Bar Omega

gdzie jesteś? województwo: warmińsko-mazurskie miejscowość: Giżycko
3.7

ul. Olsztyńska 4 11-500 Giżycko
tel: (87) 428-37-63
typ lokalu: bar, bistro typ kuchni: polska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• LLol 22 recenzje

07.09.2013, 01:24 napisał:

Dobre miejsce na typowy, ale dobry obiad

Giżycko zaczęło obrastać wieloma punktami żywienia sezonowego, przy których bar Omega stanowi znakomitą i i jak na razie chyba nie do pobicia konkurencję. W dobrych cenach serwowane są dania obiadowe w dość szerokim wyborze. Szybka obsługa niestety nie wystarcza do obsłużenia wielu klientów w porach obiadowego szczytu, niemniej jednak wystrój, bardzo przyzwoita jakość posiłków za niewygórowaną cenę sprawia, iż jest to jedna z ciekawych opcji do wzięcia pod uwagę, zwłaszcza przy dłuższym pobycie. Do tego ładny, przyjemny wystrój. Bar testowałem na zwykłym, ale sporym i smacznym schabowym z ziemniakami i surówką. Wyszedłem, najedzony i zadowolony, choć trafiłem na obiadową kolejkę.

• aniada 7 recenzji

04.07.2013, 21:42 napisał:

Domowe jedzenie...

Dobre miejsce na szybkie jedzenie. Bar dość popularny - w sobotnie popołudnie duża kolejka i długi czas oczekiwania.

Zamówiliśmy:
    - placki pyszne z sosem na ostro - dobre, polecam,
    - bliny z mięsem - mięso nie doprawione, bliny niedopieczone - drugi raz nie zmówiłabym,
    - gołąbki z mięsem i ryżem - swojskie, dobre jedzenie,
    - surówka z buraków - przeciętna.

Będąc jeden dzień w Giżycku można tu wpaść na szybkie, swojskie, jedzenie w przystępnych cenach.

Polecam.

Data wizyty w lokalu: 29 czerwca 2013, godz. 15:15

• Gama 116 recenzji

23.08.2011, 20:54 napisał:

Czy ja wiem

Wieczorową (około 20.00) porą niewiele jest dań do wyboru.
    To co jest, jest zjadliwe, nic ponad to.
    Nie podzielam zachwytów, niestety.
    Żurek strasznie przesolony, pierogi ruskie toną w tłuszczu itp.
    Czas oczekiwania dość długi... mimo mizernej ilości klientów.

• elszynka 3 recenzje

12.07.2012, 06:02 napisał:

Najsmaczniejsze miejsce w Giżycku

Najprościej rzecz ujmując: proste, domowe i bardzo smaczne jedzonko. Pierogi z soczewicą - delikatne ciasto + wyrazisty lekko cebulkowy farsz, placek po cygańsku - wypchany gulaszem mięsnym jak rzadko kiedy (może troszkę za słony), pstrąg z pieca - świeżutki z ziołami.
    Na koniec moje dwa objawienia:
    placki pyszne (czy przepyszne?) - nie pamiętam nazwy, ale na pewno na nią zasługują
    i coś co zawładnęło moim sercem na dobre - surówki! Za 3 zł dostajesz kupę przepysznej surowizny a do wyboru jest ich chyba z 20 :).
    Polecam, bo naprawdę warto! Raz, że jedzonko bardzo dobre, a dwa porcje (za taką cenę) są naprawdę gigantyczne.

Data wizyty w lokalu: 03 lipca 2012

• Aleks_997 1 recenzja

20.08.2012, 14:59 napisał:

OMEGA - rewelacja

Według mnie - najlepszy lokal w Giżycku. Bardzo smaczne jedzenie, niedrogie, porcje duże, śmiało najadaliśmy się całą Rodzinką. Polecam ruskie pierogi oraz bigos. Jedyny minus to czas oczekiwania, ale ilość chętnych na dania serwowane przez OMEGĘ mówi sama za siebie :).

