Karczma U Wiencka

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Komorów
2.4

ul. Ceglana 2 05-806 Komorów (Lokal za parkingiem WKD )
tel: 730-019-665
typ lokalu: catering, karczma typ kuchni: ryby i owoce morza, grill, polska, staropolska, przekąski cena dania głównego: 20 - 40 zł

• smakosze1234 1 recenzja

21.07.2014, 15:48 napisał:

Fajny lokal

Słysząc wiele różnych opinii o Karczmie u Wiencka postanowiliśmy wybrać się na obiad. I mówiąc szczerze opinie pokrywają się z tym co zastaliśmy na miejscu. Lokal bardzo fajny aczkolwiek brakuje w nim odpowiedniego klimatu i czegoś co powodowało by chęć powrotu.
    Po zapoznaniu się z kartą menu (kilka pozycji zapowiada niezłe doznania smakowe np sałatka szefa, pirogi , a głównie krewetki) zamówiliśmy kilka pozycji. Oczekując na jedzenie wypiliśmy piwo i następnie jeszcze jedno gdyż czas oczekiwania był zdecydowanie za długi biorąc pod uwagę fakt iż oprócz nas były jeszcze tylko dwie osoby. Zaskoczeniem dla nas był fakt iż w restauracji czas oczekiwania oscyluje w granicach godziny!! Obiektywnie jedzenie nie najgorsze ale troszkę nie dopracowane, będąc w kwietniu było zdecydowanie lepsze. Placek po zbójnicku powinien być zawsze taki sam (teraz przypomina zupę gulaszową). Pozostałe dania nie najgorsze, ale opinie znajomych którzy bywali częściej chyba są bardziej trafione. Dużym mankamentem jest nie do końca profesjonalna obsługa i brak zainteresowania gośćmi.
    Ceny nie specjalnie niskie więc oczekiwaliśmy ciut większego poziomu. Zastanawia czas oczekiwania na dania. Kaczka z buraczkami niezła, ale odrobinę jakby niedopieczona najlepsze były kurczaczki z menu dla dzieci.
    Lokal z pewnością nie spełnia naszych oczekiwań i pozostawia wiele do życzenia.

Data wizyty w lokalu: 20 lipca 2014

• gospodyni 1 recenzja

09.06.2014, 11:56 napisał:

Bardzo przyjemne miejsce z dużym potencjałem

Obiecująca w nazwie Karczma u Wiencka, nie za wiele właściwie ma wspólnego z karczmą, począwszy od wystroju - połamanej Prowansji z klimatem wiejskiej gospody i karczmy góralskiej, niestety po raz kolejny będąc tam w weekend nie mogłem zjeść ani kwaśnicy, ani żurku w chlebie, mały wybór dań staropolskich, brak domowych kompotów, wśród deserów prócz lodów i musów owocowych nie znajdziemy nic innego dla łasuchów. Bardzo długi czas oczekiwania na realizację zamówienia, rozumiem, że w weekendy organizujecie Państwo różne imprezy okolicznościowe - ale proszę nie robić mieszkańcom Komorowa apetytu na staropolskie jedzenie w Karczmie u Wiencka, bo tutaj oprócz staropolskiej gościnności i uprzejmości obsługi nie wiele znajdziemy z tak mocno obiecywanej pod nazwą karczma kuchni polskiej. Na początku istnienia lokalu, kiedy wraz z rodziną wpadliśmy w niedzielę na obiad po złożeniu zamówienia otrzymaliśmy jak na takie miejsce przystało chlebek ze smalcem i ogórkiem, wtedy czas oczekiwania na danie główne nie spędzaliśmy z cieknącą po brodzie śliną, teraz nie wiem z jakiego powodu zniknął smalec (no może z powodów warunków atmosferycznych), ale przy czasie oczekiwania około 45 minut na danie główne klient powinien chyba dostać cokolwiek do pochrupania w rekompensacie za tak długie oczekiwanie. Co prawda kotlet schabowy po góralsku był przepyszny i na pewno nie raz jeszcze na niego wrócę, ale byłoby mi miło gdybym czasami mógł zjeść coś innego równie staropolskiego.

Data wizyty w lokalu: czerwiec 2014

Nowe w okolicy: Komorów