Cukiernia Fiore

gdzie jesteś? województwo: podkarpackie miejscowość: Przemyśl
4.2

ul. Kazimierza Wielkiego 17b 37-700 Przemyśl
tel:
typ lokalu: cukiernia, lodziarnia typ kuchni: desery cena dania głównego: poniżej 20 zł

• asder 70 recenzji

08.08.2014, 20:40 napisał:

Cukiernia w dobrej formie!

Każda wizyta w Przemyślu musi się tu skończyć. Jest to autentyczny przymus powrotu do miejsca zapadającego w pamięć. Puchary lodowe bardzo dobre. W tym roku nowość: lemoniada cytrynowa, oparta na soku z cytryny i limonki i z dużą ilością lodu. Warta polecenia. Serwis szybki i sprawny. Ceny bardzo dobre. Jeżeli jeszcze tam nie byłeś - idź! Restrykcje kaloryczne możesz rozpocząć od następnego dnia. Recenzja powstała w ramach wakacyjnego projektu, który zakłada sprawdzanie smaków Podkarpacia.

Data wizyty w lokalu: sierpień 2014

• asder 70 recenzji

26.08.2013, 20:34 napisał:

Cukiernia Fiore trzyma klasę!

Cukiernia Fiore w Przemyślu jest numerem jeden! Wyśmienite desery godne polecenia dla osób, które nie liczą dokładnie kalorii. Kawa bardzo dobra. Obsługa szybka i sprawna. Ceny umiarkowane.
    Idealne miejsce na odwiedzenie po wizycie w Muzeum Przemyskim zlokalizowanym opodal. Miejsce godne polecenia w Przemyślu!

• szarlottka 26 recenzji

18.06.2013, 16:59 napisał:

Po pierwsze lody!

Zachęcona recenzjami pozostałych Gastronautów spróbowałam tutejszych lodów gałkowanych i nie zawiodłam się.

Mój wybór padł na orzech włoski i kokos. Pycha.

Gałka kosztuje 2,70, rożek dodatkowo płatny 0,50.

Cukiernia Fiore to chyba najbardziej oblegane miejsce w Przemyślu. W takie upały wcale mnie to nie dziwi.

Już za nimi tęsknię! :).

• Katinkaaa 5 recenzji

21.11.2013, 16:27 napisał:

Coś słodkiego tylko tam!

Bywałam we Fiore już kilkakrotnie i zakochałam się w tym miejscu. Lody pierwsza klasa, bez sztucznych dodatków, smaki autentyczne, nie z proszku. W sezonie letnim minusem są z pewnością gigantyczne kolejki, ale trudno się dziwić, jeśli ktoś robi to tak dobrze jak oni. Spróbowałam również wielu ciast. Moim hitem jest torcik marakuja oraz torcik bezowo -pomarańczowy. Wybór jest tak wielki, że trudno o decyzję, a każda rzecz, którą wybierzecie na pewno milo zaskoczy.

Data wizyty w lokalu: 10 listopada 2013

• margotka 6 recenzji

08.08.2013, 15:04 napisał:

Super cukiernia !!

Najlepsze desery jakie kiedykolwiek jadłam!

Trafiliśmy z mężem do cukierni za namową mieszkańców miasta i nie żałujemy :). Naprawdę rewelacyjne desery! Z racji zamiłowania do lodów zdecydowałam się na pucharek lodowy i do tego samego namówiłam męża. Ja byłam swoim deserem zachwycona, mąż trochę narzekał na za dużą "słodkość" lodów ale świeżo wyciskany sok z grejpfrutów załatwił sprawę :).

Obsługa była w porządku. Wystrój wnętrza moim zdaniem trochę przytłaczający.

• angelika100 2 recenzje

10.08.2013, 15:11 napisał:

Rewelacyjna lodziarnia

Bardzo miłe miejsce, w świetnej lokalizacji, lody o wielu smakach, duże gałki, pomysł prezentacji kręcenia lodów, połączonych z ich następną degustacją rewelacyjny. Pierwszy raz trafiliśmy przypadkiem, następnym razem szliśmy tam już specjalnie.

• paraja 8 recenzji

13.05.2013, 09:06 napisał:

Bajeczne miejsce w bajecznym Przemyślu

Tak piękne cukiernia ze dech zapiera prawdziwy włoski klimat
    i te lody pięknie udekorowane smaków ze 30 dla każdego cos dobrego.
    Lubię lody, ale tak pysznych nie jadłem. Dla mnie nr 1 w Polsce!!!!
    Polecam wszystkim smakoszom- jak lody w Przemyślu to tylko w FIORE!!!!!!!!!

