Pizzeria Zebra

gdzie jesteś? województwo: kujawsko-pomorskie miejscowość: Toruń
2.7

ul. Franciszkańska 4/6 87-100 Toruń
tel: (56) 621-08-94
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: pizza cena dania głównego: 20 - 40 zł

Lubisz to miejsce? Powiedz właścicielowi, żeby zgłosił się do Korony Smakosza wyślij

• hjota 22 recenzje

26.10.2012, 17:40 napisał:

W nocy, na zamówienie

Dla mnie to jedyna opcja na nocny głód, gdy wszystko zamknięte, a nie chce się wychodzić z domu.
    W lokalu nigdy nie byłam, bo po co.
    Pizza jest mokra, składniki takie sobie, ciasto niedopieczone. Cena jest OK, dowóz też w miarę szybki.
    Jeśli ktoś jest głodny, lodówka pusta, jest późno, to polecam ;).

• alepycha 34 recenzje

25.09.2012, 14:01 napisał:

Słabo

Ktoś kto pisze o "wyśmienitej pizzy" , "najlepszej w Toruniu" chyba naprawdę albo chodzi tylko do Zebry, albo ewentualnie kupuje pizzę mrożoną i sam sobie ją podgrzewa w domu - wtedy rzeczywiście Zebra jest całkiem niezła.

Jednak porównując do innych pizzeri Zebra jest po prostu słaba.

Pizza - mokra, w ogóle nie przypieczona, składniki średnie, sosy zamiast w oddzielnych pojemniczkach napaćkane na pizzę jak w tanim barze na zapiekance.

Tortilla grecka - słaba, tortilla miękka na maxa, sałata użyta w niej - gorzka, podobnie jak z pizzą jeśli chodzi o sosy

Danie obiadowe z shaormą - OK.

Wystrój słaby, toalety też bez szału jeśli chodzi o czystość. Obsługa obsługuje również od niechcenia...

Plusem są ceny, to chyba tyle.

• zuzanna123 3 recenzje

17.11.2012, 13:43 napisał:

Nie zawsze smacznie

Dwa razy zamawiałam jedzenie telefonicznie. Za każdym razem długo i ceny średnie.
    Za pierwszym razem zamówiłam trzy różne pizze, jedna była super, dwie pozostałe przeciętne. Co zapamiętałam to Pan, który przyjmował zamówienie strasznie niezadowolony z tego, że poprosiłam o przeczytanie mojego zamówienia :/.
    Wczoraj zamówiłam znowu tą pizzę, która wcześniej mi bardzo smakowała. Znów odebrał obrażony pan i po GODZINIE oczekiwania (godz. 21-22:00) przyjechała pizza, która po pierwsze była NIEDOPIECZONA i miejscami to bardzo, a to dlatego, że 1/4 pizzy miała grubość 2-3 mm, a reszta 7-10 mm (nie mówię o obrzeżu, tylko o środku wykrojonego kawałka). Po drugie składniki... ubogo i to bardzo, poprzednie zamówienie było o wiele wiele smaczniejsze.
    Bardzo żałuję, bo byłam głodna, a dwóch strasznie zakalcowych kawałków nie dało się zjeść i trzeba było je wyrzucić.

Data wizyty w lokalu: 16 listopada 2012

• Zarlok44 4 recenzje

16.09.2012, 17:08 napisał:

Wyśmienita pizza, najlepsza w toruniu

Kapitalna Pizza dużo dodatków, pyszne chrupiące ciasto, pyszności, można się najeść do syta i kieszeń nie chudnie. Przy tym duży wybór pizz, dań obiadowych porcje są idealne i co najważniejsze, blisko szybko można dojść z każdego punktu starówki, muzyka jest dobra. Polecam pikantne pizze, dają kopa.

• Kamillla 13 recenzji

02.04.2012, 14:30 napisał:

Jakaś masakra...

