City Club Restauracja & Kręgielnia

gdzie jesteś? województwo: warmińsko-mazurskie miejscowość: Kętrzyn
4.3

ul. Lanca 3 11-400 Kętrzyn (centrum miasta, wejście od ul. Sikorskiego)
tel: (89) 753-14-48
typ lokalu: klub, restauracja typ kuchni: ryby i owoce morza, włoska, polska, drinki cena dania głównego: 20 - 40 zł

• kasiakot 2 recenzje

01.08.2014, 07:48 napisał:

Klimatyczny lokal

Byłam tam późnym popołudniem w środku tygodnia. Na zewnątrz skwar a w środku miły chłodek. Sala super. Klimatyczna, wszystko fajnie ze sobą powiązane. Śliczny bar, przyciemnione światła. Może to nie jest wymarzone miejsce na romantyczną kolację, ale jedzenie było smaczne. Pan, który nas obsługiwał odpowiadał na wszystkie pytania i był bardzo miły. Cenię szczerość w lokalach. Miałam ochotę na krem z kurek, ale nauczona doświadczeniem zapytałam z czego jest zrobiona. Kelner szczerze odpowiedział, że jest ze sproszkowanych kurek więc szukałam dalej. Padło na chłodnik i shoarmę z kurczaka. Po raz pierwszy chłodnik jadłam w takiej wersji. Biały z ogórków kiszonych. Bardzo intrygujący i naprawdę dobry. Danie z kurczaka też dobre, porcja naprawdę spora. Cenowo też przyzwoicie. Pewnie zajdę tam jeszcze i spróbuje kolejnych dań. Jestem ciekawa czy będą trzymać poziom.

Data wizyty w lokalu: lipiec 2014

Nowe w okolicy: Kętrzyn