Antalya Kebab

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Jaworzno
2.5

ul. Barbary 1 41-400 Jaworzno
tel: (32) 751-92-36
typ lokalu: bar, fast food typ kuchni: turecka, arabska, kebab cena dania głównego: poniżej 20 zł

• Pearl_21 5 recenzji

27.02.2013, 02:09 napisał:

Średniak z niezbyt miłą obsługą

Największym minusem tego lokalu jest obsługa.Ludzie z miną typu szybko gadaj co chcesz i szybko wyjdź. Nieraz zdarzała się sytuacja, że zamiast zaznaczanego kilka razy sosu mieszanego do kebaba dostawałam łagodny. Albo, że pizza, która miała być pyszna i chrupiąca była zwyczajnie przypalona i twarda od spodu. Aż ręce opadają. Ogólnie nie polecam za takie pieniądze można o wiele lepiej zjeść.

• nodle 4 recenzje

26.06.2011, 20:27 napisał:

Tragiczna obsługa...

Kebaby są dobre i ze sporą ilością mięsa/dodatków, ale zdarzają się gorsze dni, w których nie smakują tak dobrze, w lokalu pachnie spalonym mięsem. Najgorszym ogniwem w tej kebabiarni jest obsługa, która pracuje jakby za karę, ignoruje klientów i najchętniej wywaliłaby ich z lokalu.

• kate80 132 recenzje

07.04.2008, 17:18 napisał:

Arabskie smaki

Od progu uderza ciepło i zapachy opiekanego mięsa, przypraw, tłuszczu. Przy otwartej dla klienta kuchni uwijają się ciemnoskórzy kucharze, sprawnie obcinając z mięsnego zwoju cienkie wiórki. Reszta obsługi przyjmuje zamówienia, grilluje bułki, nakłada surówki i sosy. Praca przebiega sprawnie i szybko. Najczęściej zamawiam tam mały kebab w bułce, bo to jedna z niewielu porcji, którą jestem w stanie pochłonąć w całości. Świetne chude mięso, dużo surówek, całość bogato polana sosem. Równie smaczny jest zawijany "naleśnik" - lahmacun, ale porcja mnie przerasta. Ponadto zestawy z frytkami, pizze, yufki. Wszystko dostępne w wersji wegetariańskiej. Lokal przeważnie pełen młodzieży, mogącej sobie bez trudu pozwolić na posiłek w Atalyi, bo ceny w lokalu są bardzo stonowane. Cena większości dań mieści się w przedziale 6-10 zł, a wielkość porcji może zadowolić nawet klientów o żołądku wielkości worka treningowego. Dla mnie mankamentem jest brak wystroju odpowiadającego charakterowi kuchni, ale może za dużo wymagam od fast foodu. W każdym razie fajnie czasem zamówić do pracy 4 solidne porcje i zapłacić za nie 20 zł.

Nowe w okolicy: Jaworzno