Pepe Verde

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Siedlce
2.9

ul. Wojskowa 3 08-110 Siedlce
tel: (25) 633-07-00
typ lokalu: kawiarnia, restauracja typ kuchni: pizza, włoska, polska cena dania głównego: 20 - 40 zł

• tomo1 1 recenzja

12.03.2014, 09:11 napisał:

Średniej jakości pizzeria

Zamówiliśmy z kolegami pizzę numer 14 na pół z 15, zapytaliśmy kelnerkę czy sos czosnkowy jest przygotowywany z naturalnego czosnku, otrzymaliśmy potwierdzenie, że tak, ale nie ma możliwości zamówienia sosu czosnkowego z z jego dodatkową porcją ponieważ sos przygotowywany jest rano. Zdecydowaliśmy się zatem na sos czosnkowy + podwójny czosnek do pizzy. Niestety w pizzy nie wyczuliśmy ani jednego kawałka czosnku, a sos czosnkowy okazał się być koperkowym, dodatkowo w sosie nie znaleźliśmy ani jednego najmniejszego kawałka czosnku. Obie pizze choć mające różne składniki smakowały niemal identycznie.

Wystrój lokalu oceniam podobnie jak KuroShima czyli kogiel mogiel lat 80 z odrobiną nowoczesności, w lokalu można posłuchać i pooglądać na 2 TV muzykę z kanału Eska TV.

Data wizyty w lokalu: 10 marca 2014

• KuroShima 3 recenzje

20.05.2013, 23:21 napisał:

Restauracja bardziej pizzeria jedzenie takie sobie mi do gustu nie przypadło, wystrój nijaki taki kogiel mogiel połączenie lat 80 (tych sorry koszmarnych zielonych wiszących kółek) i intrygujących obrazów (młynek na ścianie mnie urzekł i rozbawił) przez ściany z "kamienia"...ceny wysokie nie na "studencką" kieszeń. Jedynie co mnie przyciąga to Piwo Królewskie ciemne, smaczne, nawet bardzo z sokiem jeszcze lepsze chodź trochę sie popsuło od ostatniej mojej wizyty. Obsługa dała rade nie kazali mi długo czekać na zamówienie.

Data wizyty w lokalu: 20 maja 2013

• malgoska70 1 recenzja

24.01.2013, 21:37 napisał:

Z własnej woli tam nie wrócę

Szukałam na spotkanie firmowe fajnego lokalu. Mój wybór padł na Pepe Verde ze względu na lokalizację, przestrzeń i wystrój. Pierwszy zarzut organizacyjny. Skoro ktoś robi rezerwację dla 16-osobowej grupy, a jak się okazało nie byliśmy jedyną grupą która zaplanowała sobie ten wieczór w tym samym lokalu, to obsługa powinna być adekwatna do liczby gości. Nie zapominajmy o innych osobach, które ot tak odwiedzają lokal. Uważam, że jedna kelnerka to trochę za mało. Na dodatek Pani miała gorszy dzień. Gdyby wśród moich współpracowników nie było 2 obcokrajowców zapewne po pierwszym zamówieniu zmienilibyśmy lokal na inny. Jak można na grzeczne pytanie klienta o słomkę, czy sztućce odpowiadać, że ma się tylko dwie ręce ?! Zabrakło mi zabierania na bieżąco niepotrzebnych rzeczy ze stołu np. kart z menu lub pustych szklanek itd.itp. Jedzenie też nie najwyższych lotów, bezsmakowe. Owszem dostaliśmy przyprawy, ale... Żenada... Drinki bez rewelacji, jak zamawia się drugi obsługa chyba uznaje, że się po pierwszym nie wyczuje i alkoholu albo brak zupełny albo minimalna ilość. Widać, właścicielowi nie zależy na poleceniach klientów. Nigdy więcej z własnej nieprzymuszonej woli tam nie wrócę.

• trufla 7 recenzji

13.05.2009, 21:39 napisał:

Na obiad i na drinka

Pepe Verde to głównie restauracja, choć posiada też część klubowo-kawiarnianą. Lokal jest wyłożony posadzką czego osobiście nie lubię, szczególnie w restauracjach. Nadaje im to charakter barowy, jest mało przytulnie i po barowemu prowizorycznie, a do tego często źle wróży karcie dań. Nie jest to na szczęście przypadek Pepe Verde, menu jest ciekawe i obfite. Królują dania polskie, te typowe i bardziej wymyślne oraz kilka włoskich samograjów i kilkanaście pizz. Ceny rozsądne, obsługa bardzo miła i sprawna (choć na pierwsze napoje czekaliśmy zbyt długo). Porcje bardzo obfite, co powinno cieszyć choć lepiej byłoby uprzedzać o tym gości, szczególnie tych, którzy nie lubią marnować jedzenia. Wszystko bardzo smaczne: barszcz czerwony z buraków, a nie z kartonika, schabowy soczysty w chrupiącej panierce, surówki świeże, farfalle al dente a pizza na smacznym cienkim cieście (choć oprócz startej goudy warto by dodać jeszcze jakiś ser, a do pizzy frutti di mare w ogóle go nie dodawać). Sałaty bardzo dobrze skomponowane, do tego poprawne wino dopełniające bardzo pozytywnego obrazu.
    Reasumując, lokal zdecydowanie godny polecenia, z pysznym jedzeniem, które zasługuje na wyróżnienie w postaci oddzielenia części restauracyjnej od reszty lokalu i stworzenie przytulnej atmosfery.

• Augus 1 recenzja

10.06.2009, 13:57 napisał:

Bardzo sympatyczny lokal, poza obsługą niestety...

Lokal jest bardzo elegancko zrobiony, ma swój klimat.
    Jedzenie jest naprawdę smaczne i w dostępnych cenach.
    To samo tyczy się drinków - bardzo dobre, spory wybór i w normalnych cenach. Do tego barmani nie żałują alkoholu, bo po drugim naprawdę zaczyna szumieć w głowie - zatem wiadomo za co się płaci. Jedynie z mojito jest problem, pytałam o niego już kilka razy i za każdym razem odpowiedź jest ta sama - "Przepraszamy, właśnie skończyła się świeża mięta"... Nieco dziwne.
    Jedyne zastrzeżenie jakie mam, ale niestety bardzo duże to obsługa. Osoby zatrudnione są niesympatyczne i niemiłe i sprawiają wrażenie jakby pracowały tam za karę... Po podejściu do baru czekałam 10 min. aż chłopak, który stał dosłownie 3 metry ode mnie przestanie rozmawiać z kucharzem. Potem nie otrzymałam całego zamówienia, o co musiałam się upominać i usłyszałam "wyjaśnienie", że kelnerka wyszła zapalić i dlatego nie zdążyła jeszcze zrobić drinka... Sytuacja zmieniła się diametralnie jak kolejny raz zamówiłam pakiet 6 drinków, wtedy obsługa stała się bardzo miła - łącznie z pytaniami czy nie trzeba włączyć klimatyzacji oraz zmienić kanału w telewizji... Niestety koniec końców zdecydowałam, ze napiwku nie zostawię.
    Lokal jest naprawdę godny polecenia pod względem wystroju, klimatu i menu - niestety jeśli macie zamiar zostawić mniej niż 100 zł nie będziecie dobrze potraktowani...

Nowe w okolicy: Siedlce