Pizzeria Portofino

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Katowice , dzielnica: Osiedle Tysiąclecia

ul. Piastów 6 40-869 Katowice
tel: (32) 352-44-44
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: pizza, włoska, przekąski cena dania głównego: 20 - 40 zł

• eemily 2 recenzje

19.03.2014, 11:52 napisał:

Dobrze, ale może być lepiej!

Ceny przede wszystkim niewygórowane, czasem wpadam tam zamiast gotować w domu.
    Jedzenie jest na poziomie takim domowym, raz lepsze raz gorsze, ale i tak zjesz.
    Myślę, że więcej należy się starać, dopilnować szczegółów. Na przykład dostałam wino zimne jak lód, aż nie dało się pić, musiałam ogrzewać dłonią, bo w lokalu nie było bardzo ciepło.
    Pizza ze szpinakiem OK, mogłaby być trochę lepsze, szpinak w liściach, a nie- miazga!
    Zimna kawa latte, w dodatku średnio zrobiona.
    Dobre bagietki!

• averthen 1 recenzja

22.03.2013, 11:41 napisał:

Pozytywne zaskoczenie

Poszedłem pierwszy raz, wcześniej nie wiedziałem nawet o istnieniu tego lokalu. Wystrój bardzo sympatyczny, ale na szczególną uwagę zasługuje sama obsługa - z uśmiechem, miłym podejściem i wszystko można załatwić. Tak powinno być wszędzie! Pizza bardzo dobra, można łączyć rodzaje, ceny do zaakceptowania.

Mała uwaga do czekolady na gorąco, która powinna nazywać się czekolada na wodzie.

Poza tym polecam i na pewno wrócę.

Data wizyty w lokalu: 20 marca 2013

Nowe w okolicy: Katowice