Amrit Kebab

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Warszawa , dzielnica: Targówek

typ lokalu: bar, restauracja typ kuchni: syryjska, śródziemnomorska, turecka, arabska, grill cena dania głównego: poniżej 20 zł

Amrit Kebab

kliknij na zdjęcie aby zobaczyć całą galerię

Lubisz to miejsce? Powiedz właścicielowi, żeby zgłosił się do Korony Smakosza wyślij

• annatele 7 recenzji

20.08.2014, 00:52 napisał:

Hmm... kebabuch

Na Woli znalazłam się wracając z suto zakrapianej imprezy, a wiadomo nic tak wspaniale nie smakuje po piwku jak kebabuch.
    Nie mogłam lepiej wybrać. Zamówiłam baraninę w cienkim cieście z łagodnym sosem - jak zawsze.
    Dużo mięsa, dużo sałaki, dużo sosu. Perfekcyjne.

Troszkę długo czekałam, ale opłacało się

Data wizyty w lokalu: 15 sierpnia 2014

• Bazyli_Szafran 14 recenzji

27.05.2014, 22:58 napisał:

Nowe dania - nowe roz(dania)

Od mojej poprzedniej oceny minęło już sporo czasu. Nie była ona przychylna specjalnie. Widać jednak, że właściciel czyta opinie o restauracjach.
    Strzałem w środek tarczy i moją przychylność Ghazza zapewnił sobie wprowadzeniem nowych dań.
    Uwaga!
    Polecam Jumbo Kebab,
    jak dasz rade zjeść, jesteś gość !
    Kilka miesięcy temu, Amrit wprowadził kilka nowych dań m.in. Jumbo.
    Grillowana buła + sałatka + kurczak/baranina (wół) + fryty.
    Klękajcie narody przed taką masą!
    na moje c.a. 10 razy...
    8 nie dojadłem buły, bo nie weszła :).
    A teraz uwaga podwójna, cena za to mega-cudo (w wersji z kurakiem) 15 zł!
    Amrit jak Legia. Mistrz !

Data wizyty w lokalu: maj 2014

• Blodix 5 recenzji

11.09.2014, 14:24 napisał:

Jakoś tak dziwnie

Amrit Kebab odwiedziliśmy zachęceni reklamami oraz wieczną kolejką w lokalu.
    Szczerze spodziewałam się czegoś dobrego, niestety bardzo się rozczarowałam. Zamówiłam kebab z baraniny, który smakował jak niedoprawiony kurczak, w którym i tak przeważała kapusta i cebula.
    Chyba pierwszy raz w życiu jadłam tak niedobry kebab.
    Nie zrażając się jednak pierwszym podejściem, po tygodniu odwiedziliśmy Amrit jeszcze raz tym razem zamawiając danie z cielęciną i bakłażanem oraz danie kebab kurczak, niestety i tym razem było oleiście tłusto i niesmacznie.
    Czas oczekiwania bardzo długi, samemu trzeba zasuwać z talerzem przez chodnik do stołu. Muzyka w "namiocie" bardzo głośna przerywana trzaskami mikrofonu, z którego powinno być słychać wyczytywane numerki jednak nie słychać nic poza trzeszczeniem, więc trzeba się domyślać.
    Reasumując, jedzenie niedobre, ceny średnie.
    Być może dwa razy miałam bardzo złe szczęście co do jedzenia, bo jednak kolejka zawsze jest tam spora, ale zdecydowanie nie polecam.

Data wizyty w lokalu: wrzesień 2014

• magnolia 97 recenzji

29.07.2013, 11:59 napisał:

Orientalny galimatias

Przyjechaliśmy do Amrit zdrożeni, w upalny niedzielny wieczór nastawieni na smakowite, orientalnie przyprawione mięsko.
    Miejsce bardzo oblegane, przy ladzie ciągły ruch, rozgardiasz i ogólna wesoła atmosfera jedzenia. Na zamówienie musieliśmy jednak trochę poczekać, bo sish kekab był grillowany na świeżutko. Czekanie zrekompensowała nam wesoła arabska muzyka, a kiedy jedzenie trafiło na stół, zapach i smak sprawiały, że czekanie się opłaciło. Zamówiliśmy sish kebab (17 zł) i danie z cielęciną i grillowanym bakłażanem w półostrym sosie chilli (17 zł). Do tego dobry, sypki, dobrze przyprawiony ryż i surówki. Jedzenie było świeżutkie, mięso miękkie i chude, dobrze przyprawione. Sosy charakterne, o dobrej konsystencji i zdecydowanym smaku. Jednym słowem duże, solidne i smaczne porcje. Jak na szybki bar, strzał w dziesiątkę.
    Jedynym minusem były brudne stoliki i obsługa, która zdawała się tego nie zauważać... a co jakiś czas przydałoby się odświeżyć blaty i zmienić poplamione serwetki.

• marta1234 57 recenzji

15.09.2013, 11:01 napisał:

Pychotka

Do tej pory częściej zdarzało mi się odwiedzać Amrit przy pl. Wilsona, ostatnio pokusiłam się o wizytę w lokalu na Bródnie. Właściwie od samego początku liczyłam na to, że będzie smacznie, więc zadanie było utrudnione :).
    Jak się później okazało - wybór był trafny.

Od zawsze zamawiam to samo - baraninę w cienkim cieście z łagodnym sosem. Partner to samo, w grubym cieście. W kwestii jedzenia nie ma się do czego przyczepić. Mięso jest świeże, jest go całkiem sporo. Nie pływa w sosie, jak to czasem w innych miejscach bywa.

