Restauracja Podzamcze

gdzie jesteś? województwo: małopolskie miejscowość: Tarnów
2.5

al. Tarnowskich 75 33-100 Tarnów
tel: (14) 627-67-77
typ lokalu: gospoda, restauracja typ kuchni: węgierska, polska, staropolska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• PiotrP-k 1 recenzja

28.06.2014, 23:00 napisał:

Nieprzyjemna obsługa

Próbowałem być gościem tej restauracji. Kiedy czekałem przy stoliku na zewnątrz, nikt nie przyszedł, żeby podać menu.
    Pofatygowałem się osobiście.
    Sałatka meksykańska była smaczna (12 zł) i ją polecam.
    Obsługa niestety pozostawiła bardzo wiele do życzenia. Kelnerka wydawała się pracować za karę. Jej zachowanie nie miało nic wspólnego z gościnnością. Dostałem zamówioną Colę, ale już na szklankę nie mogłem liczyć.

Data wizyty w lokalu: 27 czerwca 2014

• luk__25 5 recenzji

21.10.2012, 22:54 napisał:

Totalny dramat

Witam. Restaurację tę odwiedziłem z rodziną w sobotnie popołudnie. W środku kilka osób, obsługa to 1 małolata i młodzieniec za barem. Zamówiliśmy dzieciom naleśniki z serem (z braku pierogów ruskich, które "właśnie się skończyły"), sobie sztandarowe danie nr 1 szefa kuchni, czyli placki po węgiersku oraz soki. I tu zaczął się pokaz totalnej amatorszczyzny i udawania bycia restauracją.... najpierw soki, wypite w oczekiwaniu na cokolwiek. Po ok 10 min naleśniki dla dzieci. Na talerzu dwa, załadowane serkiem homogenizowanym i "uwalone" z góry bitą śmietaną z automatu. Naleśniki na pewno odgrzewane w mikrofali, ciasto blade, naleśnik wewnątrz i zewnątrz gorący, ciężkie, z taką ilością cukru waniliowego, że aż szczypało w język. Dzieci wymęczyły naleśniki i... czekamy. Po ponad 30 min są placki.... Na okrągłych talerzach koloru ciemnego podana okrągła, no właśnie, pierwsze skojarzenie z plackiem z asfaltu. Widok niesmaczny, z góry jeden wielki sos. Placków nie widać. Smak, zapach, KONSTYSTENCJA dramatyczna! Tego nie dało się zjeść. W plackach grudki surowych ziemniaków, mięso twarde, żylaste, sos żywcem o smaku i lepkości sosów z torebki. Placki wydobyte spod niego były ciapowate. Z całym szacunkiem, ale czegoś tak potwornego już bardzo dawno nie jadłem, a dania serwowane na stacjach benzynowych wydaja się rarytasem w stosunku do tego czegoś, co mieliśmy nieprzyjemność dostać w tej restauracji. Kelnerka została poinformowana o tym, że tego nie da się zjeść, na zbyt zdziwioną nie wyglądała, rachunek przyniosła i miło było. Nigdy, nigdy więcej!

Data wizyty w lokalu: 20 października 2012

• koziolek 1 recenzja

25.11.2012, 08:58 napisał:

Placki po węgiersku - niee...

Byłem na Andrzejkach, wszystko OK, tylko... zamówiliśmy placek po węgiersku z gulaszem i nie dało się tego zjeść: surowe ziemniaki, podany niesmacznie, bez surówek. A kiedyś Marcinka za czasów PSS Społem słynęła z placków. Wszyscy znajomi zwrócili to do kuchni i taki pech, że trzy osoby to samo zamówili. Gdzie ten pseudokucharz ma gust, smak... Szok, nie zamawiajcie tam placków, chyba tylko na opinii jadą z lat świetności tego lokalu. Reszta OK.

