Nu Jazz Zone - Restauracja

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Warszawa , dzielnica: Śródmieście
3.0

ul. Żurawia 6/12 00-503 Warszawa (między Kruczą a Placem Trzech Krzyży) Zarezerwuj stolik on-line menu
tel: (22) 621-89-89 www.jazzone.pl
typ lokalu: pizzeria, restauracja typ kuchni: pizza, śródziemnomorska, włoska, fusion cena dania głównego: 40 - 60 zł

Nu Jazz Zone - Restauracja

kliknij na zdjęcie aby zobaczyć całą galerię

• outre_espace 4 recenzje

06.02.2013, 19:03 napisał:

Przyjemne miejsce

Do Nu Jazz Zone przyszliśmy w porze lunchu, więc postanowiliśmy skorzystać z oferty lunchowej, która tego dnia składała się z sałatki greckiej oraz potrawki z kurczaka z ryżem i sałatką coleslaw. Dania te były smaczne, choć zdecydowanie tego typu dania jedliśmy w lepszych wydaniach. Te były po prostu smaczne, proste, szybkie. Za to deser w postaci tiramisu był bardzo udany, zdecydowanie jedno z lepszych jakie jadłam.

Wystrój restauracji sprawia, że ma się ochotę posiedzieć trochę dłużej. Jest bardzo przyjemnie, wieczorami pewnie jeszcze lepiej. Obsługa bardzo miła, sprawna, bez zastrzeżeń.

• Palermo2 8 recenzji

21.07.2012, 10:30 napisał:

Co się stało z obsługą?

Jedno z moich ulubionych miejsc w stolicy, odwiedzane przeze mnie zazwyczaj w porze lunchu. Czysto i schludnie. Ostatnio jednak byłam rozczarowana obsługą, której nie było, a jeśli była, to była niezauważalna. Cóż, traktuję to jako incydent.
    Warto polecić Carpaccio z polędwicy, ładnie podane i delikatne w smaku ;). Jednak jeśli ktoś ma nadzieję, że się przeje, to niech zmieni lokal.

• sorenito 76 recenzji

04.03.2011, 12:25 napisał:

Nowe bardzo dobre NuNu!

Około pół roku nie byłem w Nu Jazz i niemałe było moje zaskoczenie, gdy zobaczyłem wprowadzone zmiany w wystroju lokalu.
    Przeorganizowano wnętrze i dostawiono miejsce do ręcznego wyrabiania pizzy - na oczach klientów.
    Zachęcony wizją smacznej pizzy zamówiliśmy z kolegą pizze, kolejnych dwóch kolegów podjęło rybki - łososia i doradę.
    Po ok. pół godziny na nasz stół wjechały pachnące, bardzo duże pizze, jak i ładnie przygotowane rybki. Spałaszowałem Diavolo ze smakiem, kolegi placek z szynką parmeńską też nic nie pozostawiał do życzenia.
    Rybki wyglądały bardzo dobrze i tak też podobno smakowały.
    Jedzenie bardzo dobre, a reorganizacja menu i lokalu świetna!
    Do obsługi brak zastrzeżeń.

Data wizyty w lokalu: 03 marca 2011, godz. 12:00

• Krzysztof-z-Komorowa 1 recenzja

21.11.2011, 14:08 napisał:

Lokal dużego ryzyka!

Słyszałem dobrą opinię o Nu Jazz Bistro na Żurawiej, więc w ostatnią sobotę wybrałem się z żoną na kolację. Liczyłem w duchu (sobotni wieczór) na muzykę na żywo, a był tylko smooth jazz z głośników w stylu „do kotleta”.
    Przystawka (mozzarella) oraz mój halibut (za radą Pani kelnerki) były bez zarzutu. Na wino, które wybrałem też złego słowa powiedzieć nie mogę.
    Natomiast tuńczyk wybrany przez żonę – porażka. Bez smaku, nie dość ciepły aby położone na nim masło się roztopiło (!).
    Poziom obsługi oceniłbym wysoko, gdybym nie musiał przerwać pogaduszek Pań kelnerek, żeby się rozliczyć.
    Podsumowując: świetny lokal dla miłośników hazardu. Może być dobrze, może być fatalnie.

Data wizyty w lokalu: 19 listopada 2011, godz. 19:00

• redface 3 recenzje

03.08.2011, 17:10 napisał:

Moje ulubione miejsce na lunch

Odwiedzam tę knajpkę regularnie i - muszę przyznać - stała się moim ulubionym miejscem na spokojny lunch. Spokojny - czyli na spotkanie biznesowe bez przygodnych słuchaczy, albo żeby przy okazji poczytać gazety i odprężyć się nieco. Atmosfera niewymuszona, czysty i przyjemny lokal, miła i szybka obsługa.
    Właściwie rzadko korzystam z lunchu dnia, ale jeśli skorzystam - jest to naprawdę miłe zaskoczenie - ostatnio chłodnik i naleśniki z kurczakiem. Poza tym wpadam do nich na mule - są pierwsza klasa, sezonowe szparagi w tym roku także były dla siebie klasą. W jakiś czerwcowy weekend zabrałem ze sobą dziecko - pizza była także przyjemna. Główne dania przygotowane z polotem, można modyfikować, kuchnia zawsze dostarcza je tak, jak sobie tego życzyłem. Szczerze - dla mnie knajpa o niebo lepsza od dwóch sąsiednich. A przy okazji mniej zatłoczona. Do czasu?

