Pizzeria Vivaldi

gdzie jesteś? województwo: małopolskie miejscowość: Poronin
2.7

typ lokalu: catering, pizzeria typ kuchni: pizza, międzynarodowa, góralska, kebab, burgery cena dania głównego: poniżej 20 zł

Pizzeria Vivaldi

kliknij na zdjęcie aby zobaczyć całą galerię

• jessicafw 33 recenzje

09.10.2014, 11:18 napisał:

Przypadkiem, ale z zadowoleniem...

Pizzerie Vivaldi odkryliśmy całkowicie przypadkowo podczas zakupów. Wracając do samochodu zmęczeni i wygłodzeni po całym dniu szaleństw zakupowych ukazała nam się duża reklama kubełka z panierowanymi stripsami i skrzydełkami. Bez zastanowienia udaliśmy się po schodach do lokalu, który z wystroju niestety nie zachęca do konsumowania, ale jednak zasieliśmy przy stoliku i z menu wybraliśmy kilka pozycji. Poszliśmy do kasy zamówić dania (samoobsługowy lokal) i od razu uregulowaliśmy rachunek 76,99 gr.
    W skład naszego zamówienia za tą kwotę wchodził placek po zbójnicku (placek ziemniaczany pyszny i chrupiący, ale gulasz niestety w smaku nie za dobry), paluszki Czosnkowe (i tu zaskoczenie bo dostaliśmy wielkości pizzy placek bez składników, pocięty w paski, porcja ogromna i pyszna, a przyzwyczajeni byliśmy do tego, że otrzymywaliśmy w innych restauracjach 2-4 szt paluchów).
    Po tych daniach byliśmy już pojedzeni, a tu jeszcze kubełek polędwiczek i surówki (bardzo miła Pani obsługująca przyniosła nam smaczne i chrupiące stripsy z 2 sosami, ale tylko spróbowaliśmy i musieliśmy poprosić o spakowanie na wynos), surówki (ze świeżych warzyw z dobrym sosem, ale również zabraliśmy na wynos), do picia coca cola 1 l na prawdę była potrzebna.
    Kolejnym razem gdy byliśmy skosztowaliśmy pizzy (około 20 zł w zależności od składników) i także przypadła nam do gustu. Plus za duży wybór sosów.
    W lokalu z alkoholi możemy otrzymać tylko piwo. Restauracja oferuje dowóz dań i przy większym zamówieniu nie tylko na terenie Poronina. Obsługa bardzo miła i kompetentna.
    Jedyną główną uwagę zwracamy na toaletę, która jest chyba zapomniana i przez to jest nie przyjemna... i na wystrój bo nie jest zachęcający.
    Pizzerie możemy polecić, ani razu nas nie zawiodła, a już kilkakrotnie byliśmy jej gośćmi.

Data wizyty w lokalu: 22 sierpnia 2014

• kloss 15 recenzji

10.11.2013, 16:09 napisał:

Kiepsko panie Waldku, kiepsko...

Kiedy kilka lat temu pan Waldek otworzył swoją pizzerię, byłem jego stałym gościem w czasie wypadów na Podhale. Doskonałe kotletburgery (wielkie buły z kotletem schabowym, smacznymi sosami i świeżymi warzywami), świeże sałatki oraz doskonała pizza zasługiwały na słowa uznania.
    Nie wiem, co się stało, ale obecnie jakość potraw nie ma nic wspólnego z tym, co serwowano kiedyś. Jedzenie przyrządzane z najtańszych składników. Wspaniałe niegdyś sałatki, dzisiaj niejadalne. Pizza, z której kiedyś słynął lokal, woła obecnie o pomstę do nieba. Mała, niedopieczona, zamiast sera jakiś chyba jego tani roślinny substytut, gdzieniegdzie porzucone strzępki najtańszej mielonki udającej szynkę.
    Oj, kiepsko Panie Waldku, kiepsko...

