Cukiernia Sosenka

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Otwock

ul. Andriollego 75 05-400 Otwock
tel: (22) 788-12-10
typ lokalu: cukiernia typ kuchni: desery cena dania głównego: poniżej 20 zł

• rudaYtomus 19 recenzji

26.09.2014, 11:23 napisał:

Świetne miejsce dla ciała i ducha

W Sosence byliśmy już kilkakrotnie. Za każdym razem czujemy się tam bardzo dobrze, mamy chwilę na relaks przy herbacie i czymś słodkim. Spokojna muzyka, przytulny wystrój i otaczająca zieleń parku pomagają oderwać się od codziennych smutków.

Herbaty na różne sposoby podawane są w dużych dzbankach. Dobry earl grey i malinowe miodzio z ciepłymi malinami. Uwaga na zimowy sen, od razu jest bardzo słodki.

Fantastyczne lody! Przepyszne, naturalne smaki z kawałkami owoców, bakalii, czekolady, wiórkami kokosowymi etc.

Rurka z kremem, kremówka i tort z malinami na wierzchu całkiem dobre.

Serdecznie polecamy i na pewno nie raz tam wrócimy!

Data wizyty w lokalu: wrzesień 2014

• taste18 5 recenzji

06.11.2014, 15:58 napisał:

Dobre desery

Cukiernia Sosenka ma bardzo przyjemny wystrój oraz miłą obsługę.
    Wpadam tam od czasu do czasu na coś słodkiego. Nie można nic zarzucić deserom oraz ciastom. Wybitną mają bajaderkę.
    Naprawdę warto odwiedzić i samemu się przekonać bo wydaje mi się, że żałować nie będzie co :).

Data wizyty w lokalu: 02 listopada 2014

• elfik1611 6 recenzji

15.04.2013, 13:51 napisał:

Smacznie lecz niezdrowo

Ogólnie smacznie, desery są dobre, ale jedyne co razi to ceny i kawa oraz czekolada z torebki. W sosence można poczuć się swobodnie i w spokoju wypić herbatę. Polecam to miejsce na letni wypad z rodziną do kawiarni. O wnętrzu można powiedzieć, że jest ładnie tylko gdzie nie zerkniemy widać postawione można to nazwać zachęcacze typu kawa taka śmaka i owaka, zupełnie niepotrzebnie. Obsługa bardzo przyjemna. Jeśli chodzi o ceny to mogłyby być troszkę niższe ,a na pewno zyskaliby więcej klientów. Szczerze mówiąc jedyne miejsce w Otwocku godne z czystym sumieniem polecenia.

Data wizyty w lokalu: 15 kwietnia 2013

• kitka 10 recenzji

01.01.2013, 19:24 napisał:

Coraz gorzej

Coraz mniej smacznie, kawa niedobra, coraz drożej, szkoda. Fajny jedynie jest wystrój i sam budynek, blisko placu zabaw. Trzeba popracować nad jakością oferowanego jedzenia i cenami.

Data wizyty w lokalu: 07 grudnia 2012

• janox154 3 recenzje

13.03.2013, 00:04 napisał:

Bardzo fajne miejsce na szybką kawę ;)

Bardzo fajnie urządzona cukiernia. Miła obsługa z uśmiechem na twarzy. Duży wybór ciast, rownież napoi kawy itp... Ceny mogłyby być niższe, a tak to wszystko gra :).

Data wizyty w lokalu: 07 marca 2013

• Vinrel 7 recenzji

08.02.2013, 16:12 napisał:

Coś się psuje

Najbardziej rzucającą się w oczy tendencją jest stopniowy wzrost cen. Do niedawno była to niemal jedyna taka cukiernia w Otwocku, toteż nie było innego wyjścia, jak kupować małe ciastko za 5-6 zł. Teraz konkurencja wokół się rozwija, a ceny w Sosence nadal wysokie. Napływowi klienteli zapewne sprzyja korzystna lokalizacja, ale nie przesadzajmy. Miejsce jest dość klimatyczne, ale wystrój nie zmienił się już dobre kilka lat, mogliby popracować na nieco wygodniejszym wyposażeniem dla gości (wiklinowe fotele na patio trochę już się zużyły). Mimo wszystko mam nadzieję, że coś się poprawi, bo nie chciałabym rezygnować ze słodkości w okolicach parku :).

• dilbi 7 recenzji

19.09.2012, 12:14 napisał:

Kiedyś było lepiej

Ciasta kiedyś smakowały nam bardziej i dostępne były w szerszym asortymencie.
    Ceny lodów wyższe niż w Warszawie - co wcale nie idzie w parze z jakością niestety, podobnie z pozostałymi towarami i kawą.

Plus za wystrój i jakość obsługi - szybko, sprawnie.

Data wizyty w lokalu: 19 września 2012

• wisnia12 1 recenzja

24.09.2012, 11:53 napisał:

Nie polecam

Witam, niedawno odwiedziliśmy ta cukiernie ze znajomymi z Otwocka i szczerze mówiąc wcale nie był tak przyjemnie jak opowiadali. Kawa przeciętna, ciastka ładnie wyglądają tylko wyeksponowane i podświetlone na półce, gorzej na talerzu i nie wspominając o smaku: biszkopt suchy, bita śmietana obeschnięta jak z dwóch dni. Zresztą tak jak desery, które kręcą się w gablocie przy lodach. CENY NIE ADEKWATNE DO PRODUKTU. Pączek - 3 ZŁ!!

Data wizyty w lokalu: 23 września 2012

• OtwGirl 13 recenzji

08.12.2011, 11:26 napisał:

Na randkę, na plotki, na "małe odstępstwo od diety"

Cukiernia Sosenka ma wszystko co czyni takie miejsce wyjątkowym. Znajduje się ona na terenie miejskiego parku, niedaleko placu zabaw. W środku jest ciepło i przytulnie, znajduje się kącik dla dzieci, do toalety wchodzi się przez szafę (!) i wszystko w tym miejscu sprawia pozytywne wrażenie.

Byłam w Sosence przy wielu okazjach. A to na Wu-Zetkę z Mamą, na kawę z koleżanką, na lody z narzeczonym, czy kiedy stwierdziłam, że świat jest zły i szary, a akurat byłam w pobliżu i miałam ochotę na ciastko.

Sosenka serwuje ogromne porcje lodów. Latem, dostałam takie duże dwie gałki lodów, że w każdej innej cukierni to byłyby trzy albo nawet i cztery. Ledwo to zjadłam. Ceny porównywalne do warszawskich, ale porcje znacznie większe.

Ciastka i ciasta też są pyszne. Duże porcje, świeże i niedrogie. Zamawiałyśmy tam z Mamą kiedyś tort urodzinowy i był naprawdę pyszny. Mają świetnych cukierników.

I obsługa... uśmiechnięci, mili, młodzi ludzie, którzy najwyraźniej lubią swoją pracę.

Polecam to miejsce z czystym sumieniem. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

• arekotwock 2 recenzje

09.12.2011, 19:01 napisał:

Przeciętna cukiernia

Kiedyś zdecydowane lepsze wyroby. Teraz niestety. Ostatnio miałem okazje skosztować kilku ciast i napoleonek. Te ostatnie fatalne. A ceny z górnej półki. Jedynie na plus to wystrój.

Data wizyty w lokalu: 06 grudnia 2011, godz. 15:00

Nowe w okolicy: Otwock