Presto Pasta Pizza Sałatki

gdzie jesteś? województwo: kujawsko-pomorskie miejscowość: Toruń
3.9

ul. Żwirki i Wigury 71/13 87-100 Toruń
tel: (56) 649-53-53
typ lokalu: pizzeria, restauracja typ kuchni: pizza, włoska, przekąski cena dania głównego: poniżej 20 zł
Korona_button_kw_winner4

• kenoko 4 recenzje

24.11.2013, 23:16 napisał:

Bardzo smacznie i szybko

Jadam tutaj przede wszystkim pizzę (pepperoni), bo jest wyśmienita! Ciasto chrupiące, bardzo smaczne, o odpowiedniej konsystencji. Dodatki są świeże, w dopasowanej ilości. Ser się "ciągnie". Można wybrać zamiast zwykłych, podsmażane pieczarki na ciasto.
    Pizza zawsze jest przyprawiona ziołami.
    Bardzo dobre, aromatyczne sosy - ketchup dobrej firmy, sos czosnkowy baaardzo czosnkowy. Zaletą jest to, ze "na wynos" nigdy nie polewają pizzy sosami, tylko dają je w pojemniczkach.
    Makarony:
    - Bolognese - gęsty sos z pomidorów pelati, raczej mi nie odpowiada - kiedyś był rzadszy, smaczniejszy. Mięsa bardzo dużo w porcji.
    - Carbonara - świetnie smakuje i jest dobrze przyprawiony i śmietanowy.
    Tortellini - wyborne danie, tymi pierożkami można się zajadać bez końca...
    Lokal jest czysty, wystrój klimatyczny, obsługa grzeczna i sympatyczna. Po prostu jest wygodnie i miło.
    Ceny dań dość wysokie, ale zapominam o rachunku, gdy się nimi zajadam.
    Podsumowując, warto wydać parę złotych więcej za danie, aby być zadowolonym. Ale też korzystam ciągle z promocji "happy hours" - wtedy jem za 60% ceny.
    Polecam.

• irikuchi 1 recenzja

31.10.2013, 19:12 napisał:

Przepyszne makarony!

To jedna z moich ulubionych restauracji! Sałatki przepyszne! Makarony przepyszne! Szczególnie polecam tak zwane ''Funghi Polo'' z kurczakiem i pieczarkami oraz ''Carbonara'' z boczkiem i parmezanem! Skromny lokal, ładnie zagospodarowany, świetna obsługa, jedzenie w bardzo szybkim tempie zostaje podane do stołu, wszystko jest schludne, a jedzenie znakomite! Lokal, do którego po prostu mnie ''ciągnie'', bywam tam bardzo często :). Polecam!

• barracuda05 6 recenzji

05.05.2013, 10:05 napisał:

Bomba!

Lokal znajduje się w pawilonie handlowym pamiętającym głęboki PRL. Jednakże sama knajpka jest czysto, schludnie i przyjemnie urządzona. Znajduje się ona na piętrze, są jeszcze stoliki pod parasolami na zewnątrz. Miła obsługa. Szybko podaje jedzenie, które było BOMBA!
    Najlepszy makaron, jaki jadłem. Zamówiłem małą porcję, z sosem śmietanowym, kurczakiem i grzybami, oczekując kolejnej nudnej chałtury, a tu spotkała mnie taka niespodzianka. Najpyszniejszy makaron z sosem jaki jadłem, a jego "mała" porcja była olbrzymia. Żona zamówiła zapiekane tortellini. Również rewelacja.
    Muszę powiedzieć, że szedłem do lokalu z dużymi obawami, bo nie powala wyglądem i lokalizacją, natomiast jedzenie przepyszne, a porcje ogromne!
    Próbowałem również pizzy z tego lokalu. Również znakomita. Najwyższy poziom, pyszne ciasto i świeże dodatki, których jest bardzo dużo.
    Jedyny minus - cena. Ale za jakość trzeba płacić.
    Uważam, że to bardzo dobry lokal, tylko żeby kucharze się nie popsuli.
    Polecam 9/10.

Data wizyty w lokalu: 27 kwietnia 2013

• diaboliq360 6 recenzji

06.04.2013, 16:26 napisał:

Trochę drogo

Ceny trochę odstraszają, lecz makarony są bardzo syte. Mojej dziewczynie bardzo smakują, lecz mi brakuje trochę więcej dodatków, bo jest dużo makaronu, a znikoma ilość dodatków. Poza tym bardzo smaczne i naprawdę syte i duże porcje. Dużą porcję jem z dziewczyną na pół i zostaje na kolację jeszcze.

• justynka205 18 recenzji

09.10.2012, 01:53 napisał:

Jedynie na pizzę

Baaardzo dawno temu jadłam makaron w Presto i nie był smaczny, więc omijałam te miejsce. Ostatnio jednak z powodu tego, iż było dość późno, a lokal jako jedyny w mojej okolicy był otwarty, postanowiłam zaryzykować. Brałam na wynos spaghetti bolognese i spaghetti funghi polo. O ile funghi polo było bardzo dobre, to już bolognese było po prostu za suche - było mięso, ale praktycznie bez sosu. Kilka dni później jadłam pizzę Polo z tego miejsca i była rewelacyjna, jedna z lepszych jakie jadłam. W sobotę zaś poprosiłam narzeczonego, żeby przywiózł mi z Presto sałatkę z kurczakiem i takiej obrzydliwej sałatki w życiu nie widziałam. Kurczak suchy w wielkich kawałkach w jakiejś czarnej brei, która miała być marynatą balsamiczną - posmakowałam kawałek, było bardzo niesmaczne. Dodatkowo czarna mazia bardzo nieapetycznie zabarwiła sałatę. W sumie za cenę 17,00 zł zjadłam pomidora i ogórka - kurczaka dostał pies ;(. Do sałatki były dołożone 2 kromki z bagietki - z zewnątrz spalone, a w środku surowe. Już nie mam ochoty eksperymentować z tym miejscem i jeżeli tam zawitam to jedynie na pizzę.

Nowe w okolicy: Toruń