• kaper69 2 recenzje

16.08.2012, 15:44 napisał:

Superjedzenie, superobsługa

Restauracja bardzo mile mnie zaskoczyła. Klimatyczny wystrój, przepyszne placki po węgiersku, miła, sympatyczna i pomocna obsługa. Jak dla mnie rewelacja... Możliwość noclegu w pokojach o wysokim standardzie, z daleka od miastowego zgiełku. Ciężkie walizki to nie problem, obsługa z uśmiechem na twarzy wyniesie je na górę. Bardzo pyszne i obfite śniadanie. Serdecznie polecam.

Data wizyty w lokalu: 19 lipca 2012

• morfina 3 recenzje

19.09.2010, 23:41 napisał:

Bardzo przyjemny lokal

Jestem zdziwiona resztą recenzji na temat tego lokalu.

Wystrój rzeczywiście lekko kiczowaty. I niezamykane od wewnątrz toalety są naprawdę sporym mankamentem. No i w całym lokalu można palić.

Jedzenie smaczne, bardzo dobre jakościowo produkty. Ceny zróżnicowane. Karta dań jest bardzo obfita, stąd można wybrać sobie obiad za 20 zł, jak i za 60 zł. Dużym plusem są ryby podawane w całości, nie tylko filety, co jest ciężko znaleźć w tarnowskich restauracjach. Przepyszne placki po węgiersku!
    Minusem jest bardzo mała ilość dań dla wegetarian i desery lodowe. Smaczne, aczkolwiek nie warte swojej ceny.
    I drinki... a raczej ich brak. Przy dużej ilości dostępnych tam alkoholi nie ma karty z drinkami, jak i kelnerzy nie za bardzo wiedzą, co polecić.

Obsługa zawsze na elegancko z fartuchami, za co należy się plus. Jeśli chodzi o jakość - hmm... Kelnerzy zatrudnieni na stałe są mili, wiedzą jak podawać posiłek do stołu, zawsze od lewej strony itp., jednak w sezonie letnim zatrudniane jest dodatkowo dużo młodzieży, która faktycznie została nie dokładnie wyszkolona.

Czas oczekiwania na potrawy jest dobry. Jeśli na sali siedzi 40 pełnych stolików, to podanie obiadu w ciągu 20-30 minut nie wydaje mi się specjalnie długim czasem oczekiwania.

Plusami jest również to, że restauracja jest czynna do 24. I nawet 20 minut przed zamknięciem przyjmowane są zamówienia.

• Keriswwm 1 recenzja

03.10.2010, 23:57 napisał:

Jedzenie bardzo dobre, reszta na wielki minus

W ostatnim czasie wybrałam się na Górę św. Marcina. Aby coś zjeść, zatrzymałam się w restauracji Podzamcze.
    Z zewnątrz bardzo mi się podobała. Ale gdy doszłam już do okna, myślałam, że jest tam jakieś wesele, ponieważ zobaczyłam białe kokardy, no ale weszłam do środka i aż się wystraszyłam tych czerwonych krzeseł do kamiennego wystroju.
    Ku mojemu zaskoczeniu sala była pełna, podeszłam do kelnerki i powiadomiłam ją gdzie będę siedzieć.
    Na obsługę czekałam jakieś 10 min. Zamówiłam jedno z dań, czyli specjalność tej restauracji - Placka po węgiersku i herbatę, na która czekałam 20 min, a na placka ogólnie jakieś 45 min.
    Obsługa bardzo denerwowała mnie, ponieważ były to dziewczyny bardzo młode z niezapiętymi długimi włosami, kolczykami na całej twarzy, mało sympatyczne, ale już nie zwracałam na to uwagi.
    Jedzenie było bardzo dobre, za co bardzo pochwalam tę restaurację, ale gdy pod koniec chciałam zapłacić kartą, musiałam podejść do lady i czekałam jakieś 5 min. Latało tam 6 dziewczyn, wielki bałagan, fruwające kartki.