• qqina 103 recenzje

17.05.2010, 16:26 napisał:

Raz na jakiś czas

Do "Nu, nu, nu" można się wybrać naprawdę raz na jakiś czas. Moim zdaniem jednak jest to miejsce "posh". Na jednej z bardziej obleganych przez gwiazdki ulic, przez co wiele traci.

Jedzenie mają przyzwoite. Duży wybór past, mięs, przystawek. Bardzo dobre wina.

Plus za obsługę i muzykę. Sala dla niepalących też jest duża, za co kolejny plusik. Ceny dość wysokie, ale relacja do jakości wychodzi pozytywnie.

Odpowiednie miejsce na randkę i biznesowy lunch.

• masakra 2 recenzje

29.05.2011, 13:31 napisał:

Zdecydowanie nierówno

Byłam tam dwa razy, za pierwszym jadłam sałaty (nie pamiętam dokładnie jakie) były pyszne. Dlatego bez większego zastanowienia gdy akurat przechodziłam Piękna ze znajomymi z pracy i uznaliśmy iż jesteśmy głodni, nasze kroki skierowaliśmy właśnie do Jazz. I tu... katastrofa. Zamówiłam kaczkę, która była sucha na wiór. Niesmaczna, wręcz niezjadliwa. Koleżanka jadła raviolli - niestety niedogotowane, sałata z owocami morza jak zawsze OK i łosoś też całkiem całkiem - chyba trudno zepsuć dobrego łososia :)

Data wizyty w lokalu: 30 marca 2011, godz. 12:00

• psikoszka 55 recenzji

14.12.2009, 22:29 napisał:

Nierówno!

Przedziwne miejsce. Raz wychodzę stamtąd zachwycona, innym razem zdegustowana. Ale do rzeczy.
    Zdecydowany plus za położenie, wystrój i sezonowe zmiany w menu (sierpniowe kurki i jagody były jak objawienie).
    Minusem jest wielkość porcji i ceny (w stosunku do ilości jedzenia). Samo jedzenie bardzo nierówne - pamiętam zarówno przeciętnego grillowanego łososia, koszmarny, niedogotowany makaron z gumowymi, mikroskopijnymi kawałkami raków, źle zrobiony czarny makaron z bakłażanem przesiąkniętym oliwą - jak i fenomenalne gnocchi z czerwonym curry, czy (odkrycie lata!) - makaron z kurkami. Dobra (i ładnie podana) sałatka cesarska. Równie dobre drinki i desery - polecam mus z białej czekolady z wiśniami.
    Obsługa nierówna, czasem bardzo pomocna, innym razem ostentacyjnie ignoruje gości.

Na biznesowe spotkania OK, ale z przyjaciółmi już tam nie wpadam, bo jest dużo lepszych miejsc.

• karlo1 12 recenzji

15.06.2010, 00:17 napisał:

Szybko i do tego saturator!

Saturator, to woda, gaz, sok i rurka. Smak z dzieciństwa.

Zawsze kiedy w głodzie chcę zjeść coś pysznego wpadam na Gnocchi z kurczakiem, kurkami w sosie z mlekiem kokosowym. Super połączenie kuchni włoskiej z akcentem orientalnym. Gwarantuję, że dziewczyny podadzą wam to danie w 10 min! A jest zrobione na świeżo, to wyczujesz :).
    Polecam.

• Inda 1 recenzja

24.09.2010, 21:55 napisał:

Coraz gorzej

Kiedyś chodziłam tam często, ale moja ostatnia fajna wizyta tam odbyła się w maju. Było cudownie, fajny klimat z delikatną muzyką w tle. Coś było nie tak z moim daniem, ale po interwencji u kompetentnego Pana, wszystko naprawiono, wrażenie świetne.
    Ostatnio poszłam tam dwa razy: służbowo i potem celem weryfikacji prywatnie. Na służbowej kolacji, myślałam, że się ze wstydu spalę, wszystko było nie tak, jedzenie, obsługa. Parę dni później poszłam znów, bo myślałam, że tamto to tylko wpadka. Ale nie! Znów to samo, pomylone zamówienie, ospała obsługa, makaron bez polotu. Gdzie się podziało dawne Nu?

informacje od restauracji

• szef kuchni: Szczepan Przeździecki
  • ilość miejsc w restauracji: 96
  • ilość miejsc w ogródku: 30

NU Jazz Zone to elegancka, włoska restauracja. Kluczowym elementem wystroju wnętrza jest centralnie ustawiony piec do wypieku pizzy oraz otwarta kuchnia – stanowisko live cooking, gdzie Goście mogą obserwować jak powstają pizze, antipasti i sałatki. W sezonie letnim na zewnątrz pojawia się ogródek, gdzie w promieniach słońca można delektować się smakiem wyśmienitego tiramisu i włoskiej, mocnej espresso. To miejsce dedykowane zarówno tym, którzy mają ochotę w modnym miejscu zjeść wspólnie z przyjaciółmi lunch, jak i rodzinom z dziećmi. W karcie znajdują się klasyczne potrawy z różnych regionów Włoch. Głównym elementem menu są oczywiście pizze przygotowane według specjalnej włoskiej receptury. Nie zabraknie świeżo wyrabianych makaronów, dań z mięsem, świeżych ryb, zdrowych sałatek i doskonałych deserów. Wszystko przy zachowaniu umiarkowanych cen. Bogata karta najlepszych win włoskich i nie tylko przypadnie do gustu znawcom tego trunku.
NU Jazz Zone jest znane również z modern jazzu i bossanowy. Usłyszymy tam najlepszy jazz z całego świata. Wstęp wolny na koncert, repertuar dostępny jest na stronie www.jazzzone.pl.