Restauracja Kredens

gdzie jesteś? województwo: pomorskie miejscowość: Rumia
4.3

ul. Dąbrowskiego 8 84-230 Rumia
tel: (58) 671-00-44
typ lokalu: pizzeria, restauracja typ kuchni: pizza, włoska cena dania głównego: 20 - 40 zł

• Beatrix 36 recenzji

13.07.2013, 17:42 napisał:

Ulubione miejsce w Rumi!

Rumski Kredens w niczym nie odstaje od trójmiejskich restauracji.

Wystrój jest naprawdę magiczny. Wchodzi się po schodkach do mieszkania w bloku, przerobionego na knajpkę, a tam - inny świat. Stary telefon, gablota zakurzonych butelek wina, mnóstwo starych zdjęć, fantazyjnych kanap, pianino i oczywiście wielki kredens :). Można przenieść się do innego świata, pełnego przytulnych stolików.

Jedzenie jest naprawdę smaczne, a ceny dość przystępne. Próbowałam tam oczywiście pizzy z pieca opalanego drewnem, ryby z warzywami, sałatki z surimi, sera camembert z żurawiną, sycącego śniadania i mnóstwa innych pyszności. Kiedyś latem serwowano tam lody kokosowe z... łupiny kokosa :). Moim numerem jeden jest również szarlotka (jeden jedyny raz dostałam zakalca, ale wybaczam :)).
    Jeśli będziecie w Rumi i zdarzy się Wam szukać miejsca na obiad - polecam Kredens.

• nikaa1985 9 recenzji

16.12.2008, 11:44 napisał:

Zaskoczona

Do restauracji Kredens trafiłam przypadkiem, zaprowadził mnie tam kolega mieszkający w Rumii. Na pierwszy rzut oka nigdy nie pomyślałabym, że w tej okolicy jest taka fajna restauracja. Po wejściu, pierwsze wrażenie - szok :) Wystrój fenomenalny, można poczuć się jak w domu. Miła obsługa i atmosfera, a jedzenie pyszne. Polecam osobiście sałatkę z kurczakiem oraz krewetki. Często jednak brak tam miejsca, albo są organizowane większe uroczystości, ale zawsze sobie tłumaczę, że jednak to o czymś świadczy :)

• kasiorek 9 recenzji

24.09.2007, 12:09 napisał:

Moje miejsce

Jest to moje ulubione miejsce. Jedzonko nie wymaga rekomendacji, menu jest urozmaicone, pizza z pieca opalanego drewnem, pyszna polędwica po baskijsku i z pieprzem. Jak zamówicie sałatki to porcją można obdzielić co najmniej dwie osoby. Wnętrze przytulne, mnóstwo zakamarków i pełne bibelotów. Czujesz się tam jak u babci. Mają też znakomite desery dla łakomczuchów, polecam ciasta. Ostatnio jadłam czekoladowe - pyyyyyycha. Jedyny mankament tego miejsca to fakt, że w okresie piątkowo-niedzielnym trzeba robić rezerwację na godziny popołudniowo-wieczorne. Ale to chyba tylko dobrze świadczy o kuchni, która tam jest.

Nowe w okolicy: Rumia