Pizzeria Festina

gdzie jesteś? województwo: warmińsko-mazurskie miejscowość: Biskupiec
3.1

ul. Ogrodowa 8 11-300 Biskupiec
tel: (89) 715-46-93
typ lokalu: pizzeria, restauracja typ kuchni: pizza, włoska cena dania głównego: 20 - 40 zł

• gawisz 1 recenzja

16.08.2013, 10:19 napisał:

Bardzo skrajne wrażenia

Mieliśmy okazję zjeść pizzę w tym lokalu podczas urlopu na Mazurach. Samo miejsce super - kącik dla dzieci, taras w ogrodzie. Zamówiliśmy dwie pizze. Niestety daleko jej do prawdziwej włoskiej pizzy - ciasto miękkie (nie można jeść pizzy rękami, bo nie sposób utrzymać kawałka), dodatki przeciętne. I jeszcze byłoby to do przyjęcia gdyby nie fakt, że pani właścicielka zapomniała... no właśnie.. przykre, jak niektórzy traktują swoich klientów.

Data wizyty w lokalu: 29 lipca 2013, godz. 12:00

• Szczurki_male_dwa 32 recenzje

03.01.2010, 12:08 napisał:

Sytuacja gastronomiczna w Biskupcu ocalona!

... powiedzmy, zważywszy, że jest to prawie jedyny lokal tego typu, obok restauracji, która pęka w szwach i gospody, która jest non stop zamknięta (a przynajmniej w okresie od 27.12 do 02.01 tak było).

Co do samego miejsca - wystrój ok, konweniuje z nazwą, klimat zachowany itd., muzyka niestety trochę przeszkadza (festina=shakira? etc.).

Za 2 pizze (30 cm), barszczyk (wszak to po Świętach), 2 sałatki na starterek, 2 małe Cole i karafkę 0,25 ml grzańca zapłaciliśmy 66 zł... zacnie. :)

Jedzenie naprawdę smaczne, pizza choć sama wolę tą na cienkim cieście, mimo że puchata - smaczna.

Minus był taki, że "skończył się ser pleśniowy i nie można zamówić żadnej pizzy z tym składnikiem, no chyba, że np. z fetą?" ...dobre i to!

Obsługi nie oceniam, bo jest "samo-obsługa".

Polecam jak ktoś będzie w okolicy Biskupca zajrzeć tam, warto!

• konsument11 1 recenzja

02.01.2010, 17:33 napisał:

Bardzo ładny wystrój wnętrza

Zamówiłem pizzę gyros, była bardzo smaczna, jednak gyrosa było w niej jak na lekarstwo :-/. Na niektórych kawałkach nie było go wcale, na innych też niewiele... Oszczędzając w ten sposób można stracić klientów. Nie jest to pierwsza taka sytuacja, proszę nie oszczędzać na składnikach kosztem klienta.

Nowe w okolicy: Biskupiec