Restauracja U Kawalca

gdzie jesteś? województwo: zachodniopomorskie miejscowość: Bobolice
2.8

ul. Głodowa 76-020 Bobolice
tel: (94) 316-73-65
typ lokalu: restauracja typ kuchni: ryby i owoce morza, polska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• livetoride 11 recenzji

18.07.2014, 11:30 napisał:

Smaczna rybka!

Zawsze wstępujemy tam na pstrąga z rusztu, w drodze do Mielna.
    Choć wystrój knajpy nie zachwyca i raczej dawno wnętrze nie było odświeżane, na pewno godne polecenia jest jedzenie.
    My preferujemy pstrąga z rusztu, z sosem czosnkowym, podawanego z frytkami i surówkami oraz cytryną - ryba jest bardzo smaczna!
    Godna polecenia jest także zupa rybna.
    Ceny zachęcające.

Data wizyty w lokalu: lipiec 2014

• majorKorosz 1049 recenzji

26.08.2011, 17:22 napisał:

Smaczny obiad na trasie

Porcje zacne, obsługa szybka, ceny niewygórowane. Tak można streścić ofertę tego godnego polecenia zajazdu przy szosie na Koszalin. Ruch tu spory, ale i miejsca dużo. Zamawiamy przy barze i czekamy na przyniesienie dania. Można w tym czasie spokojnie wypić zimne piwo za piątaka (są ze cztery gatunki do wyboru). Nie czeka się długo. Polecam miejsce na tarasie skąd widać las. Zamówiliśmy z Basią po schabowym (ja to nawet wziąłem zapiekanego w serze) z frytkami i zestawem sałatek. Naprawdę konkretne dania. Basia nawet nie zmogła swoich frytek i musiałem pomóc. Czegoż nie robi się dla kobiety.

Data wizyty w lokalu: 15 sierpnia 2011, godz. 14.00

• Derul 186 recenzji

10.07.2011, 08:14 napisał:

Na ryby do Bobolic

Nieopodal Bobolic (zachodniopomorskie) przy trasie na Koszalin zlokalizowana jest restauracja "U Kawalca" - z daleka "czuć ją" poprzez zapowiedzi przydrożnych reklam, jednak zatrzymanie się na posiłek w tym miejscu zacznę traktować jak obowiązek. Ryby - wiadomo, dania drogie, to główna oferta tego miejsca, a można je spożyć w formie smażonej, grillowanej lub wędzonej. Spróbowałem tych trzech sposobów - ryba smażona SIELAWA - smakowała dostatecznie (na trójkę, ponieważ paniera zdominowała (a raczej zagłuszyła) smak potrawy). Ryba z grilla - łosoś - był przesmaczny, zresztą podany z kaszą gryczaną - w tej kompozycji niezły! Ryba wędzona - sielawa, najlepsza jaką jadłem w życiu. Nie kłamię! Uff jaki kolokwializm - ale zachęcam by tu wpaść - oczywiście z grubym portfelem, bo każda ryba okazuje się finansowo grubą rybą. Świeżo plus miła obsługa!

• tomaj721 9 recenzji

31.05.2012, 21:25 napisał:

Kiepsko. W całej knajpie czuć spalonym olejem

Dawno tam nie byłem. Dziś, wracając z Koszalina, zajechaliśmy na obiad. Zamówiłem na pierwsze barszcz z kołdunami. Barszcz smaczny, kołduny również. Na drugie zamówiłem golonkę zapiekaną, mój gość wątróbkę drobiową. "Golonka zapiekana" jest, niestety, we fryturze. To kolejna rzecz, której nie znoszę po pieczonych we fryturze szaszłykach. Wątróbka była za mocno przesmażona i sucha. Porcje surówek - małe, biała kapusta niemal nieprzyprawiona.
    Do golonki podano kulki ziemniaczane - były OK, dobrze usmażone, do wątróbki ziemniaki puree - też były OK.
    Cena 72 zł za całość z dwoma wodami mineralnymi - wydaje się znośna. Natomiast absolutnie nieznośny jest smród smażonego oleju roznoszący się po całej restauracji. Nie podoba mi się również sposób zamawiania - trzeba podejść do baru, kelnerka do stolika nie przychodzi. Jak na taki lokal - wydaje mnie się to niedopuszczalne.

Data wizyty w lokalu: 31 maja 2012, godz. 15:00

• pawpawla 34 recenzje

27.05.2010, 20:27 napisał:

Rybny przystanek przy drodze

Przydrożna restauracja specjalizująca się w daniach z ryb. Jest ich tu duży wybór, wszystkie świeże i smaczne. Klasyka to mintaj z frytkami, ale bardzo smaczna także sielawa, sieja, sandacz. Oryginalne szaszłyki rybne. Ryby wędzone można też kupić na wynos. Godne polecenia miejsce na przystanek przy drodze.

Nowe w okolicy: Bobolice