Pizzeria Alibi

gdzie jesteś? województwo: małopolskie miejscowość: Myślenice

ul. Kazimierza Wielkiego 62 32-400 Myślenice (duży żółty szyld przy ulicy)
tel: (12) 274-17-63
typ lokalu: catering, pizzeria typ kuchni: pizza, indyjska, włoska, kebab cena dania głównego: poniżej 20 zł

• agga 13 recenzji

22.08.2008, 20:58 napisał:

Smaczne indyjskie potrawy

Bogaty wybór pizzy myślę że nawet najbardziej wybredny koneser znajdzie coś dla siebie (mała 30cm, średnia 40cm, duża 50 cm). Mnie zachwyciła serwowana kuchnia indyjska - jadłam Kurczaka w sosie maślanym z cebulą i papryką - mniam :) Polecam również dania wegetariańskie np.bogato przyprawiony szpinak z serem po indyjsku, kawałki sera w sosie maślanym z rodzynkami i migdałami i coś oryginalnego 4 rodzaje soczewicy bogato przyprawione w sosie kremowym. Przyznacie że soczewica jest mało popularna u nas w kraju.
    Właściciel to rodowity Hindus bardzo miły biegle włada językiem polskim. Pewnie dlatego kuchnia indyjska w tym miejscu to prawdziwa poezja smaku. Pizzy nie spróbowałam ale moją uwagę zwróciła pizza Freedom (sos curry, kurczak, salami czosnek kukurydza) i Harnaś (cielęcina, boczek, papryka, słonina, oscypek, ostre przyprawy). Oryginalny zestaw przyznacie że raczej niespotykany :). Po drodze do Zakopanego warto zjechać na chwileczkę do tego miejsca i skosztować tych wyśmienitych potraw.

Nowe w okolicy: Myślenice