coffeeheaven

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Warszawa , dzielnice: Włochy, Ursus, Ochota
5.0

al. Jerozolimskie 181 02-222 Warszawa
tel: (22) 332-79-00
typ lokalu: kawiarnia typ kuchni: międzynarodowa cena dania głównego: poniżej 20 zł

Lubisz to miejsce? Powiedz właścicielowi, żeby zgłosił się do Korony Smakosza wyślij

• jolsoko 1 recenzja

09.05.2014, 11:39 napisał:

Ten lokal coffeheaven polecam każdemu

Ten lokal Coffeeheaven bardzo lubię. Mam do niego sentyment. Świetna lokalizacja. Wszędzie blisko. Dobry punkt do umawiania się. :) Często tu właśnie umawiam się na kawę przed wyruszeniem gdzie indziej - do kina, teatru, kolację. A więc kawa jest całkiem dobra, to ocena amatora kawy z mlekiem. Wrapy mają całkiem niezłe, choć warto je zjeść zanim wystygną. A często też po kolacji i innych atrakcjach wpadamy, by zakończyć wieczór z kawą czy innym napojem.
    Mimo usytuowania - w centrum - zawsze cisza i spokój. Bardzo dużo miejsca. Sporo zakamarków, fajnych siedzeń. Można się schować, pogadać w spokoju. Można poczytać, nawet podrzemać w fotelu. :)
    Daje dużo intymności i naprawdę pozwala odpocząć. Dla mnie najlepszy lokal z całej tej sieci CH.

Obsługa w porządku. Może nie rzuca na kolana, ale dobrze.

Cenię to miejsce jednak ze względu na ciszę. Czasem męczy picie kawy w tłoku, dymie i szukanie stolika 15 minut. Tu mam pewność spokoju.

Ostatnio też podają kawę w normalnych kubkach - nie papierowych i to jest plus.

Mają dobre soki świeże - ale cena trochę przesadzona.
    Ciastka - jadłam może z 2 razy - w porządku - ale jakąś zwolenniczką nie jestem i też trochę drogie. Często też za mały wybór.
    Kanapki - jakoś nigdy nie przekonuje mnie ich wygląd. Jakieś takie sztuczne i cena też jakoś nie zachęca, ale nie próbowałam, więc nie wiem jak ze smakiem.

CH polecam głównie ze względu na napoje kawowe - nie klasyczne kawy, które w wielu innych miejscach są lepsze o niebo. Napoje kawowe, różne smaki, z dodatkami i udziwnienia - mają naprawdę dobre. Duży wybór.

Lokal też jest długo czynny. Nie wiem czy do 23 czy 24. W każdym razie byłam przed 23 i kawę spokojnie wypiłam.

Ogólnie polecam - jedna ze spokojniejszych sieciowych kawiarni w mieście!

Data wizyty w lokalu: 04 maja 2014