Pub Piano Bar

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Warszawa , dzielnica: Śródmieście
3.1

ul. Chmielna 7/9 00-021 Warszawa (w podwórzu, obok Level Club) Stoliczku.pl
tel: 510-017-122
typ lokalu: pub, restauracja typ kuchni: międzynarodowa, polska, sałatki, pierogi, drinki cena dania głównego: 20 - 40 zł

• malgorzata516 5 recenzji

08.03.2012, 08:59 napisał:

Dla piwosza, jak najbardziej polecam

Byłam nie raz :). Piwko do wyboru lane bądź z butelki, fajny klimat, muzyka na żywo, przesympatyczna obsługa, przy piwku jak przy piwku, lubię puścić dymka co właśnie ten PUB umożliwia :), jadłam raz - tortille, byłam głodna więc zaspokoiłam głód, jednak mięsko w środku zimne, także raczej nie polecam na głodniaka. Miejsce na piwko, dymka, spotkanie ze znajomymi i posłuchanie muzyki na żywo.

• Beti782 13 recenzji

03.05.2011, 08:45 napisał:

Sympatyczny pubik

Najczęściej wpadam na karaoke, ale nie po to, żeby śpiewać, tylko dla tej świetnej atmosfery. :) Bardzo lubię załogę, są niesamowicie sympatyczni i dobrze zorganizowani.
    Jedzenia nie polecam, kiedyś jadłam tam skrzydełka kurczaka i były bardzo niedobre. Później już się nie odważyłam.
    Wystrój taki sobie, denerwujące jest zbyt dużo stolików i goście siedzący sobie dosłownie na plecach.
    Faktycznie nie polecam tego lokalu osobom, którym przeszkadza dym papierosowy.
    Jest to miejsce godne odwiedzenia w czwartek wieczór, na wyżej wspomnianym karaoke. W inne dni mnie tak nie przyciąga. :)

Data wizyty w lokalu: 28 kwietnia 2011, godz. 22:00

• sorenito 76 recenzji

07.06.2010, 16:50 napisał:

Pub głównie piwny, bez zachwytów nad jedzeniem

W Piano byłem kilka razy - zazwyczaj na piwie ze znajomymi, czasem coś udało się zjeść. Niezbyt duża oferta piwna, jedzeniowa standardowa - sałatki, mięska, kanapki. Wszystko co jadłem było podane i smakowało poprawnie - bez szaleństw kubków smakowych, ale i bez sensacji żołądkowych.
    Opary dymu papierosowego skutecznie jednak psują doznania smakowe.
    Przyjemnie grała muzyka na żywo. Wystrój też może się podobać. Obsługa średnio się ogarnia. Łazienki niezbyt czyste.
    Główny atrybut lokalu - niezbyt wysokie ceny picia i jedzenia jak na Chmielną + muzyka na żywo.

• parabelka 216 recenzji

22.03.2010, 13:51 napisał:

"The piano has been drinking not me"...

Takie słowa z piosenki Toma Waitsa brzmiały mi w głowie, kiedy pierwszy raz wybierałam się ze znajomymi do Piano Baru. Piwniczka na tyłach Chmielnej wydawałaby się idealnym miejscem do stworzenia oryginalnego miejsca z unikalną atmosferą rodem z piosenek Waitsa, nowojorskiego jazzu, książek Salingera.
    Ale nie! Niestety, Piano Bar, mimo że jest całkiem przyjemnym miejscem, nie ma unikatowego klimatu. Jest przeciętnym, sympatycznym miejscem, dokąd ludzie chodzą na piwo i pogaduchy ze znajomymi.
    Byłam kilka razy w Piano Barze. Nie wzbraniam się przed kolejnymi wizytami, ale też nie tęsknię za nim.
    Kawa poprawna, sałatka z łososiem przyzwoita. Bez większych uniesień. Obsługa sympatyczna, wystrój niepowalający, ale nie fatalny.
    Ot, miłe, poprawne i grzeczne miejsce na popołudniowy, czy wieczorny wypad ze znajomymi.

• Amaretto 1 recenzja

14.06.2010, 12:40 napisał:

Super muzyka na żywo - przyjemna atmosfera

Lubiłem wpadać ze znajomymi do Piano Baru, swego czasu niezbyt wiele tam się działo, ale widać, że zmienił się menedżer klubu, od razu powróciła muzyka żywo z dużym rozmachem. Polecam romantyczne wieczory z pianinem w tle, a dla tych co potrzebują mocniejszych wrażeń - karaoke.

• filifionka 42 recenzje

25.01.2009, 12:22 napisał:

Pub jakich wiele

Wino grzane smaczne, ale podane niezbyt estetycznie i ze słomką. Było poza tym niemal wrzące, poparzyłam sobie podniebienie.

Sałata z łososiem smaczna, chociaż nie wiem dlaczego w tak wielu lokalach uparto się na sałatę lodową jako bazę do wszelkich, i nie tylko, sałat? Łosoś świeży, porcja w sam raz, nie ociekał tłuszczem (tego się bałam), na piątkę. Sama sałata poprawna, z niezłym winegretem.
    Druga sałatka, którą zamówiłyśmy miała tę samą bazę (sałata lodowa, nieznaczna ilość pomidora, ogórka i czerwonej papryki + ten sam niezły winegret), tyle że w miejscu łososia wystąpił kotlet drobiowy pokrojony w paski.

Obsługa – młoda, bardzo miła, ale też nie bardzo zorientowana. Pani nie potrafiła odpowiedzieć na nasze pytania dotyczące zawartości sałat. Dość długo czekałyśmy na złożenie zamówienia, na samo wino i sałatki trochę krócej.

Po wizycie w Piano Bar moje ubrania wymagały solidnego odświeżenia, ale liczyłam się z tym, bo moja towarzyszka paliła. Nie polecam jednak wizyty w Piano niepalącym.

Samo miejsce jak wiele innych – zarówno jedzenie, obsługa, jak i wystrój - może być. Ale nie na tyle dobrze, by planować powrót. Chyba, że przy okazji.

Acha, "klatka schodowa", którą schodzi się do lokalu zachęca do zrobienia "w tył zwrot".

• misia1986 2 recenzje

06.12.2009, 18:09 napisał:

Jako piwny bar naprawdę polecam

Wpadam najczęściej ze znajomymi po pracy tutaj. Przede wszystkim na piwo. Miła atmosfera, przyjemny klimat, spoko muzyka, choć kiedyś gdy trafiłam na koncert to było zdecydowanie za głośno.

• ReineMargot 90 recenzji

17.07.2008, 17:32 napisał:

Typowy bar...

... na Chmielnej, gdzie można posłuchać muzyki na żywo i przede wszystkim wypić piwo z przyjaciółmi. W weekendy może być problem ze znalezieniem stolika. Co do jedzenia - do Piano Baru nie chodzi sie jeść, ale z tego, co pamiętam, mają całkiem poprawne sałatki, zwłaszcza te z kurczakiem. Jakieś dwa lata temu jeden mój kolega jadł tutaj pierogi, więc raczej nie polecam, ale być może coś się zmieniło. Acha - bardzo dobra kawa, godne polecenia jest zwłaszcza latte.