Zajazd Plan

gdzie jesteś? województwo: łódzkie miejscowość: Studzianki
1.8

ul. Studzianki 41 97-320 Studzianki (Droga S8)
tel: (44) 734-61-10
typ lokalu: restauracja, zajazd typ kuchni: desery, grill, polska, staropolska, pierogi cena dania głównego: poniżej 20 zł

• jerroy 1 recenzja

04.05.2014, 21:46 napisał:

Ładny budynek - podłe jedzenie

Bardzo ładny budynek przy trasie, niestety wystój traci nieco kiczem - masa tandeciarskich elementów wystroju, które psują pozytywne wrażenie jakie ma się patrząc na sam budynek.

Danie główne - grillowana pierś z kurczaka - znośnie doprawiona, ale sucha. Niestety warzywa gotowane były obsuszone i.... przypalone... Nie wiem jakim cudem. Nie dało się tego zjeść (oboje mieliśmy to samo na talerzu, więc nie była to jednorazowa wpadka). Na zwróconą uwagę, że to się nie da jeść i jest to źle przyrządzone, kelnerka nie uznała za stosowne jakkolwiek się do tego odnieść.

Moja partnerka zamówiła solę w sosie musztardowo-miodowym. Sos był całkiem dobry, ale ryba mocno wodnista.

Obsługa zdezorientowana, długo czekaliśmy, żeby ktoś podszedł.

Ceny przeciętne, można płacić kartą. Nie warto się zatrzymywać - strata czasu.

Data wizyty w lokalu: 04 maja 2014

Nowe w okolicy: Studzianki