Kredens

gdzie jesteś? województwo: zachodniopomorskie miejscowość: Szczecinek

ul. 9 Maja 22-24 78-400 Szczecinek
tel: (94) 374-42-00
typ lokalu: pizzeria, pub typ kuchni: pizza, desery, naleśniki, sałatki, pierogi cena dania głównego: poniżej 20 zł

• Modestinus 10 recenzji

22.08.2013, 12:01 napisał:

Gorąco polecam!!!

Miejsce położone trochę na uboczu - stąd dość mało widoczne, ale z pewnością każdy mieszkaniec Szczecinka jest w stanie bez problemu je zlokalizować (chyba każdy o nim słyszał!).
    W weekendy zdarza się, że trudno byłoby wsadzić szpilkę, tak oblegany jest Kredens. Nic dziwnego. Wystrój jest absolutnie fenomenalny. Rzadko zdarza mi się jeść w miejscach tak dobrze zaaranżowanych jak to. Na plus także oddzielenie stolików małymi ściankami, co sprzyja bardziej klimatycznej atmosferze. Na minus fakt, że przydałby się większy lokal, bo, jak już wspomniałem, ze względu na sporą liczbę miłośników dobrego jedzenia, którzy tam ciągną, zdarzyła mi się konieczność szybkiego szukania alternatywy (a naprawdę w Szczecinku to rzadkość!).
    Co do kwintesencji - czyli jedzenia - jest po prostu pysznie. Praktycznie każda pizza, ukrywająca się pod zabawną nazwą, jest warta polecenia. Przyznaję, że wśród moich znajomych, szczególnym wzięciem cieszy się "Kukurryku". Ciasto jest zawsze idealne, dodatki smaczne, tylko sos wydaje mi się czasami zbyt gęsty, ale zawsze to lepsze, niż gdyby był zbyt rzadki.
    Do tego polecam bardzo szarlotkę na ciepło z cynamonem. W tego typu lokalach jeszcze nigdy nie jadłem tak dobrej. Ponadto niezłe naleśniki (trzeba tylko uważać na oznaczenia ostrości potrawy!).
    Obsługa jest uprzejma i sprawna, karta dość czytelna, a ceny wahają się, podobnie jak w większości miejsc serwujących pizzę, od 11 - 20 złotych za pizzę 32 cm. Jak na tę jakość, stanowczo warte uwagi!
    Podsumowując - naprawdę fajny, smaczny i godny polecenia lokal - być może czasem trochę zbyt kameralny...

Odpowiedź restauracji

Serdecznie dziękujemy! Bardzo nam miło, że nasze potrawy Państwu smakowały.
    Zapraszamy!

Kredens Pizza et Pub

Serdecznie dziękujemy! Bardzo nam miło, że nasze potrawy Państwu smakowały.
    Zapraszamy!

Data nadesłania odpowiedzi: 22.08.2013, 17:00
  • desire 1 recenzja

28.10.2013, 17:18 napisał:

Pizza jest zła...

Zamówiłam jedzenie do domu, pizza przyszła zimna, jakiś dziwny składnik sprawia, że ciasto jest niesmaczne, gumowe i nie da się jego jeść, mało tego, w pizzy wyczuwalna jest przyprawa, która całkowicie psuje smak, mięsko z kurczaka wysuszone na wiór.. Ogólnie nie polecam, a szkoda, bo zapowiadało się smacznie.

• Obena 1 recenzja

14.07.2013, 18:00 napisał:

Tak długo niegdzie nie czekałam!

Dzisiejszy dzień, wybraliśmy się rodzinnie w cztery osoby. Zamówiliśmy pizzę i naleśniki, dwie kawy, napoje. Napój i jedna kawa dotarła już po 5 minutach, na jedzenie przyszło nam czekać bardzo długo. Pizza pojawiła się po 20-25 minutach, czyli jedna osoba rozpoczęła konsumpcję. Na zamówienie 2 kolejnych osób przyszło nam czekać kolejne 20 minut. A na ostatni naleśnik jeszcze 10 minut. W sumie 55 (pięćdziesiąt pięć !!) minut oczekiwania. Tak się nie robi. Powinno się uprzedzić klienta, że czas oczekiwania to prawie godzina. Miałam jeść sama? Moja rodzina już skończyła swoje, chociaż może zdaniem właściciela powinni poczekać, aż wszyscy dostaną a w tym czasie ich dania będą zupełnie zimne?
    A jedzenie...no cóż - pizza była dobra, naleśniki - tak sobie. Za suche. I taki drobiazg - zamawiamy naleśnik z sosem wiśniowym, dostajemy z truskawkowym, ale co to za różnica.
    Przy sąsiednim stoliku inna rodzina. Pięcioro - dwoje dostaje pizzę szybko, reszta czeka. Potem dania dla kolejnych dwóch osób a piąta osoba- dziecko prawie płacze ze zniecierpliwienia, bo wszyscy jedzą a ono czeka kolejne 10 minut. Gratuluję braku profesjonalizmu.

