Restauracja Glamour

gdzie jesteś? województwo: wielkopolskie miejscowość: Przeźmierowo
4.3

ul. Łanowa 4 62-081 Przeźmierowo (róg ulicy Rynkowej i Łanowej)
tel: (61) 814-15-35, 695-925-277
typ lokalu: restauracja, restauracja hotelowa typ kuchni: śródziemnomorska, desery, polska, francuska, fusion cena dania głównego: 40 - 60 zł
Korona_button_kw3

• koniu87 2 recenzje

30.07.2012, 15:24 napisał:

Piękne wnętrza i smacznie

Miałem okazję być tam 2 razy. Raz jako gość zaproszony na wesele oraz raz na kolacji z dziewczyną. Otóż za pierwszym razem przeszło to nasze najśmielsze oczekiwania. Wystrój i obsługa super, a do tego zaserwowano bardzo smaczne dania. Oczywiście nie dałem rady spróbować wszystkiego, ponieważ za łakomo poszedłem przy obiedzie. Cena podejrzewam że też musiała być rozsądna, ponieważ kuzynka, która organizowała wesele wiem, że nie należy do osób majętnych. Niedawno byłem tam z dziewczyną na kolacji aby sprawdzić czy cały czas jest taka jakosć jedzenia, ponieważ sami szukamy lokalu na przyjęcie weselne :). Nie zawiedliśmy się, ponieważ jedzenie było bardzo smaczne, a wnętrze lokalu nawet się polepszyło, ponieważ trochę się powiększyli. Jedyny minus jaki mi się nasuwa to to, że usiedliśmy pod klimatyzacją i trochę mnie zawiało. Reasumując polecam!! Oby nasze wesele było równie udane.

Nowe w okolicy: Przeźmierowo