Jedna dziewczyna, która nie miała pojęcia jak ma posłużyć się kartą, z pomącą trzech koleżanek wreszcie uczyniła mnie szczęśliwą, że mogę już wyjść z tej sali z boląca głową po dymie tytoniowym, który był wszędzie dookoła.
    I tyle - jednym słowem na pewno tam już nie wrócę.

• esti 1 recenzja

23.08.2010, 15:29 napisał:

Fajny teren - straszne niewykorzystanie tego dobra

Teren, na którym znajduje się restauracja jest bardzo ładny, ale właściciel trochę tego nie docenia albo przecenia swoje możliwości. Powiem to delikatnie, że jest nieprzyjazny dla klienta. Zgadzam się z poprzednimi opiniami co do fatalnego wystroju, ciężkich krzeseł i okropnej podłogi. Dorzucę jeszcze, że sprzątania to tam jest na bity tydzień. Jedzenie takie sobie - jadałam lepsze - ale strasznie cenne, tzn. drogie. Obsługa młoda i niedoświadczona - może z racji na oszczędność. Jestem zdegustowana traktowaniem klienta. To nie na te czasy. Dodam, że ubikacje się nie zamykają od wewnątrz, co też jest pewnym mankamentem. Przykre...

• jamed 12 recenzji

13.02.2009, 21:48 napisał:

Kilka razy już tu jadłem, więc ...

Kilka razy już tu jadłem, więc zdanie na temat tego lokalu mam wyrobione, ale za każdym razem kiedy jestem na Górze Św. Marcina, to najbliższy adres na jakieś jedzenie to właśnie Podzamcze.
    Z zewnątrz nawet wygląda całkiem fajnie, bo te mury, ale wnętrze fatalnie wystrojone, czerwone krzesła i ta weselno-komunijna dekoracja sprawiają, że jest to jak jakaś jadłodajnia przy wesołym miasteczku. Niestety, w tym lokalu pali się wszędzie, gdzie tylko się da, nie ma części dla palących i niepalących, obsługa wręcz fatalna, zawsze się zastanawiam, czy to oni mają mi dać napiwek, za to, że tam długo czekam na obsługę, czy ja im. Nauczony doświadczeniem, przy wejściu od razu proszę o kartę i daje znać, że będę siedział np. przy tym stoliku. Na miejscu właściciela zwróciłbym uwagę młodym kelnerom na sprawniejsze obsługiwanie stolików i siedzących przy nich klientów. Najdłuższy czas oczekiwania na podanie karty 35 minut, potem już było lepiej.
    Jedzenie smaczne, ale wygląd karty dań może sprawić, że przed jedzeniem pomyślimy inaczej.

• Bercik 2 recenzje

30.03.2009, 23:11 napisał:

Polecam to miejsce...

Fajny lokal pod względem lokalizacji, wkoło piękna natura i jest co zwiedzać, na zewnątrz ładny, ciekawy wygląd, w środku trochę przytłaczają kolory - rażąco pomarańczowe ściany i ciężkie czerwone krzesła i kamienna podłoga, po której należy ostrożnie się poruszać (zwłaszcza panie w szpilkach). Obsługa - przeciętna, mogłaby być bardziej schludna... Jedzenie wyśmienite - każdy może znaleźć coś dla siebie.

• Fenek 21 recenzji

02.11.2007, 00:07 napisał:

Spadek formy

Parę lat temu w restauracji był pożar, potem ją odbudowali, ale to już nie to. Wszystko się popsuło, a co najważniejsze jedzenie. Teraz jest tam ledwie przeciętnie. Nie polecam naprawdę jechać na koniec miasta, żeby tam zjeść się nie opłaca. Nie toleruję knajp gdzie zatrudnia się w roli kelnerek małolaty, które nie mają pojęcia co jest, a czego nie ma i na dodatek mylą całkowicie zamówienie.

Nowe w okolicy: Tarnów