Pizzeria Biesiadowo

typ lokalu: pizzeria typ kuchni: pizza cena dania głównego: 20 - 40 zł

• Notarialna 3 recenzje

20.07.2010, 00:08 napisał:

Przeciętnie, bez zachwytu..

Cenowo przystępnie, jakościowo przeciętnie, a obsługa poniżej krytyki.
    Umówiliśmy się ze znajomymi na pizzę, co robimy bardzo chętnie i postanowiliśmy przetestować nowe miejsce. Padło na Biesiadowo, jako że mieszkamy niedaleko tej pizzerii.
    W upalny dzień spodziewaliśmy się klimatyzowanego pomieszczenia z sympatycznym wystrojem. Jednak przywitał nas skwar buchający od rozgrzanego pieca. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak w takim zaduchu może funkcjonować kadra pracownicza cały dzień. Zero klimatyzacji, ze znajomymi zostaliśmy tylko zachęceni dużym menu i przystępnymi cenami.
    Pierwsze co nam się rzuciło oczy, to niezbyt estetycznie wyglądający pizzerman, potem odstające na ścianach słomianki, które niezbyt zachęcały do dalszego konsumowania.
    Na pizzę czekaliśmy jakieś 20-25 minut. Próbowałam już wielu i nigdy nie widziałam tak skąpo przybranej pizzy. Zamówiłam małą pizzę z małżami i krewetkami. Ciasto bardzo cienkie. Jedyny plus, to wielkość pizzy. Mała pizza to mała pizza, a duża to duża. Podanie pizzy też pozostawiało wiele do życzenia. Podane zostały na drewnianych tacach.
    Liczyliśmy, że będziemy mogli się napić piwa, ale nic z tego.
    Ja z pewnością nie zamierzam wrócić do tego lokalu. Nie zachwycił ani atmosferą, ani obsługą.

• sma_czek 1 recenzja

08.08.2010, 14:43 napisał:

Smacznie, dużo, przyjemnie...!

Czwartkowy wieczór okazał się bardzo udany. Wraz z koleżanką postanowiłyśmy przetestować pizzerię, która mieści się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Na dzień dobry pozytywnie zaskoczyła mnie różnorodność nazw pizz w menu ("dopadł kowal świnkę" ) coś niepowtarzalnego co spowodowało uśmiech na naszych twarzach. Ceny przystępne, zwłaszcza jak zobaczyłyśmy ogrom pizzy jaką zamówiłyśmy (duża 57 cm). Składników na pizzy nie brakowało, jak na mój gust idealna proporcja. Pozytywnym gestem zaskoczył nas Pizzerman, który z uśmiechem przyniósł nam pizzę do stołu i życzył smacznego. Pizza podana była na drewnianym talerzu, jak oryginalna pizza we Włoszech. Co do wystroju nie mam zastrzeżeń, po jednej stronie deski, a po przeciwnej stronie kamienie i coś przypominające stiuk wenecki. Lokal godny poleceniu znajomym. Smacznie, dużo, przyjemnie.

Data wizyty w lokalu: 08 sierpnia 2010, godz. 14:03

• miauman 1 recenzja

02.08.2010, 15:30 napisał:

Fatalne żarcie, fatalne wnętrze

Poszli na ilość. To prawda. Z pominięciem jakości. Nie ma znaczenia czy jesz w Łodzi, Wrocławiu czy Zgierzu. Dostaniesz suchy placek, ze śladową ilością dodatków. Gdy zamówiłem podwójny ser okazało się, że zapłaciłem zupełnie bez sensu, bo i tak go nie było widać.
    Gdybyście się jednak skusili na zakup - nigdy na wynos! Wielkość placka będzie się zgadzać, ale okaże się, że nie ma na nim praktycznie dodatków.
    Porażka i żenada. Reklamowanie, że otrzymało się rzekomo jakiś laur - odkrycie konsumenta - to zupełna żenada.
    Nie polecam!

• Magik 37 recenzji

15.12.2008, 12:28 napisał:

A mówią, że rozmiar się nie liczy...

Zaproszenie znajomych na pizzę odebraliśmy z radością. Szczególnie, że byliśmy w nowym miejscu (Łódź), a testować lubimy. Padło na Biesiadowo. Niewielki lokal przy ulicy Klonowej. Trzy proste, drewniane stoły. Ciężkie ławy. Prosty wystrój. Swojsko. W lokalu panował chłodek, więc na rozgrzewkę herbata z cytryną (2,50 zł). W pozytywny nastrój wprawiło nas menu. Zachęcające nazwy (Palimordka, Naoliwiona, Bajer z morza, Maryna ze młyna) i ten rozmiar 57 cm! Po krótkich naradach padło na specjalność zakładu - Super Biesiada (sos, ser, pieczarki, oscypek, żurawina). Cena: 22 zł. Pizza świeża, prosto z pieca, smakowita i ogromna. Nasyciliśmy się i nacieszyliśmy taką pizzą w cztery osoby. I choć zapach czosnku i cebuli, który roznosił się po lokalu piekł nas w oczy, to wróciliśmy tam następnego dnia. Polecam tym, dla których jednak rozmiar się liczy :) A do tego lubią prostotę w wystroju i obsłudze.

Nowe w okolicy: Łódź