• Krresska 70 recenzji

09.05.2012, 13:00 napisał:

Włochy zaczynają się na Podkarpaciu

Przemyśl jest piękny miastem, pełnym starych kamienic i urokliwych uliczek, na dodatek w początkach maja temperatura była wysoka i oscylowała w granicach 30 stopni. Już więc było trochę jak na południu Europy. Całości dopełniła wizyta w cukierni Fiore. I zrobiło się zupełnie jak w słonecznej Italii. Zasadniczo nie jestem wielką entuzjastką słodyczy, ale tam naprawdę jest czym oko i kubki smakowe nacieszyć. Wszystkie wyroby są jak z obrazka i dopracowane w ostatnim szczególe, w smaku również. Tort bezowy to delikatna beza posiadająca słodkie, puszyste nadzienie przełamane aromatem pomarańczy, Fiore serwuje gęste, tradycyjne lody w kilkudziesięciu smakach oraz mój hit – ciasteczka florentynki. Takie małe, chrupiące, do kawy. W smaku miały jakby coś z sezamka i kokosanki jednocześnie, do tego wyczuwalny karmel oraz płatki migdałów. Właściciel cukierni szkolił się u włoskich mistrzów, co potwierdzają certyfikaty na ścianach. Widać to w każdym wyrobie ułożonym w chłodniczej ladzie i trochę mi brak takiego miejsca w moim rodzinnym mieście, bo ileż można jeść te oklepane pączki, napoleonki i inne wz-tki. Trzeba będzie wrócić do Przemyśla na florentynkę i nie tylko ;).

Data wizyty w lokalu: 05 maja 2012, godz. 12:00

• ziuta_chce_zjesc 7 recenzji

21.01.2013, 15:30 napisał:

Dzieciństwo nałożone do rożka :)

Przeglądałam z ciekawości recenzje restauracji w moim rodzinnym mieście. I tu na dłużej zatrzymał się mój wzrok. Ostatnio byłam we Fiore pod koniec wakacji z narzeczonym. Wszystko mu bardzo smakowało, ale musiałam wymusić na nim, aby przyznał mi, że to najlepsze lody na świecie. I zrozumiałam wtedy, że tu ogromną rolę pełni czynnik sentymentalny. Dla większości ludzi będą to po prostu smaczne, pięknie podane, wysokojakościowe desery - dla mnie coś magicznego, niepowtarzalnego, smak dzieciństwa. Teraz to wszystko wygląda ślicznie, schludnie, klimatycznie i po włosku! Ale.... Trzeba było zobaczyć kawiarnię przed rozbudową - tą lichą budkę pod koniec lat 90' (do dziś stoi ona po lewej stronie Fiore, tylko teraz handluje się tam jakimiś kebabami). Trzeba było zobaczyć kolejki w niedzielę po sumie - ciągnęły się przez pół ulicy! Trzeba było choć raz pobiegnąć z językiem na brodzie, żeby kupić jedną gałkę za 0,80 groszy albo bitą śmietanę za 0,50 :)) Atutem mieszkania na Kazimierzowskiej było zdecydowanie to, że z balkonu można było ocenić stan kolejki i w porę dać nura na dół, by nie utknąć na pół godziny wśród czekających. Oj, dzięki temu wszystkiemu dzieciństwo było ciut lepsze, słodsze.

Więcej tak magicznych smaków - nie pamiętam.

• PinotGriggio 405 recenzji

22.12.2011, 22:10 napisał:

Strudel - niestrudel

Najkrócej rzecz ująć można tak: wystrój ładny, herbata byle jaka, strudel - niestrudel, obsługa kelnerska niepotrzebna.
    Polecany strudel jabłkowo-bakaliowy (specjał Austro-Węgier) - "ciaplasty". Jabłka same w sobie kwaśne, ale potwornie nasłodzone. No i rozsmażone. Właściwie to nie były jabłka, ale powidło. Bywałem w Austrii i jadałem strudle. Zawsze dostawałem w delikatnym chrupiącym cieście lekko podpieczone plasterki jabłek (plasterki, a nie mamałygę). Tymczasem nadzienie w strudlu z Cukierni Fiore niczym nie różniło się od nadzienia używanego do szarlotek. Dodano jedynie do tego nadzienia skórkę z pomarańczy i rodzynki.
    Herbata ekspresowa nie najlepszej firmy. Z parzenia herbat dwója.

Nowe w okolicy: Przemyśl