Pizzeria Rustica

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Błonie

ul. Przeskok 6 05-870 Błonie (z trasy Błonie Grodzisk trzeba skręcić w prawo w ul. Fabryczną, potem zaraz w prawo w Mokrą i zaraz jeszcze raz w prawo w Przeskok)
tel: (22) 731-70-87
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: włoska cena dania głównego: 20 - 40 zł

• TomaszKane 5 recenzji

20.04.2013, 13:09 napisał:

Ogólnie spoko

Wpadliśmy tam ze znajomymi na pizzę i małe co nieco. Kelner i wystrój spoko, pizza może być, desery drogie, piwo 8 zł.

Średnio polecam, nie byłem w innych tego typu lokalach w Błoniu więc... nie wiem :).

Data wizyty w lokalu: 14 kwietnia 2013

• cashia 69 recenzji

17.10.2010, 02:05 napisał:

Dobra pizza

Do lokalu trafiłam przypadkowo bodajże 7 lat temu podczas wycieczki rowerowej. Nie wyglądał za specjalnie, ale unosił się miły zapach. Niespecjalny wygląd pozostał, ale miły zapach i dobry smak także. Flagowe danie - bardzo dobre. Generalnie w ich pizzy składniki nie spływają na talerz tudzież ubranie, a i składników jest odpowiednia ilość, więc na pizzy nie szuka się zbłąkanego plasterka pepperoni. Jedynym mankamentem są sałatki. Niestety, moja wyglądała jak rozłożone liście sałaty lodowej ze zbłąkanymi warzywami i fetą, które nie wiedzą gdzie ich miejsce. Nie smakowało i nie wyglądało to jak sałatka.
    Ceny wyjątkowo przystępne, a jakość potraw jeszcze bardziej je umila.
    Obsługa - średnio na jeża, ale ujdzie w tłumie.

Data wizyty w lokalu: 24 czerwca 2010

• BastianZ 2 recenzje

19.02.2010, 13:19 napisał:

Świetnie

Bardzo przyjemny lokal. Bywam dosyć często, zawsze wychodzę super zadowolony. Pyszne carpaccio i sałatka szefa, pizze wypiekane w piecu na najwyższym poziomie. Moim zdaniem w okolicy nie ma lepszego miejsca z tak dobrą kuchnią. Jedyny minus to dojazd, osoby wybierające się pierwszy raz mogą mieć problem z trafieniem do Rustici. Warto popytać o dania z poza karty. Obsługa przyjemna i kompetentna. Trochę mało miejsca, ale to nadaje lokalowi fajny klimat. Jak ktoś lubi włoską kuchnię będzie zadowolony z każdej pozycji w menu. Na koniec - dla mnie bomba!

• Leludo 2 recenzje

01.02.2009, 10:38 napisał:

Przepysznie

Przepyszne jedzenie, ciekawe zestawienia dodatków do pizzy polecam Mascarpone i Rusticę. Piec do pizzy oczywiście opalany drewnem, co podnosi walory smakowe ciasta. Dzieciaki zajadają się tortellini. Do specjałów, o których pisali przedmówcy dodałbym tagliatelle z prawdziwkami, a na przystawkę zapiekaną fetę lub prosciutto. Zawsze warto spytać obsługę o dania sezonowe lub "nowości", niejednokrotnie byliśmy pozytywnie zaskoczeni.

• Jacenty 13 recenzji

22.04.2008, 23:16 napisał:

Super jedzenie

Pierwszy raz zawitałem do Rusitici 12 lat temu: od tego czasu carpaccio smakuje tak samo! Właściwie zawsze zamawiam jeden zastaw: carpaccio i tagliatelle z prawdziwkami. Dzieci jedzą cielęcinę z kurkami (choć ja muszę zjadać kurki, bo dzieci się krzywią!). Kiedyś przywiozłem tu obytego w świecie Francuza i naprawdę zachwycał się opisanym wyżej zestawem! Wnętrze trochę ciasne i ciemne, ale to wspaniałe miejsce na firmowe popijawy.

• Conioo 2 recenzje

30.08.2007, 21:52 napisał:

Wysoka, stała jakość od ponad 10 lat, luźno i bezpretensjonalnie

Świetne ciasto do pizzy, które jest znakiem firmowym tego miejsca, poza tym znakomite sałatki z zawsze świeżych warzyw i zupy o pełnym smaku. Miejsce jest dosyć niefortunne i niełatwo tam trafić, ale nie ma zadęcia, nie ma typowego dla polskich pizzerii chłodnego szkła i plastikowego marmuru tylko stara, czerwona cegła i ciemne belki drewniane, jakby okopcone dymem z pieca. Wchodzisz tam i od razu się luzujesz, jest prosto ale przyjemnie. Polecam.

Nowe w okolicy: Błonie