Pizzeria Biesiadowo

gdzie jesteś? województwo: łódzkie miejscowość: Pabianice
4.2

ul. Orla 24 95-200 Pabianice
tel: (42) 215-55-80
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: kanapki, arabska, włoska, kebab cena dania głównego: poniżej 20 zł

• wegetarianka 12 recenzji

02.09.2012, 12:57 napisał:

Taka sobie...

Pabianickie Biesiadowo, to ponury lokalik w ponurym miejscu. Jak każda sieciówka ma zapewne z góry narzucony wystrój, ale mimo wszystko wygląda to nieciekawie.
    Pizza smakiem nie odbiega od standardów, nie jest wyśmienita ani niesmaczna. Sosy skutecznie maskują jej smak (jak to sosy).
    Byliśmy tam w momencie, kiedy na zapleczu dokonywała się jakaś silnikowa rewolucja i przez 5 minut jakiś motor wył niemiłosiernie.

Jeśli miałabym polecić, to raczej na wynos, z dowozem najlepiej.

• Grenpi1 2 recenzje

24.09.2012, 13:31 napisał:

Polecam

Polecam każdemu tą pizze choćby dlatego, że jest dobra duża i niedroga.
    Prawda czasem trzeba długo czekać, ale moim zdaniem to dlatego, że mają dużo zamówień. Nie oszukujmy się to dobrze świadczy, bo mają klientów. Polecam każdemu ja zawsze zamawiam z tego miejsca.

Data wizyty w lokalu: 24 września 2012

• Grenpi1 2 recenzje

24.09.2012, 13:24 napisał:

Najlepsza

Ja osobiście zamawiam tylko z tego miejsca i na dowóz i na miejscu. Moim zdaniem jest naprawde dobrze, bo gdzie dostaniesz w jakiej cenie tak dobrą i dużą pizze mało jest takich miejsc. W Hyper ciasto za cienkie w Payda sorry, ale brak słów inne lokale nie mają w ofercie takiego rozmiaru. Ja osobiście wielu ludzi przekonałam to tej pizzerii i wam też gorąco polecam ;).
    Pozdrawiam.

Data wizyty w lokalu: 24 września 2012

• poop 3 recenzje

07.07.2012, 13:17 napisał:

Najlepsza pizza w Pabianicach

Jak dla mnie jest to najlepsza pizzeria w Pabianicach.
    Zacznijmy od tego, że jest bogaty wybór (np. pizza z oscypkiem).
    Do wyboru 4 rozmiary pizzy, w tym największy rozmiar 57 cm. Jest to największa pizza w mieście.
    Pizza jest zawsze dopieczona, brałem stamtąd kilkadziesiąt pizz i nigdy się nie zawiodłem.
    Dodatkowo Biesiadowo jako jedyne posiada sos majonezowy, który jest bardzo dobry i jest dobrą odskocznią od sosów pomidorowego i czosnkowego.
    Jedynym mankamentem jest długi czas oczekiwania na dowóz. W piątek wieczór dochodzi nawet do 2h, a 1,5h jest standardem, dlatego zawsze wolę zamówić i sam po nią podjechać.

• Terri 5 recenzji

28.02.2012, 15:05 napisał:

Duża i smaczna

Mam kiepskie doświadczenia zw. z tą siecią, ale Pabianickie Biesiadowo jest świetne. Pizzę mają naprawdę pyszną, do tego spory wybór i cena największej pizzy zbliżona do o 10 cm mniejszych oferowanych przez inne sieci (zwłaszcza w Łodzi). Jeszcze nie zdarzyło mi się być niezadowoloną z ich pizzy.
    Wystrój jak to w Biesiadowie, całkiem przyjemny, na środku kominek. Szkoda tylko, że kominek i piec od pizzy to jedyne ogrzewanie. Zimą ciężko jest wysiedzieć w lokalu, tak jest zimno. Dlatego dawną Skałkę polecam tylko w okresie kwiecień-październik, a w zimniejsze miesiące zostaje tylko zamówienie na wynos lub z dowozem, chyba, że ktoś lubi niskie temperatury.

Nowe w okolicy: Pabianice