Restauracja Magnum

gdzie jesteś? województwo: zachodniopomorskie miejscowość: Kołobrzeg
3.7

ul. Rodziewiczówny 13A 78-100 Kołobrzeg
tel: (94) 354-15-55
typ lokalu: kawiarnia, restauracja typ kuchni: międzynarodowa, ryby i owoce morza cena dania głównego: 20 - 40 zł

• pocztamorska 1 recenzja

14.07.2013, 11:01 napisał:

Świetna kawa i lokalizacja

Byłem na kawie, polecam, deptak zasłonięty od wiatru, ale blisko morza i centralne miejsce spacerów całego uzdrowiska. Wygodne foteliki, zacisznie, a równocześnie ciekawie, błyskawiczna obsługa i i bardzo miła.

Polecam

Data wizyty w lokalu: 13 lipca 2013

• moniabc 1 recenzja

12.06.2013, 00:47 napisał:

Kawiarnia :))) Klimat miejsca rewelacja!

Byłam w Kołobrzegu ponad tydzień i codziennie wstępowałam tam z koleżanką na kawę. Kawę mają smaczną, ciasta przeeepyszne, duże kawałki i zawsze podają taką samą wielkość porcji. Lody rewelacja najlepsze w Kołobrzegu! Jak się okazało sami produkują! Obsługa miła i szybka. Często można spotkać występy na żywo wokalisty, który pięknie śpiewa włoskie (ale nie tylko) piosenki. Spędzony tam czas będę wspominać bardzo miło, zresztą jak cały wypoczynek w Kołobrzegu.

Data wizyty w lokalu: 04 czerwca 2013

• mike_wawa 10 recenzji

07.08.2012, 20:48 napisał:

Koszmarna kuchnia

Okropne jedzenie. Kucharz najwyraźniej awansowany z kelnera, zero pojęcia o robieniu potraw. Składniki prawdopodobnie stare, moja potrawa utopiona w oleju śmierdziała nim. Druga potrawa - niby penne - zrobione z makaronu, który nie był do penne, bez smaku, z cebulą (?). Omijać z daleka.

Nowe w okolicy: Kołobrzeg