Pizzeria Otto

gdzie jesteś? województwo: łódzkie miejscowość: Łódź , dzielnica: Bałuty
3.3

ul. Aleksandrowska 76 Łódź
tel: (42) 611-04-11
typ lokalu: catering, pizzeria typ kuchni: pizza, kanapki, arabska, włoska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• raffiki 27 recenzji

12.12.2013, 22:52 napisał:

Dobra osiedlowa pizzeria

W pizzerii "Otto" znajdującej się na łódzkim Teofilowie bywam dość regularnie. Lokal nie ma zbyt dużej konkurencji, gdyż w pobliżu pozamykano wszystkie lokale gastronomiczne i puby, zapewne ze względu na małe zainteresowanie (Teofilów to osiedle, na którym mieszkają w większości starsi ludzie) w związku z czym przychodzi do niego bardzo dużo ludzi. Wystrój pizzerii nie zasługuje na szczególną uwagę (typowy lokal z wystrojem, z lat 90-tych). Pizza podawana w "Otto" jest bardzo smaczna. Charakteryzuje się ona nie za cienkim i nie za grubym, dobrze wypieczonym ciastem, umiarkowaną ilością składników i standardową wielkością, tj. mała około 30 cm, a duża około 40 cm średnicy. Dużym plusem jest fakt, iż do każdej pizzy podaje się gratis aż cztery rodzaje sosów: pomidorowy, ostry, majonezowy i czosnkowy. Na uwagę zasługują wszelkie pizze z kurczakiem. Obsługa sympatyczna, aczkolwiek za pizzę płaci się od razu po wejściu przy kasie, a więc po podaniu przez kelnera pizzy, nie ma się z nim kontaktu. Lokal jest jednopiętrowy i może pomieścić wiele osób. Polecam.

Data wizyty w lokalu: 12 grudnia 2013, godz. 17:30

• Mana26 47 recenzji

20.09.2013, 19:54 napisał:

Świetne jedzenie, reszta OK :)

Pizza (duża) z oliwkami zielonymi, pieczarkami i salami bardzo dobra. Sosy dobre, w szczególności "różowy"! Shoarma drobiowa bardzo dobra. Obsługa może być. Jedzenie "przychodzi" dość szybko. WC jest, ładne. Wystrój może być, jest ogródek :). Wi-fi nie ma :/. Trochę drogo :(. Duży wybór pizzy, trochę mniejszy innych dań.

Data wizyty w lokalu: 19 września 2013, godz. 14:30

• ender140 16 recenzji

27.06.2013, 17:34 napisał:

Najlepsza na Teofilowie

Co mi się najbardziej podoba: cztery dobre sosy do pizzy przy jedzeniu na miejscu i to, że nie żałują składników. Pizza jest trochę droższa niż osiedlowa konkurencja i wydaje mi się, że trochę mniejsza, ale za to dobrze syci. Nie ma pięciocentymetrowego brzegu, składniki wyłożone są uczciwie. Typowa, dobra, "polska" pizza, do tej pory się nie zawiodłem. Gdyby trochę obniżyli ceny, na Teofilowie nie mieliby konkurencji.

• jludzik 1 recenzja

21.08.2012, 21:53 napisał:

Fajne wyjście gdy nie chce ci się gotować

Pizza jest naprawdę niezła, ciasto cienkie jak na polskie realia, choć mogłoby być cieńsze, dodatki dobrej jakości, raz jadłam sałatkę Otto, z kurczakiem, fajna, choć bez sosu majonezowego dla mnie wiecznie dbającej o linię byłaby lepsza, nie mogę się przyczepić. Generalnie pizza smakuje mi tu lepiej niż w niejednej pizzerii w centrum.

Data wizyty w lokalu: 20 sierpnia 2012

• marcinu_r 3 recenzje

13.02.2012, 13:35 napisał:

Do pizzerii przychodzimy na pizzę

Znowu błąd w zamówieniu lub badanie smaku potraw inne niż pizza. Ale do rzeczy. Pizzę jadłem dwukrotnie. Typowy placek po polsku, czyli nie tak cienki jak po włosku, ale nie dorównał temu po amerykańsku. Dodatki bez rewelacji, ale gorący kawałek z serem każdego ucieszy. Pewnego razu zdecydowałem się na shoarmę z ryżem i pitą. Tylko placuszek pity dał radę. Mięso podane było już trącone rydwanem czasu, ale po przesmażeniu syciło. Natomiast ryż, rozgotowany, zimny i niesłony. Zupełnie jak 15 lat temu w barze mlecznym.
    Skosztowałem raz kanapkę typu bruschetta. Chyba specjalnie dla mnie ją zrobili, gdyż nie pamiętam w karcie tej opcji lub nie zauważyłem. W każdym razie poprosiłem o coś lekkiego. Dostałem niedużą porcję za 10 zł - bardzo drogo jak na taką ilość, z bezsmakowym pomidorem z okolic Hiszpanii i co ciekawe nawet z oliwkami. Taki miszmasz. Pojadłem ale to chyba nie o to chodziło. Ogólnie gdy jesteś głodny/a wejdź tam na pizzę. Z tym, że w okolicy są sieciówki, które oferują sprawdzony placek za nie najgorszą cenę.

• Bazyllo 399 recenzji

19.04.2010, 17:08 napisał:

Typowa osiedlowa pizzeria

Jak dla mnie, nic szczególnego. Zwykła pizzeria. Kuchnia nawet dobra, towarzystwo różne. Obsługa niezła. Jeśli ktoś jest z Teofilowa - niech spróbuje. Ale żeby przyjeżdżać tu np. ze Śródmieścia - jakoś tego nie mogę sobie wyobrazić.

• FancyRebel 9 recenzji

23.08.2009, 21:08 napisał:

Osiedlowy faworyt

Pizzeria osiedlowa może mieć swoje atuty.
    Kiedyś często przychodziłam gł. ze względu na pizzę (mimo innych dań dostępnych w karcie) i przepyszne sosy. Wystrój w nawet małym stopniu nie zachęca do pozostania wewnątrz, ale gdy człowiek wspiera się miłym towarzystwem w nagrodę otrzyma pizzę spełniającą większość oczekiwań. Przede wszystkim duży wybór, pizza jest wręcz genialna, w wydaniu klasycznym i moim ulubionym o nazwie 'tawerna' czy po prostu 'serowa'. Dostajemy do tego cztery sosy, w dużej ilości, o smaku spełniającym oczekiwania. Pomidorowy jest po prostu pomidorowy, ostry faktycznie jest ostry, a czosnkowy, podobnie jak słodko-kwaśny spełnia swoja rolę na pizzy. Obsługa szybka i miła. Gdy na dworze robi się cieplej, zawsze możliwość konsumpcji na zewnątrz, pod krytym dachem. Zdecydowanie jedna z ulubionych pizzerii, warto zajrzeć dla samego jedzenia.

Nowe w okolicy: Łódź