Pizzeria Montenegro

gdzie jesteś? województwo: kujawsko-pomorskie miejscowość: Toruń
3.4

ul. Św. Andrzeja Boboli 31 87-100 Toruń
tel: (56) 651-16-15
typ lokalu: pizzeria, restauracja typ kuchni: pizza, włoska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• martulamarcia 9 recenzji

27.07.2013, 21:50 napisał:

Najlepsza pizza w mieście!

Pizzeria na Boboli jest najlepsza. Uwielbiam Havanę i pizzę z tuńczykiem. Świetne ciasto, sos i duża porcja dodatków. Jeśli zamawiam na dowóz, to nie dość, że szybko, to pizza jeszcze zawsze jest ciepła.
    Ale ta sama pizzeria na Łaziennej ma już ciut gorsze ciasto.

• Sorer 1 recenzja

17.02.2014, 15:57 napisał:

Solidna, dobra pizzeria

Lokal wart uwagii. Po zarezerowaniu stolika udałem się ze znajomymi na kolację. Wybór okazał się trafny. Jedzenie, które zamówiliśmy (trzy pizze na 5 osób), zaskoczyły nas ilością dodatków (powodowało to, że dość cienkie ciasto uginało się po ich ciężarem). Havana, Toledo i Rossa to potrawy, które z czystym sercem mogę polecić. Mankamentem niestety była mąka, której było dość sporo na cieście, powodowało to, że czuło się jej smak. Wystrój nie przeszkadza, ale też nie wychodzi ponad przeciętność.
    Wybredni mogą marudzić, widząc ofertę alkoholi, jednak nas w 100% zadowoliła. Polecam wszystkim głodomorom ;).

• bruuumxd 8 recenzji

15.08.2013, 20:03 napisał:

Jedna z lepszych w Toruniu!

Takiej pizzy nie dostanie się nigdzie indziej!
    Na większy apetyt - można zjeść całą samemu, ale także na pół ze znajomym. Na jednej połowie jeden rodzaj, a na drugiej może być drugi całkiem inny!
    Atmosfera super, wygodne kanapy, ekstra wystrój i ceny też no ok.
    Minus może być co do obsługi- niestety często bardzo długo czekam, aby ktoś mnie obsłużył czy się zainteresował, a kiedy już ktoś podchodzi to czuję się trochę jak jakiś intruz.
    Poza tym wszystko super!

• globusza 11 recenzji

01.07.2013, 13:49 napisał:

Pizza, aż za bogata

Zatrzymaliśmy się u znajomych, którzy mieszkają niedaleko tego lokalu. Dopiero przyjechaliśmy, więc nie chciało nam się jechać gdzieś na kolację w sobotni wieczór, więc poszliśmy tutaj.
    Lokal to taki typowy, osiedlowy lokal. Lepszy fast food. Ale jedzenie jest naprawdę ok, a przede wszystkim super szybka i przemiła obsługa.
    Pizza jest tutaj naprawdę dobra, aż bym powiedziała, że za dobra. Moim zdaniem na pizzę dają, aż za dużo składników - pizza po prostu się łamie, jest za ciężka i za mokra.

• kreveta 2 recenzje

24.07.2013, 20:37 napisał:

Pyszne jedzenie

Odwiedzam Montenegro regularnie od 8 lat, na kilkadziesiąt wizyt tylko jedna zakończyła się brakiem mojego zadowolenia. Pizza i kebab są zawsze pyszne, obsługa miła. Jeśli ktoś szuka typowo włoskiej pizzy na ultra cienkim cieście to nie tu. Pizza tutaj jest na średnim cieście z mnóstwem sera i dodatków. Jedyne czego jej brakuje to smaku ziół, ale pizza ta ma swój oryginalny smak inny niż w innych lokalach. W ciągu tych 8 lat trochę spadła jakość stosowanych składników, ale nadal pizza jest smaczna. Kebab w przeciwieństwie do innych knajpek ma mnóstwo różnorodnych warzyw - ogórek, pomidor, sałata a nie tak jak w innych tylko mięso, kapucha i cebula. Jedyne czego twarze unikać to kiełbasek jagnięcych.

• diaboliq360 6 recenzji

06.04.2013, 16:17 napisał:

Najlepsza pizza w Toruniu

Zamawiałem kilka razy. Pizza, jeżeli chodzi o Toruń, to w moim uznaniu najlepsza w mieście. Zawsze przyjeżdżała ciepła. Jest delikatna i nie tak tłusta jak inne robione na szybko. Szybki dowóz, cena trochę wysoka, ale jakoś rekompensuje (dobre składniki, nie najtańsza szynka) i sos pomidorowy - drugiego takiego nie jadłem, wyśmienity. Jeżeli już namówię dziewczynę na pizzę, to tylko z Montenegro chce.

• Zarlok44 4 recenzje

16.09.2012, 16:58 napisał:

Pseudopizza

Pizza ma za mało dodatków, czuć w smaku samo suche ciasto. Sałatki niby duże, ale jak się zacznie jeść to od razu widać dno talerza i jakby niedokończone, sosy bywają za rzadkie, już te ze słoika są lepsze, kebab to porażka, wszędzie czuć palonego kurczaka i po wyjściu i tak byłem głodny. Oszczędzają na porcjach, muzyka jakiś koszmar, wystrój jak w składzie pkp z zepsutą klimatyzacją albo wieje jak na tureckim wygwizdowie albo duszno jak na pustyni.

• Torunianka_Ewa 15 recenzji

25.10.2011, 16:01 napisał:

Najlepsza pizza w Toruniu

Najczęściej zamawiam tam pizzę na wynos. Jednak kilka razy zdarzyło mi się także zjeść w samym lokalu. Lokal jest bez szału, ani brzydki ani ładny. Obsługa jest miła i sprawna.
    Moim zdaniem i zdaniem moich znajomych pizza jest tam najlepsza w Toruniu. Ja osobiście uwielbiam pizzę "Rossa", czyli z kurczakiem i pomidorami. Kiedy zamawiam pizzę na dowóz zawsze przyjeżdżała ciepła.
    Prócz pizzy warto tam także spróbować kiełbaski.

• martin82ccc 1 recenzja

05.05.2012, 20:58 napisał:

Najlepsza pizza w Toruniu

Najsmaczniejsza pizza w Toruniu!
    Polecam pizze Ahmed, Alecanti, Milord (z rokpolem) i MISTER (mięsna)!!!
    Przesłodka, sycąca, cudownie smakuje, :) bardzo dobry ser!!!

Obsługa rewelacyjna (pozdrowienia dla blondyneczek z Monte :*).

Wystrój na odpowiednim poziomie. Nic więcej nie potrzeba.

Generalnie trochę drogo (pizza tylko 32 cm średnio po 19 zł) no, ale ja uważam, że warto. :)

W Toruniu można ją zjeść lub zamówić z dwóch miejsc: na Boboli i na Rubinkowie.
    Kebab też dobry, ale trochę za mały i za drogi, no i wyłącznie z kurczaka.

Data wizyty w lokalu: 05 maja 2012, godz. 20:55

• bartszatki 14 recenzji

19.07.2011, 15:58 napisał:

Pyszna pizza

Doskonała pizza, jedna z niewielu tak dobrych w mieście.
    Ciekawy klimat, lokal po bodajże starym sklepie Społem lub innym komunistycznej instytucji. Przygotowanie naszej pizzy odbywa się na naszych oczach. Polecam na lunch, jak i weekendowy obiad. Dowóz też szybko i sprawnie.

Nowe w okolicy: Toruń