Wczoraj późnym wieczorem ok. godziny 22:00 wraz z koleżankami wpadłyśmy na pomysł, aby się posilić. Trafiło na ''Zebrę", ponieważ dowóz był tak możliwy po 22:00 i serwowali tortillę, na którą miałyśmy bardzo tego wieczoru ochotę. A więc zacznijmy: dowiezione dania zupełnie zimne, bez smaku. Tortilla zapakowana każda z osobna w piankowy pojemniczek - nie zawinięta we folię aluminiową tak jak robi większość lokali. Przy zamówieniu Pani poinformowała nas, że poczekamy godzinę na jedzenie... w rzeczywistosci było to ponad 1,5h. Nie było żadnej informacji o cenie dowozu oraz o cenie opakowań na wynos - mój błąd nie zapytałam, ale nie sądziłam, że zapłacę za każde opakowanie do tortilli. Dostawca bardzo miły człowiek od razu przeprosił, że tak długo czekałyśmy. Jakość przywiezionych do nas dań była tragiczna. W jednej z tortilli była prawie tylko kukurydza. Zdecydowanie nie polecam!

Data wizyty w lokalu: 01 kwietnia 2012

• przemas999 6 recenzji

08.02.2011, 01:51 napisał:

Zniżki studenckie

Do tej pizzerii zaglądam ze względu na opłacalne zniżki dla studentów. Wystrój wnętrza upomina się o odświeżenie. Nie podoba mi się toaleta i częsty zły zapach w niej oraz brak papieru czy mydła w dozownikach, za to na ścianie wisi automat z prezerwatywami (coś za coś). Obsługa w lokalu każe czekać na siebie i czasem trzeba prosić, żeby wyszła z zaplecza i przyjęła zamówienie, co często spotyka się z jakimś komentarzem czy zgryźliwą miną z ich strony (uprzejmość to ich słaba strona). Na duża pochwałę zasługuje sama pizza z dużą ilością składników i dobrymi sosami. Sama realizacja pizzy jest dość szybka. Problemem jest stara karta dań z wykreślonymi markerem pozycjami lub też niewykreślonymi, mimo że dawno już tego nie serwują i może się okazać, że przy zamawianiu okaże się, że "nie ma" a w spisie dań "jest". Miejsce to mogą docenić osoby, które chcą pogadać w spokoju przy smacznej pizzy i coli.

• blablabla 4 recenzje

01.06.2010, 15:06 napisał:

Najlepsza pizza w toruniu

Lokal w porządku, nie jest jakoś super urządzony, ale też nie odpycha. Obsługa czasami gdzieś zniknie w kuchni i trzeba poczekać żeby złożyć zamówienie, co jest wadą.

Na pizzę zazwyczaj nie trzeba długo czekać. Jest ona tania, smaczna i sycąca. Moja ulubiona w Toruniu.

Są też zniżki dla studentów + zniżka dla wszystkich w jakiś tam godzinach (chyba 12-15). Margarita familijna kosztuje 15 złotych -20% zniżki.

Polecam.

• motyla 1 recenzja

04.06.2010, 20:24 napisał:

Masakra

Pizza - cienkie ciasto, składników prawie nie widać...
    W toaletach nie widać było ekipy sprzątającej od miesięcy - gdyby nie to, że zapłaciłem za pizze - wyszedłbym.
    Szczerze nie polecam.

• zoolwik 7 recenzji

21.09.2009, 12:30 napisał:

Mieszane uczucia

Lubię pizzę z Zebry, bo papryczki chili są na niej serwowane w całości. Jednak za każdym razem kiedy przechodzę koło tej pizzerii, odechciewa mi się wejść do środka ze względu na okropny zapach spalenizny wszechogarniający najbliższą okolicę. Nie odpowiada mi również obsługa, która przeważnie ma nadętą minę i robi wielką łaskę, że mnie obsługuje. Pizza z Zebry owszem, ale tylko i wyłącznie na telefon z dostawą do domu.
    Chciałabym również napomknąć o tym, że w sałatkach, które bardzo mi w Zebrze smakują, nie można wymienić składnika, mimo że sałatka przygotowywana jest na bieżąco, a nie wcześniej. Dziwi mnie to o tyle, że na pizzy składniki można wymieniać dowolnie...

Nowe w okolicy: Toruń