Restauracja-Pizzeria Dolce Vita

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Nieporęt
3.8

ul. Rynek 1A 05-126 Nieporęt (Osiedle Głogi)
tel: (22) 774-81-61
typ lokalu: pizzeria, restauracja typ kuchni: pizza, ryby i owoce morza, włoska, polska, przekąski cena dania głównego: 20 - 40 zł

• aeona 1 recenzja

11.01.2013, 18:14 napisał:

Przyjemne miejsce, polecam

Odwiedzam "Dolce Vitę" dość często, nie dlatego, że w Nieporęcie jest mało takich lokali, ale dlatego, że jest tam po prostu świetne jedzenie, a pizza fantastyczna, ceny nie są kosmiczne. W porównaniu z innymi lokalami "Dolce" ma u mnie pierwsze miejsce. Fajna atmosfera i bardzo miła obsługa sprawia, że ja i moja rodzina, również przyjaciele, czujemy się tam znakomicie. Serdecznie polecam.

• edunet 3 recenzje

16.02.2012, 14:05 napisał:

Zawsze na odpowiednim poziomie

W Nieporęcie na szeroki wybór restauracji narzekać nie można - tym bardziej cieszy, że Dolce Vita nie hołduje zasadzie "na bezrybiu i rak ryba" i zapewnia naprawdę godne polecenia jedzenie.

Z uwagi na nasze miejsce zamieszkania w okolicy, eksploatujemy Dolce Vita w różnych kontekstach i zawsze się sprawdza - na rodzinny obiad, na spotkanie z klientem, na piwo w drodze na/ze spaceru z psem.

Ja mam swoje fanaberie, i tam na przykład zamawiam buraczki i frytki - ale moje dzieci zajadają się pizzą, moja żona ubóstwia tamtejsze ryby - a w przeszłości kilkakrotnie korzystałem z uprzejmości obsługi, niosąc do domu deser w postaci zapiekanych truskawek i oddając naczynia dzień czy dwa później.

Właściwie to nie wiem, czy powinienem polecać - bo lubię wchodzić do restauracji, o której wiem, że jest świetna, i nie słyszeć tam przesadnego gwaru :).

• preast 38 recenzji

27.12.2008, 00:46 napisał:

Sympatycznie

Sympatyczna knajpka z miłą obsługą i zupełnie porządną pizzą. Zachwycać się nie ma nad czym, narzekać nie ma na co. Ot, po prostu porządnie wykonywana robota!

Nowe w okolicy: Nieporęt