Smażalnia Ryb J. Rewiński

gdzie jesteś? województwo: zachodniopomorskie miejscowość: Kołobrzeg
3.0

ul. Bulwar Szymańskiego 6 78-100 Kołobrzeg
tel: (94) 354-66-00
typ lokalu: bar, smażalnia typ kuchni: ryby i owoce morza cena dania głównego: poniżej 20 zł

• renata44 72 recenzje

27.05.2013, 21:08 napisał:

Bardzo dobra ryba

Jadłam tam przez 3 dni. Lokal ładnie położony, przy samej plaży. Dorsz jedna ryba na pół do tego 2 porcje marchewki i porcja surówki z selera i porcja ziemniaków w łupinkach ponad 50 złotych. Ryba bardzo dobra, świetna panierka, smażona na dobrym tłuszczu. Surówki w stosunku do ceny małe porcje(4,50 za mały pojemniczek), smaczne. W lokalu czysto, załoga bardzo sprawnie radzi sobie z obsługą klientów i sprzątaniem lokalu. Przydałoby się tylko więcej uśmiechu, bo widać"automatyzm"w pracy...W ofercie duży wybór dań, flaczki rybne, tatar z łososia, ryba z pieca itd. Wolałabym, żeby było taniej ale za jakość trzeba zapłacić i wolę to zrobić gdy wiem,że po rybie będę się dobrze czuła.

• adrianicz 6 recenzji

29.08.2013, 08:30 napisał:

Dobry bar w ciekawej lokalizacji

Nie wiem skąd pojawiają się opinie, że Smażalnia Ryb Rewiński to resturacja. To jest zwykły bar szybkiej (naprawdę szybkiej) obsługi, gdzie zamówienie składa i odbiera się osobiście.

Zagościliśmy w Kołobrzegu pod koniec sierpnia 2013 i nie trudno było nie trafić na tę smażalnię, ponieważ znajduje się ona tuż przy latarni - bodaj największej kołobrzeskiej atrakcji.

Niezrażeni różnymi negatywnymi opiniami zamówiliśmy flądrę, po bardzo krótkim czasie dostaliśmy świeżą, dobrze zrobioną rybę. Podano to na tacce i z plastikowymi sztućcami, co jest co prawda polskim klasykiem, ale jednak wolałbym zastawę przynajmniej szklaną. Sama ryba była dobra, dobrze przysmażona i wcale nie najdroższa. Oczywiście, trzeba wziąć pod uwagę, iż flądra nie należy do najdroższych ryb, mimo to w porównaniu do innych lokali i wziąwszy pod uwagę wcześniejsze opinie innych bywalców cena nie była wygórowana. Była raczej adekwatna do wagi i sposobu przyrządzenia ryby.

Przedział cenowy innych ryb może rzeczywiście odbiega delikatnie od innych smażalni, jednak tutaj trzeba wziąć pod uwagę lokalizację miejsca, sposób podawania jedzenia oraz sprawną obsługę. To wszystko sprawia, że chyba warto wydać parę groszy więcej, żeby móc napawać się smaczną rybą z widokiem na morze.

Data wizyty w lokalu: 21 sierpnia 2013, godz. 17:00

• Artgon1 25 recenzji

13.03.2013, 08:41 napisał:

Warto zajrzeć...

Oczywiście zajrzałem tam ze względu na znanego właściciela...
    To nie restauracja! raczej bar szybkiej obsługi... lekkie zdziwienie!
    Nie to jednak istotne. Żarcie? Poezja. Świetny dorsz. Jeszcze lepszy tatar z łososia, a do tego piwko czy winko? Kto co lubi.
    Wygląda na to że czynna tylko w sezonie letnim. Jesienią była zamknięta (godziny wieczorne!). Tę ostatnią informację należy wcześniej sprawdzić. Polecam.

