Cukiernia Lodziarnia Świat Lodów

gdzie jesteś? województwo: zachodniopomorskie miejscowość: Koszalin
2.5

ul. Zwycięstwa 43 75-057 Koszalin menu
tel: (94) 716-23-62
typ lokalu: cukiernia typ kuchni: desery, polska, koktajle (bezalkoholowe) cena dania głównego: poniżej 20 zł

• leszczyna 9 recenzji

16.07.2013, 20:07 napisał:

Duży spadek formy

Na początku uwielbiałam to miejsce. Lody były przepyszne, a porcje wręcz ogromne, już po zjedzeniu małej byłam nasycona. Były to autentycznie porcje, a nie gałki. Obecnie smaki są nieciekawe i dostaje się mizerne kulki za wysoką cenę.

Mały wybór jeśli chodzi o wypieki i niczym nie zaskakują. Torty drogie, a o wiele lepsze można dostać w innych cukierniach.

Myślę, że gdyby nie miejscówka, już by ten lokal nie istniał.

• fasolka2991 5 recenzji

10.09.2013, 10:05 napisał:

Było minęło...

Kiedyś lodziarnie "Świat Lodów" trzymały naprawdę wysoki poziom. Porcje były duże, a lody naprawdę bardzo smaczne. Obecnie lody stały się mało wyraziste, porcje są coraz mniejsze, obsługa raczej średnia. Teraz już nie ma czego tam polecić. Oferowane ciasta również nie zachwycają, są bardzo przeciętne i nijakie.
    Stosunek jakości do ceny zdecydowanie się obniżył.

• fansmaku 15 recenzji

26.09.2012, 08:20 napisał:

Przerklamowana lodziarnia

Lokal niestety nie trzyma standardu, lody przeciętne, ciasta nie zachęcają, obsługa zniechęca do zakupu i ponownej wizyty. Porcje bardzo małe, wręcz rozczarowują... generalnie lokal można sklasyfikować jako masówka dla turystów lub do łapanki z ulicy. Dobre ciasto można kupić w innej cukierni, a lepsze lody w sklepie z kartonika.

• Annaaaa100 4 recenzje

01.12.2012, 10:21 napisał:

Pomysłowo i wesoło

W Cukierni bywałam często, ponieważ moje dzieci bardzo ją lubią. Lodów nie jadam, więc nie skomentuję, jednak dzieciom bardzo smakują. Polecam Magdalenki - babeczki na kruchym spodzie z owocami, przykryte bezą (jeśli nie są przypalone albo bardzo wysuszone). Kawa bez zarzutu. Moim przysmakiem jest gorąca czekolada. W Świecie Lodów jest jej kilka rodzajów. Wypróbowałam wszystkie! Pierwsza podawane przez Nich kilka lat temu była NAJLEPSZĄ, JAKĄ KIEDYKOLWIEK PIŁAM - była gęsta, gorąca i rozpływała się w ustach. Niestety, obecnie jest - zimna, w konsystencji kakao z mlekiem. Wiśnie, które są dodawane do dużej porcji, są LODOWATE i jeszcze obniżają temperaturę napoju. Jednak najgorszym napojem jest tzw. Biała czekolada na gorąco - nie skomentuję.
    Mocną stroną Cukierni są torty dla dzieci. Smaczne i ładne. Niestety, dla dorosłych są co prawda smaczne, ale niestety dekoracja jest niedopracowana i niestaranna.
    Świat Lodów to był strzał w "10", jednak standardy to podstawa!!! A, tu ich brak!!!

Data wizyty w lokalu: 15 listopada 2012

• thdamager 40 recenzji

30.06.2008, 18:47 napisał:

Najlepsze lody w mieście

Jeśli naprawdę ktoś ma ochotę na dużą i smaczną porcje lodów, powinien udać się do Świata Lodów. Nie ma chyba drugiej takiej lodziarni w Koszalinie, w której serwowane lody smakują tak wyjątkowo i wielkość przyprawia o ból głowy. Jeśli zastanie nas zimniejszy dzień, w którym nie będziemy mieli ochoty na lody, zawsze możemy zjeść równie smaczne i duże ciastko zapijając cieplutką kawą bądź herbatą. Polecam wszystkim wielbicielom lodów.

• maluch296 2 recenzje

29.09.2008, 09:37 napisał:

Bywało lepiej...

Fakt, że to jedyny taki lokal w mieście (duży plus!), ale niestety z miesiąca na miesiąc smaki lodów ulegają coraz to gwałtowniejszemu pogorszeniu. Kiedyś lekkie sorbety przyprawiały o zawrót głowy, teraz wyczuwalna dominacja "sztuczności" lekko odstrasza :( I taki mały paradoks - największe porcje zawsze dostaje się zimową porą. Ale mi to jak najbardziej odpowiada! :)

Nowe w okolicy: Koszalin