Jadło Biskupinek

gdzie jesteś? województwo: kujawsko-pomorskie miejscowość: Białe Błota
2.6

ul. Kruszyn Krajeński 86 B 86-065 Białe Błota (Trasa z Bydgoszczy na Poznań 4 km za Białymi Błotami)
tel: (52) 515-61-50
typ lokalu: gospoda, restauracja typ kuchni: staropolska, pierogi, grill, desery, polska cena dania głównego: 20 - 40 zł

• mama_hanki2010 5 recenzji

10.09.2012, 11:07 napisał:

Wielki zawód

Często przejeżdżamy w pobliżu tego miejsca, kilka razy zamawialiśmy pizzę (bardzo smaczna), aż w końcu postanowiliśmy pojechać tam na obiad.
    Cóż za zawód!
    Zamówiłam szaszłyk mieszany - miał składać się z karkówki i kurczaka, a składał się głównie z tłustego boczku. Suchy, twardy, nieapetycznie ciemny i przypalony. Surówki niedoprawione.
    Mąż zamówił świeżego pstrąga z grilla - dostał małą, suchą rybę, która musiała kilka tygodni przeleżeć w zamrażarce.
    Po reklamacji dania zostaliśmy bardzo niemiło potraktowani.
    Poza tym wystrój wnętrza wymaga odświeżenia. Dziesiątki suchych kwiatów i kompozycji powoduje, że panuje tam nieprzyjemny zaduch i mam wrażenie, że było tam po prostu brudno.
    Ciemno, chyba po to, by ukryć nieapetycznie serwowane dania.

• dtpolonia 30 recenzji

17.05.2008, 21:32 napisał:

Prawie jak w Biskupinie

Jak sama nazwa wskazuje restauracja ma w sobie sporo z Biskupina. Jest tam bardzo ładnie i przytulnie, a dla młodszych dodatkową atrakcją jest to, że na terenie ogródka są króliki, a przynajmniej były, bo już mnie jakiś czas tam nie było. Fajne miejsce tyle, że troszeczkę drogo jak na taką przydrożną knajpę.

Nowe w okolicy: Białe Błota