Pizzeria Retro

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Bielsko-Biała
4.1

ul. Wyzwolenia 33 43-300 Bielsko-Biała
tel: (33) 816-65-66
typ lokalu: pizzeria, restauracja typ kuchni: pizza, włoska, polska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• Arkadius 14 recenzji

28.02.2011, 22:42 napisał:

Dobre jedzenie i rodzinna atmosfera

Z czystym sumieniem mogę polecić ten lokal na rodzinne wypady. Moim zdaniem jest tu możliwość spędzenia miło czasu, jednocześnie jedząc naprawdę dobrą pizzę. Mnie szczególnie smakuje pizza kebab, fajne są poczekajki, ale na szczególne słowa uznania zasługuje atmosfera tego miejsca.

Data wizyty w lokalu: 20 lutego 2011

• snowflake1 5 recenzji

12.01.2011, 21:30 napisał:

Klimatyczne miejsce z dobrym jedzeniem

Do Retro chodzę od wielu lat. Mają bardzo dobrą pizzę z dużą ilością pysznych dodatków. Lokal nie znajduje się w ścisłym centrum Bielska, a i tak ma rzeszę wiernych fanów, którzy chodzą tam ze względu na szczególny klimat tego miejsca. W sumie to najczęściej zamawiam pizzę, ale inne potrawy też są niezłe. Zdecydowanie jest to lokal godny polecenia. Można tam dobrze zjeść i miło spędzić czas, gdyż nie jest to pizzeria nastawiona na masową produkcję, tylko mała przyjemna knajpka, w której można spokojnie usiąść, napić się czegoś dobrego i porozmawiać ze znajomymi.

• szyszek 4 recenzje

28.11.2010, 19:06 napisał:

Najlepsze sałatki w całym mieście

Uwielbiam ten lokal, nie zmieniają się dla klienta mimo zmiany personelu! Przyjemna romantyczna atmosfera dla zakochanych, tych co chcą się cofnąć do lat 80-tych i miłośników gór. Z menu najbardziej smakują mi sałatki, uważam, że mają najsmaczniejsze w mieście. Duży wybór wegetariańskich! I co ważne można nałożyć samemu, pani krzywo nie patrzy na to ile się nakłada, jedynie miseczkę dobiera większą lub mniejszą. Świetne są dodatki do sałatek, ja zawsze posypuję orzeszkami ziemnymi. Pizza również jest bardzo dobra, cena nie najmniejsza, ale za to smak palce lizać. ;) I fantastyczne poczekajki, miły gest w stronę klienta. Do herbatki zawsze małe ciasteczko gratis. Polecam gorąco!
    Aha co jakiś czas mają ciekawe slajdy z różnych stron świata.

• woyopol 11 recenzji

17.12.2009, 22:44 napisał:

Przemiłe miejsce, wprawiające w nostalgię

To pizzeria jak żadna inna. Miły wystrój nawiązujący do dawnych lat. Swojski, ale w żadnym razie nie kiczowaty. Stare odbiorniki radiowe, telewizor. Jak gdyby świat zatrzymał się jakieś 30 lat temu. A do tego przepyszna pizza i jako poczekajki pieczywko.
    Polecam też inne potrawy. Kiełbaski zapiekane w cieście, niezły bigos i smakowite sałatki. Kiedyś przychodziło się tam w piątki wieczór, by posłuchać Listy Przebojów Trójki Niedźwiedzkiego, ale teraz nie wiem, czy ta tradycja nadal istnieje...

• mokadi 9 recenzji

01.04.2009, 16:59 napisał:

Przyjemne miejsce na spotkanie ze znajomymi...

Miałam przyjemność odwiedzić Retro dwukrotnie, miejsce niebanalne - nieprzypominające typowej pizzerii... Pizza smaczna, ale biorąc pod uwagę jej cenę mogłaby być nieco większa. Jeśli ktoś chce coś przekąsić we dwoje lub nieco większym gronie w miłej atmosferze to zdecydowanie polecam to miejsce :)

• davnbb 17 recenzji

03.03.2008, 04:32 napisał:

Dobra pizza i miła atmosfera

Fajny i miły lokal. Dobra pizza i zupy: cebulowa i czosnkowa pychotka. Jedyny minus to ceny pizzy i ich wielkość: inni dają więcej za podobne pieniądze.
    Wszystko zależy od tego, czym kierujemy się w wyborze lokalu. Trzeba przyznać, że Retro ma swój klimat i dla osób, które go lubią inne argumenty pozostają w cieniu. Ciekawym dodatkiem są różnego rodzaju imprezy, koncerty i spotkania.

• joanna2 3 recenzje

07.03.2008, 21:01 napisał:

"Ciągniemy" tam z mężem z drugiego końca miasta

Może za ta samą cenę dają większą pizzę gdzie indziej, ale na pewno nie taką dobrą:) Urządzona nietuzinkowo i z charakterem. Ostatnio nawet był tam pokaz zdjęć z Etiopii (ciekawie poprowadzony), próbowaliśmy kawy po etiopsku i choć ciasno klimat był super. Oczywiście nie należy zapominać o szczegółach ...darmowych poczekajkach, czekoladce do kawy czy ciasteczku do herbaty albo kierunkowskazach na Klimczok czy Szyndzielnię. Niektórzy dopisaliby pewnie piwo w litrowych dzbanach. Wszystkie te drobne rzeczy sprawiają, że gdy mamy ochotę na pizze "ciągniemy" tam z mężem z drugiego końca miasta.

Nowe w okolicy: Bielsko-Biała