Cukiernia Hania

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Sośnicowice
3.4

ul. Gliwicka 2 44-153 Sośnicowice
tel: (32) 238-70-12
typ lokalu: cukiernia, kawiarnia typ kuchni: desery cena dania głównego: 20 - 40 zł

• macula 1 recenzja

03.08.2012, 18:13 napisał:

Niemiła obsługa w gliwickiej Cukierni Hania

Bardzo niemiła Pani nas dzisiaj obsługiwała. Postawiła zakupiony towar na wagę, zważyła, skasowała i kazała samemu zdejmować z wagi produkty "gołymi rękami" - dziecko moje lubi tam zjadać "na miejscu" przy stoliczku babeczki karmelowe. Oburzenie i ironia w głosie, gdy się ją poprosi o talerzyk bądź jakiś papier. Tak więc, renoma Cukierni Hania, jej wygląd, smak tych babeczek i wszystkich ich innych wypieków zostały mi dzisiaj obrzydzone do maximum i ja już tam więcej nie wstąpię. A wstępowałam tam kilka dobrych lat, wiele razy... Nie polecam więc.

Data wizyty w lokalu: 03 sierpnia 2012

Odpowiedź restauracji

Myślę, że udało nam się już opanować ten problem. Mam nadzieję, że mimo wszystko jeszcze skusi się Pani na babeczkę karmelową.

Data nadesłania odpowiedzi: 06.05.2014, 12:24
  • Aborygenka 12 recenzji

30.06.2011, 19:31 napisał:

Dobre lody

Skuszona opiniami, pojechałam w niedzielne popołudnie na degustację. W cukierni tłum, wnętrze gustownie urządzone, ładny ogródek letni. Lody dobre, ale nie wyśmienite. Owocowe smaki zdecydowanie lepsze od np. orzechowych. Ciast nie próbowałam, wyglądały "domowo" :).

• falcon 52 recenzje

09.03.2009, 13:58 napisał:

Słodkości jak za dawnych lat

Niezwykłe miejsce z ciastami jak sprzed lat - na maśle, śmietanie, jajkach... Nie wyczuwa się ani chemii, ani polepszaczy. A może je dobrze maskują? Starannie utrzymane wnętrze z lat 70., stylizowane fotografie na ścianach, tłum gości w niedzielne popołudnie i sklepik obok, w którym można kupić wypieki.

Odpowiedź restauracji

Dziękujemy za miłe słowa. Faktycznie do produkcji naszych ciast nie używamy żadnych polepszaczy ani sztucznych składników, co docenia na szczęście coraz więcej naszych klientów i gości. Robimy slow food jeszcze zanim to określenie stało się modne : )

Data nadesłania odpowiedzi: 06.05.2014, 12:29
  • longin 157 recenzji

15.10.2007, 09:17 napisał:

Świetne miejsce na poobiedni deser, lub kawę po wycieczce rowerowej

Bardzo dobre własne wyroby cukiernicze. Pyszne tiramisu. Lody w kilkunastu smakach. Dla samego tiramisu lokal warty odwiedzenia. Obok sklep gdzie można dokonać zakupy do domu.

• kuzio 1 recenzja

06.05.2008, 22:02 napisał:

Świetne miejsce

Lody - rewelacja, zdecydowanie polecam! Dawno takich pysznych nie jadłam, objadłam sie gotowym deserem (porcja duża i bardzo estetycznie podana), a na drogę dodatkowo kupiłam lody w waflu, bo nie mogłam się oprzeć. W kolejny weekend znowu jadę na lodową wyżerkę!

Nowe w okolicy: Sośnicowice