Pizzeria Verona

gdzie jesteś? województwo: kujawsko-pomorskie miejscowość: Grudziądz
4.0

ul. Poniatowskiego 28 86-300 Grudziądz
tel: (56) 465-80-35
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: pizza, kebab, burgery cena dania głównego: poniżej 20 zł

• kalkulator 19 recenzji

05.02.2014, 08:28 napisał:

Dobre!

Korzystając z uwag znajomych, po zamknięciu Knytlingi zaczęliśmy szukać na kulinarnej, ubogiej mapie Grudziądza miejsca, które wynagrodzi nam brak "Knyty".
    Dotarliśmy tam dosyć wcześnie, bo ok. 14 - a już posilała się spora grupa osób. Wnętrze - czyste, ładne, fajne kolory - ja się czułem tutaj dobrze.
    Obsługa - sprawna, momentalnie podano nam napoje, pizza również szybko trafiła na nasz stół.
    Wielki PLUS to sosy - chyba sami je robią. Czosnkowy i pomidorowy pycha! Dobre, ziołowe, mniam.
    Ciasto świeżutkie, pulchne, ale lekkie - bardzo dobre.
    Dodatki - wybraliśmy pizzę z kurczakiem a'la kebab - mogło go być troszeczkę więcej, ale ogólny całokształt jak najbardziej na plus.
    Cenowo - również extra, za największą pizzę 21,90 płaciłem plus cola 1,25 litra za jedyne 5 zł!
    Coś czuję, że to miejsce częściej będę odwiedzał :).

Nowe w okolicy: Grudziądz