Express Chicken

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Pruszków
3.2

ul. Kraszewskiego 27 05-800 Pruszków
tel: 733-569-211
typ lokalu: fast food typ kuchni: burgery cena dania głównego: poniżej 20 zł

• zeszok 217 recenzji

25.11.2013, 21:10 napisał:

Fatalnie

Bardzo chciałbym napisać coś miłego o tym lokalu, ale nie bardzo przechodzi mi przez gardło, czy raczej palce.
    Zamówienie było z dostawą, około 8 różnych zestawów. WSZYSTKO dojechało zimne. Nie letnie, tylko zimne. 1 zestaw z zamówionych w ogóle nie dojechał, w kolejnym brakowało frytek. Okazało się, że i tak szczęśliwie, bo tak tłuste, spieczone i niedobre, że szok.
    Dostawca przywiózł je z brakującym zestawem i przeprosinami, ale w firmie nikt już z tego nie skorzystał.
    Żałuje, bo oferta ulotkowa tego lokalu budzi zaufanie, choć to wzorowanie na KFC zdecydowanie im nie wyszło.

• glia 18 recenzji

21.12.2013, 09:20 napisał:

Pruszkowska bomba

Ja jestem mocno zadowolona, zarówno z dostawy, jak i z kupna... skrzydełka - kubełki - super, frytki - jak wszędzie...
    Mam to cudo pod domem i, mam nadzieję, że utrzyma i poziom i siebie... bo jest kolejną jadłodajnią w tym miejscu.

• Gilgamesh 2 recenzje

23.12.2013, 11:54 napisał:

Mam nadzieję, że podniosą nieco poziom "chrupkości"

O czym mówię? O panierce. Bywa za mocno spieczona. Natomiast sam kurczak bardzo dobry. Wszystko przyjeżdża gorące. Colesław, bez fajerwerków. Kupiony gdzieś pewnie na wagę i przełożony do pudełek. Na pewno więcej nie wezmę tej sałatki.
    Generalnie duży plus. Osobiście polecam "Express Chicken"
    W samym lokalu nie byłem, więc trudno mi ocenić co jest na miejscu.

• kasia_1987 1 recenzja

12.12.2013, 23:51 napisał:

Super jedzonko

Dzisiaj z dziewczynami zamawiałyśmy z dowozem do domu. Pan był nawet wcześniej niż zapowiadał, a samo jedzenie cieplutkie. Hot wingsy soczyste, a nie przesuszone jak to bywa. Ceny przystępne. Z pewnością jeszcze nie raz zamówię.

Data wizyty w lokalu: 12 grudnia 2013, godz. 21:00

Nowe w okolicy: Pruszków