Pizzeria Margherita

gdzie jesteś? województwo: podkarpackie miejscowość: Przemyśl
1.8

ul. Rynek 4 37-700 Przemyśl
tel: (16) 678-98-98
typ lokalu: pizzeria, pub typ kuchni: pizza, włoska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• wimaba 410 recenzji

17.05.2012, 21:43 napisał:

Nie mam zdania

Pizzeria mieści się w ładnej kamieniczce. Wnętrze też jest przyjemne, przestronne i czyste. Na uwagę zasługuje także czysta toaleta.

Lokal specjalizuje się w kuchni włoskiej. Jest tu duży wybór pizzy o przeróżnych nazwach, nieznanych mi. Może to wynika z faktu, że rzadko bywam w pizzeriach.
    My wzięliśmy pizzę "Ventaggio" składająca się z szynki, pieczarek i kukurydzy; pizzę "Veget Nova" (brokuł, kalafior, cukinia, rokpol) oraz pizzę "Hawaii". Ponadto we wszystkich pizzach był sos pomidorowy, papryka i ser. Wszystkie nasze pizze były tak obłożone składnikami, że nie było widać brzegu. Poza tym ciasto było dziwnie tłuste, tak jakby był to duży, smażony placek. Coś w rodzaju racucha. My jesteśmy przyzwyczajeni do trochę innej smakowo pizzy.
    Obsługę oceniam pozytywnie. Lokal jest długo otwarty.

Data wizyty w lokalu: 10 maja 2012, godz. 14:30

• Honorata77 1 recenzja

25.06.2013, 11:35 napisał:

Dramat!

Ponury wystrój, ogródek na powietrzu osłonięty jakimś gumowym dachem przez co nie dało się oddychać. Do tego olewająca wyszystko obsługa. Ale najgorsze było jedzenie - pizza była odgrzewana! Lokal nazywający się pizzerią nie robi pizzy na miejscu! Do pizzy podano nam keczup w słoiczku....Cena taka jak za pizzę w prawdziwej pizzerii. Absolutnie nie polecam.

Data wizyty w lokalu: 19 czerwca 2013

Nowe w okolicy: Przemyśl