• snake1988 4 recenzje

19.08.2013, 20:19 napisał:

Typowy fast food, szybko, drogo i smacznie

W miejscu tym nie uraczycie normalnych talerzy, sztućców i obsługi kelnerskiej. Jak w typowym fast foodzie najpierw kolejka do kasy, szybkie zamówienie, surówka o ustalonej wadze czeka już w plastikowym opakowaniu. Papierowy talerz, plastikowe sztućce i wsio. Obsługa przyjemna, ryba bardzo dobra i warta swojej ceny w porównaniu do kilku innych restauracji które wcześniej odwiedziliśmy. Zamierzam tam wrócić.

Data wizyty w lokalu: 19 sierpnia 2013

• fliszer 5 recenzji

12.07.2013, 13:52 napisał:

Typowy bar szybkiej obsługi

Witam,
    za poradą jednego z mieszkańców wybraliśmy się na "rybkę" do tego lokalu. Niestety to był błąd. Okazało się, że jest to typowy fast-food smażony na głębokim oleju. Frytki - fatalne oraz bardzo mała porcja. Sałatka do ryby - tragedia - z kapusty pekińskiej i sosem podobno czosnkowym (zmieszana śmietana z czosnkiem). Ogólnie nie polecamy - wakacje 2013.

Data wizyty w lokalu: 01 lipca 2013, godz. 13:00

• umakosia 3 recenzje

18.09.2013, 16:32 napisał:

Nie polecam

Fast food. Drogo. Surówki niesmaczne, mały wybór, ryby mocno nasączone olejem. Frytki mocno średnie. Herbata - niska półka. Obsługa powolna.
    Z oferty lokalu nie skorzystam.

Data wizyty w lokalu: 14 września 2013, godz. 17:00

• slalem 3 recenzje

30.07.2013, 12:55 napisał:

Bobry bar rybny

Tak to typowy bar rybny, ale dobrze położony, mający miejsca wewnątrz jak i na zewnątrz lokalu. Ogólnie ryby smaczne, ale przeszli już na masową produkcję w sezonie wakacyjnym, ale nie narzekam, lepiej tu niż gdzie indziej.

Data wizyty w lokalu: 24 lipca 2013

• monzlej 1 recenzja

22.09.2013, 21:41 napisał:

Polecam !!

Bardzo rzadko ryby goszczą w moim menu, o żonie nie wspomnę.
    Jestem zachwycony przyrządzonym jedzeniem u Pana Rewińskiego.
    Dorsz - b. dobry; Halibut - całkiem smaczny; Sandacz - rewelacja.
    Ziemniaczki z sosem - palce lizać.

Data wizyty w lokalu: 22 września 2013

• helka2003 13 recenzji

18.01.2013, 16:10 napisał:

Drogo, ale smacznie

Zamówiliśmy dorsza, czas oczekiwania długi, około 20 minut, ale warto było. Niestety, musieliśmy się upomnieć o zamówione frytki i colę. Zupka rosołek Andrzejka ku naszemu zdziwieniu była rybna, ale dziecku bardzo smakowało. Ceny dość wysokie, ale zapewne wszystko świeże, podane ze smakiem. My byliśmy w sezonie zimowym, gdzie nie było tłoku, ale też restauracja nie świeciła pustkami. Wystrój prosty, nie wyszukany bardziej barowy niż restauracyjny, jedynie kawę podają w porcelanie. Czysto, pani co chwilę sprzątała ze stolików. Ogólnie reasumując, jeśli ktoś nie liczy się z budżetem, to warto.

Data wizyty w lokalu: 17 stycznia 2013

• agala 2 recenzje

22.04.2013, 17:20 napisał:

To raczej zwykły bar, a nie restauracja

Restauracja przereklamowana. Jedzenie bardzo drogie (za jedna rybę z frytkami, herbatę i piwo zapłaciłem ponad 50 zł), poza tym wszystko ocieka tłuszczem. Napoje podawane są w plastiku, a jedzenie na kartonowych podkładkach. Ponadto nie podają wagi ryby, więc można dostać rybę przerośniętą. Aha, a właściciel podobno nie jest tym Rewińskim, o którym większość myśli.

Data wizyty w lokalu: 20 kwietnia 2013

Nowe w okolicy: Kołobrzeg