Pizzeria Integrale (zamknięte)

gdzie jesteś? województwo: dolnośląskie miejscowość: Karpacz
3.8

ul. Konstytucji 3 Maja 22 58-540 Karpacz
tel: (75) 761-96-66
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: pizza, włoska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• objadek 21 recenzji

07.06.2013, 09:44 napisał:

Znam to miejsce od wielu lat

Byliśmy tu z rodziną kilkanaście razy. Wystrój jest raczej kiepski, taki za 5 zł. Ale przemiła obsługa. Pizza jest słaba i nie przypomina włoskiej. Ale ja osobiście polecam sałatki z sosem czosnkowym i do tego paluchy z ciasta pizzowego. To jest naprawdę pyszne.

• essi 15 recenzji

21.08.2012, 22:26 napisał:

Pyszna pizza

Zachęceni recenzją na Gastronautach (niestety była tylko jedna), wybraliśmy się na kolację do tej pizzerii. Faktycznie ciężko było ją znaleźć, bo jest poza ścisłym centrum i należało wypatrywać adresu.
    Opinia Renaktka w pełni się sprawdziła - jedzenie fantastyczne, ciasto prosto z pieca, wyrabiane prawie na naszych oczach, a dodatków mnóstwo.
    Minusem jest wystrój jak w podrzędnej knajpce, nieco odrapane ściany i zero włoskiego klimatu. Ciągle biegający za plecami gości dostawca też nie wpływa korzystnie na nastrój. Z miejsca jednak widać, że klientela dopisuje.
    Zbyt dużo klientów - tych "na wynos" i na miejscu - to powód jedynie dwóch gwiazdek za obsługę, której właściwie nie było. Zalatana kelnerka nie zauważyła, że już chcemy wychodzić i trzeba było pofatygować się osobiście uiścić rachunek. Czas oczekiwania na napoje skandalicznie długi. Na szczęście jedzenie dostaliśmy dość szybko.
    W podsumowaniu - polecam gorąco amatorom pizzy, którym zależy na dobrym jedzeniu w dobrej cenie. Obiad dla dwóch osób wyniósł nas 50 zł z napojami, o co w Karpaczu trudno, jeśli ktoś nie gustuje w budkach z kebabem.

Data wizyty w lokalu: 21 sierpnia 2012, godz. 20:00

• niunia111 2 recenzje

29.01.2013, 22:24 napisał:

Superpizza

Jesteśmy już któryś raz w Karpaczu i zawsze odwiedzamy tę pizzerię jest naprawdę super, nigdzie nie jedliśmy tak dobrej pizzy, rewelacja, serdecznie polecamy.

Data wizyty w lokalu: 29 stycznia 2013, godz. 22:30

• Renaktka 5 recenzji

12.07.2012, 19:28 napisał:

Numer jeden w Karpaczu

Przede wszystkim mają multum klientów, osoba rozwożąca pizzę nie ma chyba wolnej chwili.
    Pizzeria jest mała, ale za to Pizza, która jest serwowana powala na kolana.
    Ciasto - puszyste, pulchne, idealnie wypieczone. Jest na tyle wyśmienite, ze chętnie zjadłabym je nawet bez dodatków... Składniki na pizzy są zawsze świeże i pachnące. Całość to jedna wielka poezja smaku. Do tego miła obsługa, która jest zawsze elegancko ubrana i dobre ceny. Akurat tak się składa, że moje ulubione pizze (jadłam już każdą) są tymi najtańszymi. Pizza na telefon dociera zawsze gorąca, jakby była prosto z pieca. Lokal jest mały, ale przytulny. Dziwię się, że to pierwsza opinia o tej pizzerii...
    Gorąco polecam, naprawdę nie pożałujecie.
    Próbowałam z mężem wielu przepisów na ciasto, by odnaleźć chociaż zbliżony smak do tej pizzy, ale nic nie równa się ze smakiem w Integrale.

Nowe w okolicy: Karpacz