Data wizyty w lokalu: 14 lipca 2013

Odpowiedź restauracji

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. W ten weekend mieliśmy wyjątkowo duży ruch. W pewnym momencie zamówionych zostało około 15 naleśników na raz, a mamy tylko dwie naleśnikarki (niestety gabaryty kuchni nie pozwalają nam na więcej). Pracownicy mieli obowiązek poinformować Państwa o konieczności dłuższego oczekiwania na zamówienie. Zapewniamy, że wobec osoby odpowiedzialnej za powyższą sytuację zostaną wyciągniętę konsekwencje. Dziękujemy za poinformowanie nas o problemie. Mamy nadzieję, że taka sytuacja się już więcej nie powtórzy.

Data nadesłania odpowiedzi: 16.07.2013, 09:11
  • lesiu88 3 recenzje

20.02.2013, 09:50 napisał:

Bardzo dziwna pizza

Wybraliśmy się do tego lokalu podczas wyjazdu ze znajomymi w poszukiwaniu czegoś do zjedzenia w piątkowy wieczór. Jako że menu składa się głównie z pizzy, a do tego przy zakupie 3 dużych otrzymuje się małą gratis, wybraliśmy właśnie to danie.
    Podana została dość szybko, ale co najważniejsze - pizza nie była na cieście drożdżowym. Trudno stwierdzić, jakie to było ciasto - ale znacząco odbiegało od tego, co podawane jest jako pizza. Dodatki - w ilości zadowalającej.
    Lokal w piątkowy wieczór bardziej nadaje się na miejsce na piwo - grająca kapela, duży gwar i tłok.

Odpowiedź Restauratora z dn. 12.05.2013 r.
    Odnosząc się do poprzedniej opinii dotyczącej ciasta do pizzy uprzejmie informujemy, że nasze ciasto jest ciastem drożdżowym o wyjątkowych walorach. Nie zdradzimy naszego sekretu, możemy tylko powiedzieć, że jest ono dużo mniej kaloryczne i znacznie zdrowsze niż powszechnie serwowane ciasto do pizzy.
    Wspaniały smak naszej pizzy osiągamy dzięki najwyższej jakości składnikom, a nie kalorycznym dodatkom smakowym.

Pozdrawiamy
    Kredens pizza et pub

• mnemoniar 1 recenzja

19.05.2013, 17:52 napisał:

Przyjemne miejsce z super jedzonkiem!

Do Kredensu trafiliśmy przypadkiem - dosłownie, bo lokal jest niestety słabo widoczny nawet z niewielkiej odległości - ale na pewno jeszcze tam wrócimy! Posiada bardzo szeroką ofertę pizzy (gratuluje pomysłów na nazwy - przekomiczne:)) i naleśników, pierogi, sałatki itp. Zdecydowaliśmy się na pizzę i był to świetny wybór, bo była po prostu przepyszna! Dawno tak dobrej nie jadłam. Mój mąż również był zachwycony. Ciasto miało wspaniały smak - nie było w nim czuć drożdży, czego bardzo nie lubię - i pokryte było naprawdę sporą ilością składników. Dodatkowym plusem były sosy - szczególnie czosnkowy. Porcje były bardzo sycące - nad czym w gruncie rzeczy ubolewaliśmy, bo nie starczyło nam miejsca na deser;). Ale nadrobimy to, mam nadzieję, podczas następnej wizyty! Podsumowując - duże porcje, smaczne jedzenie, ciekawy wystrój (np. rower na ścianie:)) - szczerze polecam lokal wszystkim, którzy chcą dobrze zjeść!

Odpowiedź restauracji

Dziękujemy za opinię. Każdy zadowolony klient to dla nas powód do radości. Pozdrawiamy.

Data nadesłania odpowiedzi: 16.07.2013, 09:14
  • darekdom 31 recenzji

30.04.2011, 21:24 napisał:

Sympatyczny lokal z super naleśnikami

Bardzo przyjemny lokal z ciekawym wystrojem (m.in. stary rower zawieszony wysoko na ścianie ;)). Dość ciasno i jak dla mnie nieco za ciemno, ale to tylko małe minusy. Naprawdę malutkie :).
    Bogate menu naleśnikowe i aż trudno się zdecydować. Ja wybrałem naleśniki z grillowanym kurczakiem, ananasem i rodzynkami i naprawdę warto było, bo naleśnik był wyśmienity i do tego bardzo duży.

Data wizyty w lokalu: 17 kwietnia 2011

Nowe w okolicy: Szczecinek