Bibenda

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Warszawa , dzielnica: Śródmieście
3.0

ul. Nowogrodzka 10 00-511 Warszawa Stoliczku.pl
tel: 502-770-303
typ lokalu: bar, restauracja typ kuchni: międzynarodowa, przekąski, koktajle (bezalkoholowe), drinki cena dania głównego: 20 - 40 zł

• dzikant 135 recenzji

31.03.2014, 13:49 napisał:

Miłe miejsce

W piątkowy wieczór spotkałam się tam z mężem na małą kolacje i piwko. Lokal był prawie pusty, wystrój minimalistyczny acz przyjemny. Był tam nawet fajny psiak, który czasem odwiedzał naszą salę. Gorzej jeżeli ktoś nie lubi zwierzaczków. Kelner bardzo pomocny. Zamówiliśmy piwko, choć akurat mój wybór był niedostępny. Podają wyłącznie lane, mniej znane rodzaje. Do jedzenia zamówiliśmy buraczkową pastę z papryczkami jalapeno (których nie poczułam) z serkiem i siemieniem a do tego focciacia i zupa z pomidorów, z gruszką. Bardzo nam smakowało, choć buraczkowa pasta mogła być bardziej pikantna. Być może jeszcze wrócimy skosztować panierowanych boczniaków z aioli, które jedli goście ze stolika dalej.

Data wizyty w lokalu: 27 marca 2014