• doorotka 6 recenzji

19.03.2014, 08:40 napisał:

Miłe rozczarowanie

Do tej pizzerii trafiliśmy z mężem z przypadku, gdyż był to jedyny otwarty lokal poza sezonem w późniejszych godzinach w okolicy. Zamówiliśmy pizzę z oscypkiem, grzybami i szynką; mąż dodatkowo zapiekankę. Trochę obawialiśmy się tego, co dostaniemy na talerzu, gdyż lokal niestety nie prezentował się zbyt dobrze. Towarzystwo "młodych gniewnych" potęgowało wrażenie okoliczne "spelunki". Zatem jakże miłe było nasze rozczarowanie, gdy dostaliśmy dobrze wypieczoną, aromatyczną i pyszną pizzę. Ciasto było bardzo dobre, chrupkie, niegumiaste. Spora ilość składników, grube kawałki oscypka i szynki. Nie korzystaliśmy ze sosów, gdyż nie było takiej potrzeby. Pizza warta swojej ceny około 22 zł za 32 cm. Zapiekanka również godna polecenia, dobre ciasto dużo pieczarek i sera za 7 zł. Byliśmy na tyle zadowoleni, że postanowiliśmy odwiedzić lokal następnego dnia. W świetle dziennym prezentował się dużo lepiej. Tym razem zamówiliśmy pizzę z oscypkiem, żurawiną, szynką i boczkiem. Wrażenia smakowe były podobne jak do dnia poprzedniego, chociaż bardziej przypadła nam do gustu wersja z grzybami. Tym razem zapłaciliśmy około 26 zł, więc także niewygórowana cena. Lokal nie świeci pustkami, chociaż zdecydowanie więcej jest zamówień na telefon. Podsumowując: chociaż lokal nie zachęca do odwiedzenia, warto się przemóc, aby spróbować naprawdę dobrej pizzy :).

• DebaGTX 17 recenzji

10.09.2013, 16:12 napisał:

Dobra pizza

Pizza Kebab - 23 zł - sos, ser, kebab, cebula + sosy biały "czosnkowy" i "pomidorowy" za 2,50 zł.
    W karcie nie ma podanych wymiarów pizzy, jest jedna cena czyli jedna wielkość. Pizza starcza dla dwóch osób. Składników odpowiednia ilość jak na cenę, duże kawałki kebaba. Ciasto smaczne, można bez problemu jeść pizze rękami, nie opada, troszkę trudno pokroić nożem.
    Sosy: niestety nie są tak dobre jak pizza, sos pomidorowy przypomina troszkę sos barbecue (taki ze sklepowej półki) a sos czosnkowy wymagałby kilku poprawek. Jednak po nałożeniu obydwóch sosów na kawałek pizzy tworzą one smaczną kompozycję. Ich ilość wystarcza na całą pizzę.
    Obsługa działała sprawnie, na pizzę nie czekałem długo.
    Wystroju nie oceniam ponieważ nie wchodziłem do środka lokalu, jadłem na dworze.

Data wizyty w lokalu: 08 września 2013, godz. 17:00

• xxtomixx1 4 recenzje

21.09.2013, 19:03 napisał:

Szczerze, nie polecam

Zachęceni poprzednią opinią wybraliśmy się do tego baru. Wystrój żaden, kilka drewnianych stołów i duży telewizor, maszyna do grania i bilard. Co do pizzy - wymiarów nie podali, po dopytaniu 32 cm, poprosiliśmy o pizzę dobrze wypieczoną, a dostaliśmy z góry dopieczoną a z dołu ciasto było białe i mokre i półsurowe. Szynka na pizzy nie miała smaku, ser zwykły, papryka konserwowa (jedyny wyczuwalny smak). Jak dla Nas to była jedna z najmniej smacznych pizz, które w życiu jedliśmy. Surówka, którą domówiliśmy do pizzy, czekała na Nas dłuższy czas.

Data wizyty w lokalu: 21 września 2013

informacje od restauracji