• molcia 56 recenzji

25.08.2010, 16:26 napisał:

Świetny bar

Omega to doskonały bar! W samym centrum, wybór dań ogromny, jedzenie pyszne, bardzo niskie ceny, sprawna obsługa i czysto!
    Powtórzę po poprzednikach: pierogi super! Bardzo smakowały mi te z serem, na słodko (a muszę przyznać, że jako wnuczka mistrza pierogów - mojego dziadka, jestem bardzo wybredna) i ruskie. Jedynie farsz szpinakowy i sos, którym polane były pierogi zbyt czosnkowy. Pyszne surówki (ich też jest wiele, ciężko się zdecydować), z innych dań (zupy, kotlety, wątróbka z cebulka) byliśmy również bardzo zadowoleni.
    Polecam gorąco!

Data wizyty w lokalu: 20 sierpnia 2010, godz. 18:00

• many 12 recenzji

24.09.2010, 12:44 napisał:

Pyyysznie! Bardzo domowo! I bardzo tanio!

Świetne miejsce, niby komunistyczny bar, ale wystrój w środku bardzo fajny, można sobie nawet piwko wypić. Smaki bardzo domowe, Pani obsługująca mnie niezbyt miła, ale było już późno, więc można jej wybaczyć, fajnie, że można zapłacić kartą oraz dowożą na telefon.

Data wizyty w lokalu: 22 września 2010, godz. 20:00

• Rizzo 12 recenzji

21.07.2010, 13:36 napisał:

Nie tylko z sentymentu

Pochodzę z Mazur, całą rodzinę mam w Giżycku i okolicach, więc spędziłam tam mnóstwo czasu. I mimo że moja babcia po wieloletniej praktyce w gastronomii gotuje po mistrzowsku, to jednak zawsze będąc w Giżycku szukam okazji do odwiedzin w Omedze... :). Od niepamiętnych czasów bar trzyma ten sam, niezmiennie wysoki, poziom. To rodzinna firma, od zawsze karmią tam po domowemu, a stali bywalcy czują się tam po prostu jak u siebie albo jak u ukochanej babci, która zawsze podsunie najlepsze jedzonko.
    Na kulinarnej mapie Giżycka Omega jest punktem obowiązkowym dla wszystkich turystów, żeglarzy, wczasowiczów, których portfele nie pękają w szwach, a mają ochotę na pyszne, świeże, przygotowane z pasją i autentyczne domowe jedzenie.
    Z dzieciństwa pamiętam smak racuchów z jabłkami i konfiturą, na które wpadałam "na deser". Do tego oczywiście obowiązkowy kompot wiśniowy.
    Pamiętam pyszną, chudą golonkę z musztardą, którą jadłam z dziadkiem.
    Świetny befsztyk z polędwicy wołowej, wysmażony idealnie tak, jak lubię - miękki i różowy w środku. Takiego nie jadłam już nigdy potem, w żadnej z gastronomicznych sensacji stolicy!
    Jakiś czas temu podawali też świetną zupę gulaszową z kluseczkami i mięsem, która śmiało wystarczała za cały obiad.
    Menu w Omedze zmienia się wprawdzie, ale żelazne pozycje trwają na tablicach od lat - cokolwiek wybierzecie, na pewno nie będziecie rozczarowani. Polecam Omegę każdemu, kto ma ochotę na pyszny i niedrogi obiad, śniadanie, kolację, lunch i jego priorytetem nie jest ekskluzywny wystrój wnętrza. Takie knajpy też w Giżycku znajdziecie, ale zapewniam - jakość podawanych w nich potraw pozostawia wciąż bardzo wiele do życzenia...

• bartosz16b 64 recenzje

08.07.2009, 23:02 napisał:

Pyszny bar

Super oferta na wakacje!
    Pyszne, świeże, tanie i szybko! A do tego wielki wybór dań! Polecam wszystkim.

• tentimenti 171 recenzji

11.12.2008, 13:35 napisał:

Sympatycznie i prosto

Miejsce na dobre, proste jedzenie. Pyszne pierogi. Masz chęć na dobrego kotleta schabowego - tam go znajdziesz. Wystój barowy. Obsługa sprawna i miła. Polecam!

Nowe w okolicy: Giżycko