Pizzeria Soprano

gdzie jesteś? województwo: wielkopolskie miejscowość: Nowy Tomyśl
4.3

ul. Długa 6 64-300 Nowy Tomyśl (naprzeciwko prokuratury, w głębi kamieniczki)
tel: (61) 442-60-86
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: pizza, włoska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• nefrytowa 6 recenzji

12.02.2009, 10:10 napisał:

Najlepsza pizza w tej części Wielkopolski

Z niejednego pieca pizzę jadłam i chciałam powiedzieć z ręką na sercu - ta z pizzerii Soprano jest najlepsza i zajęła 2. miejsce zaraz po Margaricie jedzonej parę lat temu nad wybrzeżem Adriatyku. Może trochę inna iż tamta włoska, może trochę bardziej polska, ale WSPANIAŁA. W karcie jest tylko kilka rodzajów pizzy, jak przystało na porządną włoską knajpkę, która nie rozmnaża dziwnych jej wariacji ponad miarę.
    Polecam również wspaniałe gorące bułeczki z masłem czosnkowym i zapiekaną carbonarę (od pół roku próbuję podrobić ich sos). Wnętrze małe, ale przytulne, swojskie, właścicielka ma rękę do dobierania urokliwych dodatków.

Nie polecam spaghetti po bolońsku - sos za mało pomidorowy i pierogów - to nie są ich mocne strony.
    Polecam za to wspaniałe naleśniki z bitą śmietaną i prażonymi jabłkami.

Cudowne miejsce na relaks, pyszne jedzenie i za to wszystko zapłacimy bardzo odpowiednią cenę.

Reasumując: pyszne jedzenie i niedrogo!

Nowe w okolicy: Nowy Tomyśl