profil:

opinie kurzofretka (6)

pierwszą dodał: 28.03.2009
  • Appetito

miejscowość: Wrocław, dodana 28.03.2009, 16:31

Ciasno, przytulnie i smacznie..

Pokaźne menu jak na taką mało pokaźną restauracyjkę. Bardzo miła obsługa, interesujące piwa (czeskie) i niedrogie, estetycznie podane potrawy, którymi można nasycić żołądek na długie godziny. Żadnych zastrzeżeń, co do smaku, temperatury i kompozycji smakowej. Warto odbić od popularnych szlaków i wpaść. Lokal dla palących.

• Restauracja w Innym Tonie

miejscowość: Wrocław, dodana 01.02.2009, 13:55

Na medal!

To była niespodzianka. Miałam opory przed wizytą w "Innym tonie", gdyż obawiałam się wysokich cen. Nic bardziej mylnego - menu bogate, ceny przystępne, dania bardzo estetycznie podane i fantazyjnie podane, obsługa miła oraz piwo i woda źródlana do posiłków gratis.
    Pierś z kurczaka z ziemniakami w koszyczku - przepyszna, cena - 19 zł, a sałatka wegetariańska kryła w sobie wiele miłych niespodzianek (16 zł).
    Polecam!

• Restauracja La Casa

miejscowość: Wrocław, dodana 18.11.2008, 17:13

Dom po włosku

Przytulnie, estetyka wystroju na piątkę. Natychmiast, gdy usiedliśmy podeszła szeroko uśmiechnięta kelnerka z menu. Zapytała też czy byliśmy już kiedyś gośćmi restauracji, gdyż zmienił się niedawno kucharz, a wraz z nim - karta dań.
    W bardzo przyzwoitej cenie otrzymaliśmy estetycznie podane i przygotowane dania.
    Mój partner zamówił wieprzowinę z grilla z masełkiem ziołowym (24 zł) a ja sałatkę z kurczakiem (13,5 zł). Zawsze zwracam uwagę na dodawane pieczywo (w tym wypadku był to wypiekany w restauracji, ciepły chleb!).
    Bardzo pozytywnie!

• The Mexican

miejscowość: Wrocław, dodana 13.06.2008, 23:58

Kontrast

Bywałam w tym miejscu wcześniej, razy kilka rzec trzeba, i w kwestii dań mogę jednym zdaniem opinię wyrazić: dobrze, ale niewiele. Za to drinki urzekające. Dziś zrażono mnie trwale: panie kelnerki, które się niedawno widocznie zjawiły, prezentują poziom bliski paniom z mlecznych barów u Barei. Po zajęciu stolika próżno było czekać karty, w końcu sama sie pofatygowałam. Kolejny etap, czyli zamówienie nie nastąpił: panie, mimo upomnień barmanów i znakom z ich a także z mojej strony, nie raczyły podejść. Po 20 minutach bezskutecznych prób zamówienia czegokolwiek nie było innego wyjścia, jak wyjść.

• Restauracja Kardamon

miejscowość: Wrocław, dodana 18.02.2008, 19:20

Bosko!

Niezwykła atmosfera, niebanalny wystrój, pozytywne feng-shui. Przepyszne, olbrzymie sałatki (ceny 15-24 zł), z tańszych dań smakowity kurczak w sosie chrzanowym (20 zł).
    Bardzo estetycznie podane dania, mia obsługa. Aż nie chce się szybko opuszczać tego miejsca; warto zostać na drinka czy dużego Żywca

• Restauracja Armine

miejscowość: Wrocław, dodana 09.09.2007, 20:03

Palce lizać

Nieprzeciętna kuchnia (ormiańska), niebanalny wystrój - na środku baru znajduje sie grill i na oczach klienta przyrządza się szaszłyki. Warto zapoznać się z menu od deski do deski, wiele tam ciekawostek i niespodzianek!