Cafe Mini

gdzie jesteś? województwo: podkarpackie miejscowość: Rzeszów
2.6

ul. Kopernika 3A 35-069 Rzeszów
tel: (17) 852-90-03
typ lokalu: cukiernia typ kuchni: desery cena dania głównego: poniżej 20 zł

• jenn 8 recenzji

02.06.2012, 18:58 napisał:

Pyszne babeczki i rurki

Tak jak napisałam w tytule : mają najlepsze, jakie jadłam babeczki z bitą śmietaną, konfiturą i owocami, rurki z bitą śmietaną, no i oczywiście gofry. Lody - takie sobie, ale czekoladowe lody są naprawdę prawdziwie czekoladowe. Bardzo dużym plusem jest to, że bita śmietana jest "prawdziwa" - zero automatu czy puszki. Trochę podnieśli ceny od zeszłego roku, bo pamiętam, że ww. babeczki i rurki były po 2,5 zł - teraz są po 3 zł. Pozostałe desery wyglądają przepięknie, ale jeszcze nigdy ich nie spróbowałam, trochę odstraszają ceną. Obsługa - może być. Wystrój - strasznie rażąco żółto.

Data wizyty w lokalu: 30 maja 2012

• Malinkaaaaaa 12 recenzji

20.11.2011, 11:50 napisał:

Dobrze, ale bez rewelacji

Bardzo lubię ten lokal i jak dla mnie torcik hiszpański jest nie zastąpiony koktajle są także przepyszne ale w ofercie od dobrych kilku lat nie pojawia się nic nowego ... Jedynie w millenium widzę w lodówce rożne desery z galaretkami itp.,ale to i tak mało jak dla mnie ;) Wystrój trochę kiczowaty, ale da się przeżyć.

• zielonadziewczyna 54 recenzje

09.02.2009, 13:21 napisał:

Całkiem dobre torciki

Lokalik strasznie ciaśniutki, ale czasami wpadam tam na gofry z bitą śmietaną lub kawałek torcika. Lubię także rurki z kremem i napoje owocowe. Szkoda tylko, że oferta jest taka skromna. Chętnie spróbowałabym czegoś nowego.

• templer 25 recenzji

29.04.2009, 15:43 napisał:

Żółto i drogo

Torcik bezowy w porządku, ale ceny okropne.
    Tort owocowy z okropnymi twardymi pomarańczami - może lepiej dodać owoce typu maliny, jagody itd.
    Fajny lokal - ma swój styl, ale chyba lata swojej świetności ma za sobą.

Nowe w okolicy: Rzeszów