Restauracja Hotel Trojak

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Mysłowice
3.0

ul. Stadionowa 11 41-400 Mysłowice (w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych Kraków - Warszawa)
tel: (32) 222-50-91

• Tygrys01 7 recenzji

22.09.2012, 11:10 napisał:

"...Ale to już było i nie wróci więcej..."

Kiedyś rest. "Trojak" była najlepszą restauracją. Bardzo często wpadaliśmy tam na obiady sami i z przyjacółmi. Wszystko zmieniło się gdy lokal się rozbudowała. Przeszli z jakości na ilość. Bardzo często jadamy w innych lokalach i w końcu po dłuższej nieobecności zdecydowaliśmy się wpaść. Wygląd się zmienił, nie które reczy robią wrażenie natomiast sama restauracja nie zrobiła na mnie wrażenia. Nie mój klimat. Kolorowo, jarmarkowo. Ale plus za czystość! Personel na szczęście częściowo pozostał stary, dobrze, bo panowie są po fachu. Zjedliśmy obiad. Kotlet cienki, frytki karbowanie, sałatka wiosenna. Obiad już nie smakował tak jak kiedyś (na pewno kucharz się zmienił). Stwierdziliśmy, że akurat mogło się zdarzyć wpadniemy w innym czasie. Będzie inna zmiana. I byliśmy, ale na imprezie okolicznościowej. Niedzielny śląski obiad zaskoczył nas po raz drugi. Rolada farsz miała pokrojony w grube paski, za czym nie przepadam. Wydaje mi się, że powinno być inaczej. Kapusta słabo doprawiona. Coś jej brakowało. Pomieszana z sosem była dobra. Wiem wiem, trudno wszystkim dogodzić. Reasumując, zdecydowanie stary Trojak był lepszy. Jedzenie dobre, ale tęsknie za tym co było.

Data wizyty w lokalu: 14 czerwca 2012, godz. 15:00

• 1turysta1 1 recenzja

30.01.2013, 16:16 napisał:

Bardzo trafne "było i już nie wróci"

Kiedyś to znaczy w latach 90 byłem tam częstym gościem z racji pracy.
    Obecnie nie lubię tam bywać, nawet kiedy już muszę.
    Pamiętam czasy świetności restauracji, ale to byli inni właściciele. Podobno mają gdzieś w Mysłowicach restaurację, ale niestety bez hotelu. To się nazywało jakoś haga czy coś takiego.
    Wtedy przywoziliśmy specjalnie naszych zagranicznych gości aby pochwalić sie polską gastronomią, bo było czym.
    Nie tak dawno ja byłem zaproszony na wiekszą imprezę i stwierdzam, że to wielka porażka. Ten lokal nadaje się co najwyżej do wypicia piwa i byle jakiego przekąszenia.

Data wizyty w lokalu: 13 października 2012

• kate80 132 recenzje

10.10.2008, 08:20 napisał:

Świetne miejsce na uroczystości weselne

Do Trojaka trafiliśmy z okazji uroczystości weselnej znajomych. Słoneczne, wrześniowe popołudnie i sceneria, w jakiej usytuowany jest kompleks hotelowy są wręcz wymarzonym miejscem do organizacji takich imprez. Park pełen rudo- złotych o tej porze roku drzew tworzy romantyczną atmosferę i oprawę uroczystości. Można tu odbyć nie tylko orzeźwiający spacer parkowymi alejkami (na pewnym etapie imprezy to wręcz konieczny zabieg!), ale i pięknie sentymentalną sesję zdjęciową nowożeńców.
    Hotel dysponuje trzema różnej wielkości i wystroju salami. W trakcie tego wrześniowego weekendu odbywały się jednocześnie 3 wesela, lecz w żaden sposób nie jest to odczuwalne dla ich uczestników. Na pierwszym piętrze znajduje się duży, zadaszony taras dla gości z dwu sal i jest to jedyne miejsce, gdzie uczestnicy obu uroczystości mogą się z sobą spotkać.
    Jeśli chodzi o kulinarny aspekt imprezy, to również w tym zakresie organizatorom należą pochwały. Smaczne mięsa, dodatki, surówki, przekąski. Nie są to może dania o tak wysublimowanym smaku, jakiego oczekiwała bym w restauracji gdzie dania przygotowywane są dla indywidualnego klienta, ale biorąc pod uwagę ilość porcji i różne upodobania gości, było w porządku. Ponadto obsługa dokładała starań, by dania pojawiały się możliwie równocześnie, a stoły ani przez chwilę nie stały puste.
    Nasza impreza trwała do samego rana, a wytańczeni nowożeńcy i ich goście na długo zapamiętają tą noc. Raz jeszcze sto lat Młodej Parze :)

Nowe w okolicy: Mysłowice