Camel Pizza & Kebap

gdzie jesteś? województwo: kujawsko-pomorskie miejscowość: Bydgoszcz
3.6

ul. Gajowa 54 85-087 Bydgoszcz
tel: (52) 344-42-22
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: pizza, turecka, włoska, przekąski, kebab cena dania głównego: poniżej 20 zł

• rzeczywistosc 5 recenzji

12.12.2013, 16:59 napisał:

Całkiem smaczny kebab

Naprawdę smaczny kebab, pyszna chrupiąca bułka, smaczny sos (choć mógłby nie być aż tak rzadki), mięso też ok, choć na prawdę było go stanowczo za mało jak na tę cenę - 9 zł za bułkę wypełnioną mokrą kapustą? Atmosfera w lokalu przyjemna, ciągle jakiś ruch w drzwiach, co świadczy o tym, że ludziom smakuje jedzenie w Camel pizza. Gdyby tylko było więcej mięsa, to mógłbym z czystym sercem polecić ten lokal.

Data wizyty w lokalu: 21 listopada 2013

• gothicqueen 7 recenzji

16.04.2013, 14:42 napisał:

Jest ok

Fajne miejsce, nie muszę jechać do centrum, by zjeść pizze czy kebaba. Jedzenie całkiem smaczne, szczególnie makarony i kebaby, pizze w smaku dobre, ale szału nie ma. Co to cen, to podrożało, ale jeszcze w miarę da się przeżyć.

• andrewpm 2 recenzje

08.07.2013, 19:41 napisał:

Doskonała pizza!

Najlepsza pizza w Bydgoszczy na chwilę obecną, składniki świeże, ilość sera na pizzy też robi wrażenie, co najważniejsze to fakt iż pizza smakuje tak samo w lokalu jak i w domu, zawsze przyjeżdża bardzo ciepła, sosy też bez zarzutu, aczkolwiek mi bardziej smakuje czosnek :).
    Gorąco polecam!

Data wizyty w lokalu: 08 lipca 2013, godz. 19:45

• Vasemir 1 recenzja

29.08.2013, 17:52 napisał:

Cieniutko...

Zamówiłem "Tureckiego Doner Kebaba" i się zawiodłem...niedosmażone ciasto i bardzo mało mięsa, w dodatku bardzo słonego. Ogólnie zapłaciłem prawie 10 zł za kapustę i ogórek. Daleko do zachodnich standardów. Pozdrawiam

PS Pizzy nie próbowałem także na jej temat nie mogę się wypowiedzieć.

Data wizyty w lokalu: 29 sierpnia 2013

• student 22 recenzje

29.07.2012, 18:05 napisał:

Najlepsze pizza w Bydzi

Kiedy na rodzinnym spotkaniu trzeba zamówić pizzę, nikt nie ma wątpliwości gdzie zadzwonić. Ogromne brawa, że trzymacie poziom przez tak długi czas (bo na początku myślałem, że to chwyt marketingowy). Ser, ciasto, ilość dodatków - wszystko super, pizza zawsze ciepła. 10/10 !

• yaskoow 4 recenzje

08.12.2012, 21:03 napisał:

Chyba najlepszy kebab i pizza w mieście

Dla mnie jw., nie jadłem w Bydgoszczy lepszego kababu czy pizzy. Co do dowozu trzeba czasem poczekać i to sporo czasu, a sama pizza nie jest wtedy tak smaczna; na miejscu jest rewela. Stosunek jakości i wielkości jedzenia do ceny - na "5". Za 8 zł można się solidnie najeść. Warzywa zawsze świeże i smaczne, a sos czosnkowy, mimo iż kaloryczny, rewela. Ci co tam jedzą, potwierdzają.

Data wizyty w lokalu: 04 grudnia 2012, godz. 17:00

• pauli2222 1 recenzja

23.11.2012, 14:27 napisał:

Superknajpka

Stołuję się tam od czasu do czasu, ale nigdy nie jadłam tak dobrej pizzy. Pizza ma ciasto pulchniutkie, soczyste, z bardzo dużą ilością dodatków. A sos czosnkowy mmm... poezja. Kebab delikatny, zrównoważone składniki. Jak nigdy kebab mi smakuje również na zimno. Co mi się bardzo podoba - ważą mięso. Nigdy nie widziałam, żeby ktoś tak robił. Ceny przystępne, nawet według mnie za tanio w stosunku do jakości jedzenia. Bardzo polecam!

Data wizyty w lokalu: 23 listopada 2012

• kornik1982 17 recenzji

02.03.2012, 22:11 napisał:

Dobra pizza na szybki posiłek

W Camelu jadałem kilkakrotnie, za każdym razem jestem zadowolony, najedzony ze smakiem. Choć miejsca mało, to jakoś zawsze znajdzie się stolik, bo raczej nie lubię pizzy na wynos.
    Rodzajów pizzy do wyboru do koloru, a poza tym jeszcze kebab, dania obiadowe i inne.
    Pizze z dużą ilością składników, każdy z nich wyczuwalny, dobrze przyprawione. Najlepsza jak dla mnie to serowa i z jajkiem, amatorom ostrości spodoba się pewnie pizza ostra, która na życzenie może być super ostra :)

• Obiektywna-A 6 recenzji

18.10.2010, 10:28 napisał:

NAJLEPSZA pizza w Bydgoszczy!

Jestem maniakiem pizzy. Jadłam ją już chyba wszędzie. Z pewnością mogę powiedzieć, że Camel ma najlepszą pizzę, jaką w życiu jadłam! Każda smakuje wyjątkowo dobrze - nie ma w niej tanich składników, ser jest pyszny i nie jest go za dużo, ani za mało. Dodatków jest sporo i mają pyszny smak i aromat. No i ten ich sos czosnkowy - najlepszy, pośród wszystkich, jakie jadłam. Oprócz genialnego smaku także inne plusy - dowożą, na miejscu jest estetycznie i czysto, są potrawy dla dzieci, a także kebab. No i na koniec miła niespodzianka - jak na taką mega jakość jedzenia jest bardzo tanio!

• Brian_SWDN 5 recenzji

25.10.2010, 22:38 napisał:

Najlepsza pizza w Bydgoszczy!

Od kiedy przeprowadziłem się na Bartodzieje, zamawiam pizzę TYLKO i wyłącznie z Camela.
    Zupełnie inaczej niż w przypadku sieciowej konkurencji, pizza przyjeżdża zawsze CIEPŁA, poza tym nie trzeba czekać na nią 2h.
    Camel robi najlepsze ciasto, dodatki (głównie ser) przybliżają jeszcze bardziej ich pizze do ideału.
    Obsługa miła, schludna.
    Ceny jeśli chodzi o pizzę, są stosunkowo niskie.

Co się tyczy kebabu - zastanawia mnie często w tego rodzaju lokalach, dlaczego kurczak jest droższy od wołowiny, skoro to mięso wołowe jest droższe od drobiu. Ano wynika to z jakości wołowiny... Nie mniej jednak kebaby są OK, nie są drogie. Choć jak na mnie, mogłyby mieć więcej mięsa.

Sam lokal wewnątrz jest przestronniejszy niż mogłoby się wydawać z zewnątrz. Czysto, ciepło i zapachy nie z tej ziemi!

Polecam tę pizzerię wszystkim amatorom dobrej pizzy.
    +1 za ciasto, +1 za ser
    +1 za obsługę telefoniczną, +1 za dowóz, jego niską cenę i zawsze ciepłą pizzę
    +1 za ceny i +1 za świetną obsługę w lokalu.

Nowe w okolicy: Bydgoszcz