Cafe Mini

gdzie jesteś? województwo: podkarpackie miejscowość: Rzeszów
2.2

ul. Kopernika 3A 35-069 Rzeszów
tel: (17) 852-90-03
typ lokalu: cukiernia typ kuchni: desery cena dania głównego: poniżej 20 zł

• gisby 24 recenzje

12.10.2014, 20:36 napisał:

Wszystko na średnio...

Lokal położony troszkę na uboczu od rynku, ale łatwo trafić. Ma kilka stolików na wąskim chodniku i dwa pomieszczenia: jedno do prezentacji i obsługi, drugie do konsumpcji. Wystrój bez rewelacji - zaś słodycze ... dosyć nierówno ... Rurki z kremem i torcik bezowy OK, ale już firmowe galaretkowe ciasto truskawkowe - to przypadkowe połączenie trzech składników. Ponadto podane truskawki są jakby pastewne - kupione pewnie hurtowo za nieduże pieniądze - twarde, niesłodkie, bezsmakowe. Warto byłoby zmienić dostawcę posiadającego małe, słodkie poletko... Obsługa w porządku. Ceny jednak za całokształt - za wysokie.

Data wizyty w lokalu: 11 października 2014

• cukierek44 1 recenzja

22.11.2014, 19:37 napisał:

Nie za ciekawie...

Zdarzyło mi się dwa razy odwiedzić Cafe Mini i za każdym razem byłam bardzo zawiedziona. Za pierwszym razem gdy stałam przed ciastkami i rozmawiałam z kelnerką, podeszła do mnie (wydawało mi się, że jakaś przypadkowa klientka) i zaczęła mi doradzać, że pyszna jest tarta. Jak się jednak później okazało to była chyba kierowniczka lokalu - chodziła w miejscu niedostępnym dla klientów. Tarta była mdła, owoce w środku wg mnie mrożone, pomimo tego, że byłam zapewniana że owoce są świeże. Kolejnym razem chciałam wziąć tort, po czym usłyszałam jakiś cichy głos w kuchni, który powiedział kelnerce "szefowa kazała sprzedać szarlotkę", więc od tego momentu kelnerka usiłowała mi ją sprzedać.
    Do tego jeszcze brak toalety...
    Plusy: bardzo ładnie przystrojone lody; ładna gablotka.

Data wizyty w lokalu: 06 listopada 2014

• betsi1977 1 recenzja

15.08.2014, 22:06 napisał:

Cafe Mini to porażka!

Moja córka na urodziny zażyczyła sobie tort ze zdjęciem (tzw. foto tort ze zdjęciem jadalnym) Pani w Cafe Mini powiedziała mi, ze robią takie torty i ta usługa dodatkowo kosztuje 20 zł. Zamówiłam tort, odebrałam i po rozpakowaniu w domu przeżyłam szok. Zdjęcie, które miało być jadalne okazało się zwykłym wydrukiem komputerowym na papierze ozdobionym do okoła rozetkami z bitej śmietany. Musiałam usunąć ten papier i zrobić dekorację. Nie wiem co sobie myśleli robiąc coś takiego. Poza tym biszkopt na spodzie był tak namoknięty, że lała się z niego woda. Zapłaciłam za ten tort 138 zł i ani smak, ani wygląd, a tym bardziej papierowe zdjęcie nie jest warte tej ceny. Córka była bardzo rozczarowana, a ja wkurzona. Niestety nie polecam tej cukierni.

Data wizyty w lokalu: 15 sierpnia 2014

• jenn 8 recenzji

02.06.2012, 18:58 napisał:

Pyszne babeczki i rurki

Tak jak napisałam w tytule : mają najlepsze, jakie jadłam babeczki z bitą śmietaną, konfiturą i owocami, rurki z bitą śmietaną, no i oczywiście gofry. Lody - takie sobie, ale czekoladowe lody są naprawdę prawdziwie czekoladowe. Bardzo dużym plusem jest to, że bita śmietana jest "prawdziwa" - zero automatu czy puszki. Trochę podnieśli ceny od zeszłego roku, bo pamiętam, że ww. babeczki i rurki były po 2,5 zł - teraz są po 3 zł. Pozostałe desery wyglądają przepięknie, ale jeszcze nigdy ich nie spróbowałam, trochę odstraszają ceną. Obsługa - może być. Wystrój - strasznie rażąco żółto.

Data wizyty w lokalu: 30 maja 2012

• Malinkaaaaaa 12 recenzji

20.11.2011, 11:50 napisał:

Dobrze, ale bez rewelacji

Bardzo lubię ten lokal i jak dla mnie torcik hiszpański jest nie zastąpiony koktajle są także przepyszne ale w ofercie od dobrych kilku lat nie pojawia się nic nowego ... Jedynie w millenium widzę w lodówce rożne desery z galaretkami itp.,ale to i tak mało jak dla mnie ;) Wystrój trochę kiczowaty, ale da się przeżyć.

• zielonadziewczyna 64 recenzje

09.02.2009, 13:21 napisał:

Całkiem dobre torciki

Lokalik strasznie ciaśniutki, ale czasami wpadam tam na gofry z bitą śmietaną lub kawałek torcika. Lubię także rurki z kremem i napoje owocowe. Szkoda tylko, że oferta jest taka skromna. Chętnie spróbowałabym czegoś nowego.

• templer 25 recenzji

29.04.2009, 15:43 napisał:

Żółto i drogo

Torcik bezowy w porządku, ale ceny okropne.
    Tort owocowy z okropnymi twardymi pomarańczami - może lepiej dodać owoce typu maliny, jagody itd.
    Fajny lokal - ma swój styl, ale chyba lata swojej świetności ma za sobą.

Nowe w okolicy: Rzeszów