El-Tonini

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Częstochowa
4.0

ul. Racławicka 18 42-200 Częstochowa (ulica równoległa z ulicą Aleja NMP)
tel: 503-594-949
typ lokalu: pizzeria, restauracja typ kuchni: pizza, śródziemnomorska, ryby i owoce morza, włoska, przekąski cena dania głównego: 20 - 40 zł

• betina12 3 recenzje

04.02.2014, 20:35 napisał:

To miejsce zauroczy Was smakiem

Miejsce w centrum miasta, zaraz obok duży parking.
    Knajpka nieduża, ale bardzo klimatyczna. Jest kącik dla dzieci - milusińscy mają zajęcie.
    Szefem kuchni jest pan o niewątpliwie bałkańskich korzeniach.
    Od progu wita swoich gości, poleca co warto spróbować - a gotuje naprawdę wybornie.
    Pizze bardzo dobre, ale ja polecam: spróbujcie ryb, które tam serwują - POEZJA!
    W weekendy podają zupę rybną - pycha.
    Mięsiwa też potrafią dobrze zrobić: dla mnie dwie rewelacje w tej knajpce - jagnięcina duszona i antrykot wołowy nadziewany wątróbką - palce lizać.
    I jeszcze coś co mnie zaskoczyło - wina, które tam serwują są lane z nalewaka. Mają trzy rodzaje: białe, czerwone i białe gazowane - dobrze schłodzone. To chyba jedyna taka knajpka w Częstochowie z tego typu winami - naprawdę dobre.
    Dobre jedzenie, dobre wino - fajna atmosfera - POLECAM.

Data wizyty w lokalu: 25 stycznia 2014, godz. 18:00

Nowe w okolicy: Częstochowa