Na minus zasługuje czas oczekiwania, który jest dosyć długi. Mimo że obsługa uwija się jak może, to trzeba odczekać swoje - ale z drugiej strony, przy takiej liczbie gości to chyba nieuniknione.
    Wystrój podobnie jak przy pl. Wilsona - orientalne dekoracje robią dobre wrażenie. Nieco za głośna muzyka, na szczęście usiadłam w ogródku letnim, więc nie stanowiło to dla mnie problemu.

Podsumujmy - zdecydowanie polecam - dla mnie jak na razie Amrit jest kebabem powyżej warszawskiej średniej :).

Data wizyty w lokalu: 19 sierpnia 2013

• Bazyli_Szafran 14 recenzji

27.09.2013, 21:39 napisał:

Przede wszystkim ilość?

Od kilku lat obserwuję rozwój Amrita. Niestety... co piszę z odrazą, Amrit zaczyna schodzić poniżej swego standardu. Przynajmniej ten na Bródnie. Zdawałoby się sztandarowa restauracja sieci... a może to tyko jednorazowy wypadek?
    Zamówiłem danie kebab kurczak frytki.
    Uiściłem 18 zł! i... no, nie najadłem się!
    Zawsze było OK, do syta, ale nie tym razem...

Ceny rosną, dania maleją...

Poczekamy na reakcję dyrekcji.

• mtynka622 4 recenzje

21.11.2013, 10:53 napisał:

Obserwacja

Amrit się psuje. Jeżeli chodzi o dostawy - porażka. Zawsze zimne, wymiętolone. Niefajne. Jedyną opcją, żeby zjeść dobrze jest lokal. Idę na kebab i BANG! Kolejka jak diabli, czas oczekiwania ok 30-40 min. Miejsc wolnych brak. A więc rozpoczyna się czatowanie na miejscówki. Wiem, że mają w planach rozbudowę kebabu na Bródnie. Proponuję również zwiększenie liczby dostawców - jeżeli podjęliście się dostawy do domu, to niech to prosperuje w jakiś bardziej ludzki sposób... Porcje też jakby mniejsze niż na początku.
    Nie ujmę im jednak tego, że kebab mają ok. Lepszego na Bródnie nie ma, jednak w takim tempie może ulec to zmianie. Trzymam za was kciuki, wróćcie do formy.

• kebabmen 16 recenzji

03.08.2013, 18:27 napisał:

Kebab uzależnia, muszą coś dodawać :)

Uczęszczam do Amrita praktycznie codziennie od pewnego czasu, gdyż analizując inne miejsca nie oferują tyle za taką kwotę jak w Amricie. Na ogół zamawiam danie z baraniny (19 zł) na ostro z frytkami lub makaronem - ilośc zależna od osoby która przyrządza danie - czasem mało, ale następnego dnia jest więcej i się wszystko wyrównuje. Kebab z kurczaka mnie nie zachwyca ani na talerzu ani w kanapce - tylko baranina która z kolei jest wyśmienita. Będąc tam często i obserwując prosperowanie lokalu wszystko na duży plus z wyjątkiem właściciela sieci.

• martami 3 recenzje

16.12.2013, 18:35 napisał:

Pogarsza się

Moim zdaniem w Warszawie i okolicach były 2 dobre kebaby.
    Teraz został już tylko jeden.

Wybrałam się tam całkiem niedawno, bo zawsze kebab z Amritu był pyszny. Bardzo się rozczarowałam.
    Mój w picie miał przesuszone mięso, warzyw jak na lekarstwo.
    W sumie zdziwiłam się, że nadal przychodzi tam aż tak dużo osób.
    Obsługa bardzo miła, Panowie żartują w sympatyczny sposób z klientami.

Podsumowując:
    Było lepiej, nie wiem czy w przypływie głodu akurat tam skieruję swoje kroki.

• Asmodeusz88 3 recenzje

08.12.2013, 17:32 napisał:

Rozczarowanie

Zamawiam Amrita od roku regularnie ze 2 razy w tygodniu próbowałem wszystkich dań, zawsze byłem bardzo zadowolony, jedzenie było pyszne. Jedyny problem jaki występował to dodzwonienie się w godzinach wieczornych, nie raz wisi się na telefonie z 30 min, aby się dodzwonić. Dzisiaj odbierając jedzenie przeżyłem szok, kebab z kurczaka był nie do zjedzenia, po 4 gryzach wyrzuciłem do kosza, mięso jakieś z włóknami, zimne i niesmaczne, kebab podrożał, ale jest okropny. Moje ulubione dania: pomidorowy filer po turecku i szisz kebab. Nie polecam zupy szefa, cielęciny szefa. Byrak to same grube ciasto i dulma, ale to nie mój smak. Nie wiem co się stało z kebabem na cienkim cieście przypadek czy co, ale jestem pierwszy raz rozczarowany Amritem.

Data wizyty w lokalu: 08 grudnia 2013

informacje od restauracji

• szef kuchni: Ghazy
  • rok założenia: 2007
  • ilość miejsc w restauracji: 32

Amrit Kebab istnieje od 2007 roku. Właściciel Syryjczyk od lat mieszkający w Polsce wraz z żoną Polką, chciał  odtworzyć w Amrit to, co w jego kraju najciekawsze - niezwykłą atmosferę Orientu. Tworząc restaurację zadbali nie tylko o estetykę, ale pomyśleli również o zaspokojeniu najdelikatniejszych podniebień. Wszystko to w gorących rytmach arabskiej muzyki. Już od wejścia przenosimy się w świat baśni: egzotycznie-orientalny arabski klimat wnętrza pozwala nam przenieść się w odległe zakątki arabskiego świata.