Zajazd Pod Smokiem

gdzie jesteś? województwo: wielkopolskie miejscowość: Kościan
2.9

ul. Wielichowska 86 64-000 Kościan (na trasie ze Śmigla do Kościana, po prawej stronie)
tel: (65) 512-18-79
typ lokalu: zajazd typ kuchni: polska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• Agnieszka 8 recenzji

02.09.2007, 18:38 napisał:

Mam tu "Smoka" i nie zawaham się go użyć

Halo, halo, nadajemy audycję ze smoczej jamy. Witamy szanownych gości w ... Nie, nie w Krakowie, lecz w Kościanie (w Wielkopolsce)! Wielkopolska ma wszystko, co trzeba, nawet własne smoki. Jeden z nich (a może nawet i jedyny taki) zaprasza na tzw. domowe obiady. Kiedyś Robert Makłowicz zżymał się bardzo, twierdząc, że domowe obiady to coś uwłaczającego zawodowym kucharzom. A ja tam lubię domowe obiadki. Mają duszę. Jak popatrzyłam na golonkę na talerzu męża, a potem spojrzałam w jego rozanielone oczy, to samo mi się wyrwało: "Daj spróbować" (normalnie golonkę omijam z daleka). Najśmieszniejsze, że cały czas miałam wrażenie, że z kuchni wyjdzie za chwilę taka pani kucharka w wielką chochlą, weźmie się pod boki i zapyta dobrodusznie: "Co, wiaruchna, smakuje?" Jak ja kocham takie klimaty!
    P.S. Jest jeszcze wystrój. Przymknijcie oko. Proszę. A najlepiej oba. I tak ponoć jedzenie smakuje najlepiej, gdy zamykasz oczy.

• quimac 1 recenzja

12.10.2007, 14:08 napisał:

Znośne jedzenie nie zawsze może zrekompensować kiepski gust

Byłam i nie wrócę. Dania gorące nie są najgorsze, ale... Wystrój z pewnością nie jest z pogranicza kiczu - granicę tę przekroczył o kilometry.

Nowe w okolicy: Kościan