Restauracja Dębianka

gdzie jesteś? województwo: podkarpackie miejscowość: Nowa Dęba
4.0

ul. ks. H. Łagockiego 64 39-460 Nowa Dęba
tel: (15) 846-39-84
typ lokalu: restauracja typ kuchni: międzynarodowa, polska cena dania głównego: 20 - 40 zł

• damianbenjosef 10 recenzji

09.05.2014, 19:59 napisał:

Godny polecenia lokal na krajowej 9-tce

Podzielę się moim wrażeniem z korzystania usług restauracji. Przez 3 dni jadałem tam służbowo obiady. Zdarzyły się też: śniadanko i lekka kolacyjka. Do rzeczy: w pierwszy dzień jadłem tam zupę pomidorową oraz drugie danie składające się z solidnej porcji mięsa (karkówka), surówki i porcji ziemniaków. Drugi dzień to zupa kalafiorowa oraz usmażona pierś kurczaka z surówka i porcją ryżu. Trzeci dzień to rosół z makaronem, pieczone udko z kurczaka, ryż z warzywami i surówka. Obiady smaczne i solidne (jestem dużym chłopcem). Do tego zawsze kompot i wszystko w przystępnej cenie. Śniadanie, które tam spożywałem to nie do końca śniadanie, ale zamówiłem tam gyros i dobrze, że poprosiłem o zmniejszoną porcję, dostałem mięso, frytki, sałatkę i coś tam jeszcze było, ale nie pomne teraz. Bardzo, bardzo smaczne. Na kolację zamówiłem sałatkę z łososiem z grilla - porcja także pomniejszona, ale syta. Lokal godny polecenia, wystrój prosty, ale ciepły i zapraszający do skorzystania z usług. Obsługa szybka, konkretna, udzielająca rabatów. Doczepić się mogę tylko, że kolega jadł pstrąga i pachniał mu mułem... ale jemu zawsze coś nie pasuje. :)

Data wizyty w lokalu: 05 maja 2014

• sindbad 16 recenzji

09.08.2010, 14:24 napisał:

Miłe zaskoczenie

Znalazłem się tutaj trochę przypadkowo. Jechałem krajową "9", a akurat zbliżała się obiadowa pora. Traf chciał, że pierwsza nawinęła się "Dębianka". Wygląd i z zewnątrz, i w środku niczym specjalnym nie przyciąga, ale i nie odstrasza. Czasu nie miałem wiele, więc ograniczyłem się tylko do głównego dania. Wybrałem za to starannie, podobno jedną ze specjalności kuchni - indyka faszerowanego szpinakiem w sosie ze świeżych kurek. Do tego podali krokieciki ziemniaczano-serowe i fasolę szparagową. Wszystko nieźle się skomponowało, a smak indyka ze szpinakiem pozytywnie zaskoczył, podobnie zresztą jak niewygórowana cena.

Nowe w okolicy: Nowa Dęba