Restauracja Mag

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Myszków
3.3

ul. Kościuszki 67a 42-300 Myszków
tel: (34) 313-15-97
typ lokalu: kawiarnia, restauracja typ kuchni: desery, kanapki, polska cena dania głównego: 20 - 40 zł

• smilla01 3 recenzje

19.06.2010, 16:11 napisał:

Świetny przystanek w zakupach

Moim zdaniem, to jedyne sensowne miejsce do przekąszenia czegoś w centrum. Zawsze jak tylko mam chwilę i akurat jestem w pobliżu, wpadam tam na cudowną, świeżutką i chrupiącą zapiekankę oraz prawdziwy żurek. W ofercie jest też sporo deserów, a nawet drugie dania. Jakoś ani jednych, ani drugich do tej pory nie próbowałam, ale z zerkania w talerze sąsiadów mogę stwierdzić, że ciepłe dania wyglądają naprawdę apetycznie - solidne, świeże porcje na dużych półmiskach. Co do obsługi, od dawien dawna kojarzę tę samą sympatyczną kelnerkę, więc chyba aż tak często się nie zmienia. Przy tym wszystkim, restauracją bym Maga nie nazwała - to raczej bardzo sympatyczna, przytulna jadłodajnia.

• ILI11 8 recenzji

28.08.2008, 15:27 napisał:

Przytulna knajpka

Wystrój ciepły i dość przytulny. Często zmienia się obsługa, więc nie przyzwyczajajcie się do kelnerek. Polecam jeżeli chcecie wyskoczyć na kawkę i deser (nie kupicie tu alkoholu).

Nowe w okolicy: Myszków