Restauracja Bachus

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Żyrardów
3.3

ul. Jaktorowska 58 96-300 Żyrardów
tel: (46) 854-22-93
typ lokalu: restauracja typ kuchni: śródziemnomorska, polska cena dania głównego: 20 - 40 zł

• Gosc71 20 recenzji

02.02.2013, 18:25 napisał:

Nieadekwatna cena do jakości

Lokalizacja obiektu - bardzo dobra cicha i spokojna okolica, wygodny dostęp do obiektu. Wnętrze wykończone dobrze, duże pokoje wygodne, choć wymagałoby lekkiego odświeżenia. Więcej oświetlenia w pokojach i głównie w łazience. Szkoda, że bar jest otwarty tak krótko, do 21:00, zdecydowanie za krótko i trochę za późno otwierany - 13:00. Jedzenie w barze dobre, choć trochę za mało go, co do ceny. 6 małych pierogów porcja 10 zł gołąbek, z ziemniakami 14 zł. Wynajęcie pokoju ze śniadaniem 125 zł za dobę, troszkę wygórowana, zwłaszcza, że śniadanie jest ubogie: jajecznica, parę kromek chleba, mała kosteczka masła, trójkącik serka topionego, 3 plasterki sera żółtego, sok i do wyboru kawa, herbata. Obsługa bardzo miła i widać, że się stara. Ogólna ocena średnia, ale miejmy nadzieję na poprawę.

Data wizyty w lokalu: 01 lutego 2013, godz. 00:00

• marekwasyl 4 recenzje

17.06.2010, 23:15 napisał:

Pysznie i sympatycznie

Pierwszy raz piszę recenzję bo naprawdę byliśmy mocno zdziwieni. Byliśmy w sześcioro na obiedzie. Stek z łososia, żeberka BBQ i schabowy na pół talerza zrobiły na nas wrażenie. I to bez ściemy. Bez zmuszania do frytek czy ziemniaków. Wino z beczki tańsze od coli to tylko w Grecji i Chorwacji widziałem. A tu proszę. Na pewno wrócimy.

• halicz 210 recenzji

12.09.2008, 09:13 napisał:

Przydrożna przeciętność

Na Bachusa natraficie wyjeżdżając z Żyrardowa w stronę Grodziska. Niewielki budynek mieści salę bankietową na pierwszym piętrze i salę restauracyjną na parterze. Mocno pretensjonalny wystrój nawiązuje do nazwy lokalu – wokół zwieszają się plastikowe pędy winorośli. Karta menu dość bogata – obok wątróbki, pierogów i śledzi znajdziecie w niej także sałatkę caprese, carpaccio, lasagnę, a także kilka rodzajów pasty. Może to ta różnorodność wpływa na osłabienie jakość? Mój „tatar z tuńczyka na grzance” okazał się być tuńczykiem z puszki wymieszanym z pomidorami i majonezem. Sądząc z jakości mięsa w eskalopkach cielęcych, zwierzę musiało przejść przed śmiercią ciężkie czasy :-). Sos borowikowy był zrobiony z proszku, a kopytek też nie ulepiono w kuchni restauracyjnej. Nie próbowałem dań włoskich serwowanych w Bachusie – sam nie wiem, czy to był błąd? Karta win – niestety skromna, chociaż nazwa restauracji sugeruje coś przeciwnego. W sumie – przeciętność!

Nowe w okolicy: Żyrardów